• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2 duple - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2 duple - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2 duplex

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2 duplex" pronađeno 51 nekretnina - prosečna cena 995 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 60,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada u mirnoj ulici, sa dosta parking mesta ispred, u blizini okretnice i marketa. Stan – duplex, kompletno renoviran (vodo i elektro instalacije, granitna keramika, vrhunske sanitarije, krov, izolacija, fasada). Podno grejanje. Dvostrano orijentisan. I nivo: velika dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, duplex stan, kod Čaira. Nalazi se na prizemlju i visokom prizemlju u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim stvarima, kako nameštajem tako i električnim uređajima. Površina stana je 60 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2 duplex'
86.000 €
115.000 €
98.340 €
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.800 €, 62,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik, trosoban duplex stan u izgradnji 61m2 plus parking mesto ! +++ Agencijska oznaka stana 1064207, Veternik. Moderan stan sa odličnim rasporedom prostorija ,kvalitetnim materijalima , gradi firma sa dugogodišnjim iskustvom i vrhunskom gradnjom.Sve što vam treba ya komforan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.800 €, 62,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik, trosoban duplex stan u izgradnji 61m2 plus parking mesto ! Agencijska oznaka stana 1101055 , Veternik. Moderan stan sa odličnim rasporedom prostorija ,kvalitetnim materijalima , gradi firma sa dugogodišnjim iskustvom i vrhunskom gradnjom.Sve što vam treba ya komforan dom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 64,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, u blizini Futoškog puta duplex od 64m2, NAMEŠTEN+++ Agencijska oznaka-1063486 Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN dvoiposoban duplex u Adicama, u neposrednoj blizini Futoškog puta. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase na donjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 66,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1070144 - Odmah useljiv troiposoban duplex stan na Novoj Detelinari, uknjižena donja etaza 36m2 (kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, terasa, spavaća soba), gornja etaža od 30 m2 predata na legalizaciju (dve spavaće sobe), parking mesto u dvorištu, peti sprat, terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.930 €, 59,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, kompletno sređen stan od 59m2, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu. Na gornjoj etaži....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 99.900 €, 59,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo duplex kuću u nizu na Zlatiboru u naselju Jelena Anžujska. Kuća je ukupne kvadrature od 59m2 takođe joj pripada i veoma uredjeno dvorište od 32m2. Struktura: na donjem nivou se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i dvorište, a na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 489 Lokacija: Stan se nalazi u mirnom delu grada, sa velikim brojem parking mesta oko zgrade. U neposrednoj blizini su svi važni sadržaji, što čini ovu lokaciju praktičnom i prijatnom za svakodnevni život. Osnovne karakteristike stana: • Tip: Duplex (dvospratni stan) • Stanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 130.000 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj duplex stan se nalazi u mirnom naselju Gornji grad, u Zemunu, na odličnoj lokaciji sa pristupom svim bitnim sadržajima, a opet dovoljno udaljen od glavnih saobraćajnih gužvi. Stan je uknjižen, a zbog specifične strukture zajedničkog dvorišta nije moguće kupiti ga putem stambenog....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 104.300 €, 70,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, neuseljavan stan idealnog rasporeda i lokacije. Udaljen od Centra - Gospodar Jevremove 15 min. Obdanište, prodavnice, pijaca Kamičak, škola, izlazak na autoput u prečniku od 500m. Zgrada ima lift i građena izuzetnog kvaliteta, tkzv. "sendvič" zid, a gornji etaž na tavanici....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u stambenom objektu ''Green Hills'', na odličnoj lokaciji, na jednom od najlepših delova Divčibara, u neposrednoj blizini hotela ''Crni Vrh''. Cena nije fiksna, moguć dogovor. Gradnja izvedena po najvišim standardima i dvorištem u vidu uređene parkovske površine oivičene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 98.000 €, 58,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lep duplex stan dvoiposobne strukture u Donjoj Vrežini. Stan je površine 58m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Postoji mogućnost pripajanja još....