• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura uknjižen do 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 120000 eura uknjižen do 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura uknjižen do 50 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura uknjižen do 50 m2" pronađeno 626 nekretnina - prosečna cena 2.257 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u suturenu uknjižene površine 43m2. Stanu je dodata još jedana prostorija koji predstavlja sobu za ostavu, garderobu ili slično od oko 7m2. Zbog konfiguracije terena stan izlazi na pripadajuće dvorište gde je letnikovac koji pripada vlasniku i u tom delu je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.000 €, 50,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski objekti koji olakšavaju svakodnevnicu. Idealna nekretnina za porodično stanovanje, kao i izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 37.000 €, 50,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 120000 eura uknjižen do 50 m2'
51.550 €
68.000 €
103.000 €
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan na traženoj lokaciji! Stan se nalazi u blizini Bulevara ali ipak u mirnom delu, okružen zelenilom i sa dosta parking mesta u okolini. Delimično je renoviran i nisu potrebna veća ulaganja. Uknjižen je na 50m2 ali u prirodi ima 57m2 zbog toga što je terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.400 €, 50,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novo Naselje. Dvosoban useljiv uknjižen stan po isplati odmah useljiv. U ceni stana kuhinjski elementi. Kosine ne remete funkcionalnost stana. Izuzetno svetao-bez ulaganja. U blizini gradskog prevoza, mega marketa "LIDL", veliki parking ispred zgrade, gde se uvek možete parkirati.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Čaira. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, na par minuta od parka Čair, tržnog centra Delta Planet. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 50m2, po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom vikend naselju, kod Čajetinske česme i Kraljevih Čardaka, samo 3km od centra. U blizini su mnogobrojni trgovinski objekti, kao i autobusko stajalište. Odlična investicija za izdavanje i život na planini u mirnom okruženju. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 76737, III/III, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum. Godina gradnje: 2007. Urađena je unutrašnja izolacija na spoljasnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja. Stan poseduje klimu i terasu (2m2). Klima ostaje u stanu. Na terasi se nalazi ostava (špajz).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Dvosoban uknjižen stan u novogradnji (kupljen kao nadogradnja, može da bude 2.5). Godina gradnje: 2007 . Prvi vlasnik . Urađena je unutrašnja izolacija na spoljasnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja. Stan poseduje klimu i terasu (2m2). Klima ostaje u stanu. Na terasi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 43.000 €, 50,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stara kuća za rušenje (55m2) na placu ukupne površine; 411m2, u naselju Branko Bjegović, ul. Drenovačka. Asfaltni put, struja, voda, kanalizacija i PTT dostupni na placu. Uknjižen plac u privatnoj svojini. Ukupna cena kuće/placa; 43.000 € Za keš kupca ima mesta za korekciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dupleks dvoiposoban stan površine 50 m², smešten na odličnoj lokaciji – u blizini Sajma i železničke stanice, sa odličnom povezanošću ka svim delovima grada. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, i kupatilo, dok se na gornjoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na 14. spratu kvalitetne zgrade na Bul.Dr.Zorana Đinđića, kod Gradske bolnice, blizu svega potrebnog za savremeni život ili izdavanje stana. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom sa izlaskom na terasu i kupatila.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 116.000 €, 50,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku u Privatnom kompleksu u Vikend naselju “Vidik Residence Apartmani“ prodaje se ovaj, luksuzan, dvoiposoban stan. U naselju se nalazi veliki broj izgradjenih objekata, restorana, kafića-a, prodavnica, igraonica za decu, a u objektu Vidik Residence pored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 101.000 €, 50,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan dvosoban stan u centralnom delu Novog Naselja - Bistrici . Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, prostrane spavaće sobe, kupatila, hodnika i fizički odvojene kuhinje sa izlazom na terasu koja poseduje ostavu. Stan je dvostrano orijentisan. Svetao.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.500 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94122, VPR/I, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta, ostava, stambena zgrada. Odličan apartman u mirnoj i tihoj ulici sa sopstvenim parking mestom.Održavan,funkcionalan poseduje sopstveni ulaz van zgrade.Terasa gleda na dvorište koje je uređeno i održavano,idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.850 €, 50,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan u lepom i mirnom kraju sa dosta zelenila i parking mesta. Lako se može preurediti u dvoiposoban. Uknjižen 1/1, može kredit. Za više informacija i razgledanje , pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je....

 
 
 
  Stan, OVČA, 90.594 €, 50,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoetažni stan ukupne korisne površine 50,33 m2.Uknjižen.U nivou prizemlja neto površine 27,43 m2 u nivou potkrovlja neto površine 22,90m2.Tarket podovi.Stanu pripada deo dvorišta(terasa) površine 25 m2 sa ostavom od 4 m2 i parking mesto. Novogradnja u naselju Ovča u glavnoj ulici,blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.000 €, 50,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122911, III/, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Stan ima uknjiženih 50m2 gde terasa i ostava nisu u to uračunati (dodatnih 10m2). Potpuno je renoviran. Nalazi se na 3 spratu od 4 sprata bez lifta (iznad stana je potkrovlje). Svetao i miran, dvorišno orijentisan.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u centru Zlatibora, u naselju Rujno Na samo 5min hoda od jezera i trga u neposrednoj blizini skijalitša Obudojevica, Gold gondole i mnogih drugih sadržaja koje nudi Zlatibor. Stan se nalazi na 1. spratu u manjoj zgradi sa 2 sprata. Ovaj....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN RENOVIRAN STAN U BARAJEVU! Cena: 73000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, Gaj Površina: 50m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kuhinje i trpezarije - dve spavaće sobe - kupatilo - terasa Opis: Odlično pozicioniran stan sa predivnim pogledom....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 87.550 €, 50,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DIVČIBARE. Odličan lux, uknjižen-stan apartman. Na izuzetnoj lokaciji okružen borovom šumom, u neposrednoj blizini hotela CRNI VRH, Maksija, glavnog puta. Nalazi se u tek novoj izgrađenoj zgradi. Udaljen oko 1,7km od znamenosti Planine Divčibare. Apartman sa terasom i pogledom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 50,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Prodaje se stan na Detelinari – 50 m², 2.5-soban Na prodaju stan površine 50 m² , strukturno dvojiposoban , smešten u mirnom delu Detelinare . Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv. ✨ Karakteristike: Struktura: dnevna soba, spavaća soba, manja soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep jednosoban stan u lepom zajedničkom dvorištu sa prijatnim komšijama. Stan se nalazi u mirnoj ulici blizu reke Krivaje i blizu centra grada. Stan je kopletno renoviran od krova do poda. Sve urađeno novo, strujna i vodovodna instalacija, ima novo tuš kupatilo, postavljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.000 €, 49,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122807, PR/. Prodaje se neuseljavan dvoiposoban stan u Petrovaradinu, na odličnoj lokaciji. Stan ima dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. Grejanje je na gas, parking je obezbeđen ispred zgrade. Stan je uknjižen 1/1 i useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 49,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo potpuno nov dvoiposoban stan sa terasom od 11m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Asfaltirana ulica, ograđeno dvorište. Mogućnost kupovine parking mesta ispred zgrade po ceni od 5.000 eura. Uknjižen je na 49m2, 1/1 i odmah useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 115.000 €, 49,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nudimo Vam uknjižen stan. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 116.000 €, 49,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u vrlo mirnom kraju, na Zvezdari Stan je površine 49m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade od pet spratova Po strukturi je dvosoban stan Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe i kupatila Prodaje se namešten sa kuhinjskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.700 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skoro pa nikad u ponudi, dvosoban LUX stan, direktno od vlasnika BEZ AGENCIJA - NEMATE PROVIZIJU! Stan je uknjižen, bez tereta , sa lux opremom u ceni, odmah spreman za overu kupoprodajnog ugovora, rentiranje ili udoban život i boravak. Od opreme izdvajamo BOSAL LUX model sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.700 €, 49,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 1000032. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 99.400 €, 49,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u lepom i mirnom delu sa dosta zelenila i parking mesta. Uknjižen 1/1, može kredit. Lepo održavan , bez ulaganja. za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 68.600 €, 49,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 49m2 i nalazi se u potkrovlju spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 115.000 €, 49,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Kluz, Vladana Desnice, 48m2 .. 48m2, 2.0, VPR/3, TA, nov, uknjižen. Prodaje se dvosoban stan u blizini Kluza. Zgrada iz 2015, stan očuvan i bez ulaganja. Prostorije: hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 49,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića, pijace, blizina više autobuskih stajališta. Stan je odlično održavan, uspešno prepravljen iz 1.5 u 2.5. Uknjižen je na 49 m2, a u stvarnosti ima 55,5 m2. POZOVITE 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 73.500 €, 49,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA, ODMAH USELJIVA! Moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi koja zadovoljava sve estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u centru Zaječara. Stan je nekorišćen. Zadovoljava sve potrebe savremenog načina života. Zgrada je izgrađena po redovnoj proceduri.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 450 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u Zemunu, naselje Altina, Ulica Juga Grizelja, uknjizen, useljiv od 17.09.2025. godine, jednoiposoban, istočno orjentisan, terasa, parking ispred zgrade. U blizini zgrade se nalazi trgovinske radnje, apoteka, Sunce mega market, terata, gradski prevoz 81, 81L,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 119.900 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik, prodajem fenomenalan dvosoban stan u idealnom, mirnom delu stare Detelinare, stan je kompletno renoviran, bez ikakvih ulaganja, poseduje klimu i plakar u spavaćoj sobi i podrum. Uknjižen je 1/1 na mene. Savršen raspored prostorija, okružen zelenilom i sa puno parkinga koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 73.000 €, 48,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru grada. Nalazi se na odličnoj lokaciji na par minuta od pešačke zone, Nišavskog Keja, hotela Ambasador. U blizini su mnogobrojni fakulteti, škole i uslužni trgovinski objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature....

 
 
 
  Stan, OVČA, 87.000 €, 48,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoetažni stan ukupne korisne površine 48,36 m2.Uknjižen.U nivou prizemlja neto površine 26,84 m2 u nivou potkrovlja neto površine 21,52m2.Tarket podovi.Stanu pripada deo dvorišta(terasa) površine 25 m2 sa ostavom od 4 m2 i parking mesto. Novogradnja u naselju Ovča u glavnoj ulici,blizina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep dvosoban stan na desetom spratu (nije poslednji) u zgradi sa liftom, Struktura:dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik i 2 terase, podrum i parking. Merena povrsina stana je nesto veca od uknjizene, oko 53m2 Stan je potrebno delimicno srediti, Za više informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Može subvencionisani kredit za mlade! U prilici smo da Vam ponudim odlično koncipiran stan, maksimalno iskorišćen, osunčan, sa otvorenim pogledom. Stan je bez dodatnih ulaganja u zgradi staroj samo par godina ,,Mikon gradnja" sa video nadzorom i urednim ulazom. Okruženje je mirno....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 45.000 €, 48,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Mala zgrada na lepoj i mirnoj lokaciji. Na samo 20-tak km od Novog Sada lep i povoljan stan. Stan je po strukturi dvosoban, ali po potrebi postoji mogučnost da bude i dviposoban. Zamenjena stolarija PVC. Delimično renoviran. grejanje centralno na gas u toku je uvoženjeplača vlasnik......