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 129.500 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 574 Stan se nalazi u mirnom delu Zemuna, sa velikim brojem parking mesta oko zgrade. U neposrednoj blizini su svi važni sadržaji, što čini ovu lokaciju praktičnom i prijatnom za svakodnevni život. Osnovne karakteristike stana: • Tip: Duplex (dvospratni stan) sa dve terase • Stanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlična cena , Duplex , samo za keš , lift ide do 8.og sprata , svetao , komforan ,stan za preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.600 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepoj, mirnoj ulici na telepu prodaje se namesten duplex. Na prvoj etazi dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, spavaca soba , kupatilo i ostava iz hodnika. Iz dnevnog boravka izlaz na prostranu terasu koja takodje ima ostavu. Na druhoj etazi spavaca soba i polu soba koja moze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 114.900 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan stan od 57m2, bez ikakvih ulaganja, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 114.896 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 77.000 €, 56,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan- Duplex u naselju Kotež, dobra lokacija- ulica Veletinska,blizina centra Koteža.U fazi ozakonjenja Terasa, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem četvorosoban duplex stan sa prostranom dnevnom sobom trpezarijom kuhinom i wc om dole i tri spavace sobe na gornjoj etazi od kojih je jedna (glavna) kompletno opremljena (krevet 180x200, plakar, tv) dečije sobe su prazne, stan kompletno opremljen tehnikom, internet optički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 72.000 €, 86,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

VRBAS, 86m2, TROSOBAN Prodaje se namešten trosoban duplex u Vrbasu. Na prvom spratu se nalazi dnevni boravak sa delimično odvojenom kuhinjom i toalet. Na drugom spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi slobodan parking. Cena 72.000€ + 3% posrednička naknada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.500 €, 86,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu Bulevara Partijarha Pavla. stan j po strukturi ČS-duplex. Dole dnevni boravak,sp.soba, kuhinja, kupatilo,terasa. gore: 2 sp.sobe i kupatilo. Stan u dvorištu zgrade ima sopstvenu terasu za sedenje sa stolovima. malo stanara.Grejanje na gas.....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 91.000 €, 87,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan duplex od 87 m² u mirnom delu Bačke Palanke – idealan za porodice koje žele komfor, funkcionalnost i toplinu doma. Struktura: Prostrana dnevna soba Potpuno opremljena kuhinja Tri spavaće sobe Dva kupatila za maksimalnu praktičnost Parket visokog kvaliteta Velux....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 121.000 €, 90,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Belim Vodama, u bliyini škole, vrtića, pijace prodajemo duplex na IV spratu. I nivo: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik spavaća soba, kupatilo, terasa. II nivo: hodnik i dve spavaće sobe. Grejanje na TA i norveški radijatori. Parking u dvorištu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 63.000 €, 90,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican duplex stan u svrhe poslovnog prostora. Stan je kompletno opremljen kancelarijskim nameštajem. Stan poseduje opremljenu kuhinju, klimu u svakoj prostoriji, terasu kao i dva parking mesta. Stan je odmah useljiv. Kontakt tel. 0646586099 Sprat, Namešten, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 128.000 €, 91,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108276, PR/, dupleks, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. Prodaje se duplex u ulici Omladinsko setaliste, na odlicnoj lokaciji, u blizini skole, vrtica, prodavnica, pijac, dom zdravlja, autobus 56 , 59,42 i E2. NIVO PR i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 95,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, duplex, u neposrednoj blizini kliničkog centra i medicinskog fakulteta. Zbog lokacije odlična je investicija kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje na petom spratu, površine 95m2. Prva etaža se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan duplex u novogradnji. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi duplex na Bulevaru oslobođenja površine 95m2 Pet Friendly. U potpunosti je opremljen, ima dva kupatila,ostavu i zatvorenu terasu površine 15m2 Garaža je uračunata u cenu zakupnine. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite 066 82....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 1.100 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo moderno opremljen SmartHome duplex u Petrovaradinu na svega 3km od centra grada, sa pripadajuća 2 garažna mesta. Stan poseduje dodatnu zvučnu izolaciju za potpuni mir i tišinu. Grejanje se podešava kalorimetrima. Stan se sastoji od: velike dnevne sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan duplex penthaus u novogradnji. Garažno mesto u sklopu zgrade uračunato u cenu zakupa. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 +381(0) 63 82 11 760 Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan duplex penthaus u novogradnji. Garažno mesto u sklopu zgrade uračunato u cenu zakupa. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Kucni ljubimci NISU dozvoljeni! Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 +381(0)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 93.500 €, 110,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pet friendly! Četvorosoban-duplex stan 110m2, na 3.spratu u zgradi bez lifta, u mirnoj ulici sa puno zelenila kod Železničke stanice. Stan na donjoj etaži ima prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasu, na gornjoj etaži se nalaze 3 spavaće sobe, terasa i kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 1.300 €, 119,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja Lux stan u centru na Bulevaru Kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban duplex penthouse u novogradnji na Vracaru. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje na prvom nivou sa izlaskom na terasu, toalet. Tri spavace sobe sa izlaskom na prostranu terasu na drugom nivou, kupatilo. Garazno mesto u sklopu zgrade.....