• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 120000 eura 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura 1.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura 1.sprat" pronađeno 498 nekretnina - prosečna cena 1.082 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 895 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na prvom spratu stambenog objekta na Altini, na odličnoj lokaciji. Poseduje Rešenje o ozakonjenju, čeka se uknjjižba. Grejanje na struju. Odličan raspored prostorija. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće osbe, kupatilo prostrano i velika terasa....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 120.000 €, 525,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće, manja i veća, sa pomoćnim objektima i parcelom površine 653m2. Manja kuća je starije gradnje, kompletno renovirana, izolovana iznutra na zidovima, podu i plafonu stiroporom debljine 5cm i spolja takođe, stiroporom iste debljine, sa pvc stolarijom i roletnama marke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 120.000 €, 36,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetnu nekretninu smeštenu u naselju Banjica, na teritoriji opštine Voždovac u crvenim fasadnim ciglama. Stan je površine je 38m2. Stan je smešten na prvom spratu uredno održavane stambene zgrade sa devet spratova. Zgrada poseduje i dva lifta što....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 120000 eura 1.sprat'
120.000 €
120.000 €
120.000 €
  Kuća, RAKOVAC, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u glavnoj ulici u naselju,sa celokupnom infrastrukturom, a u mirnom kraju u zelenilu.Prizemlje i sprat su odvojene stambene jedinice sa sopstvenim kupatilima i kuhinjama.Namenjeno je porodicama. Nazovite za dodatne informacije. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, RUMA, 120.000 €, 91,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem konforan četvorosoban stan u Tivolu, površine 91 m2 stambenog dela sa još 4 terase ( iz svake sobe ima izlaz na terasu). Stan se sastoji iz trpezarije, kuhinje sa špajzom, dnevne sobe, i još dve spavaće sobe, kao i renoviranog kupatila. U stanu je svuda PVC stolarija, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.100 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, 50.70m2, na 1. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu-lođu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 119.250 €, 70,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007418.Prodaje se troiposoban stan od 70.17 m2 na prvom spratu zgrade u izgradnji na Adicama, od kvalitetnog investitora. Rok izgradnje je Jun 2026. Savršen izbor za porodični život ili investiranje, miran kraj Adica.- Uredna dokumentacija- Mogućnost kupovine parking....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 118.600 €, 100,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat kuće 100m2, na Bul.Svetog Pantelejmona. Vrlo funkcionalan stan na prvom spratu u kući u mirnom delu grada. Sprat se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje sa ostavom.i prirodnom ventilacijom. Iz ovog prostora izlazi se na vrlo funkcionalnu terasu(10m2),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Adicama. Dupleks,uknjizen savrsena lokacija,u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica,apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo 20 metara od stana. Stan poseduje terasu od 3 kvadrata, dnevnu sobu sa kuhinjom,spavacu sobu za decu,wc,hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.450 €, 37,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099182 -PRODAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN SA OZIDANOM GARAŽOM U DVORIŠTU ZGRADE. Uknjižen jednoiposoban stan na Telepu. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak kuhinju i trpezariju. Etažno grejanje na gas, prvi sprat. Postoji uknjižena ozidana garaža sa galerijom....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 118.000 €, 65,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Stan po strukturi trosoban, odličnog rasporeda i funkcije; - Na prvom spratu od ukupno dva; - Sadrži: prijemni hodnik, open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 117.500 €, 160,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju kuću na Divčibarama Odlična lokacija, na 2,5 km od centra Divčibara, u okviru naselja Lučića ograda Kuća ima 160m2 (uknjižena na 60m2) Nalazi se na placu od 8,5 ari Po strukturi je spratna i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, FARKAŽDIN, 117.420 €, 132,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ponosno vam predstavljamo ovu impozantnu dvospratnu kuću u Farkaždinu. Sa svojih približno 420m2, ova kuća se ističe svojom prostranošću i funkcionalnošću. Smestila se duž uličnog dela parcele i poseduje tri kolska ulaza, što pruža praktičnost i pristupnost. Ukupno ima sedam soba,....

 
 
 
  Plac, RUŠANJ, 117.000 €, 207,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena vertikala kuće, bruto površine 207m2 na 8,84 ari placa koja je pored glavne ulice, i sastoji se od tri etaže, NPR+PR+SPRAT+TAVAN. Svaka etaža je 69m2 u osnovi u okviru kojih su ušle i terase .Vertikala je uknjižena kao idealni deo kuće i ne može se kupiti stambenim kreditom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 116.120 €, 62,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko ste u potrazi za porodičnom nekretninom, imamo sjajnu ponudu za Vas! Predstavljamo vam odličan trosoban stan na odličnoj lokaciji kod Lipovog Gaja. Stan je u izgradnji sa rokom decembar 2025. godine. Sjajan kvalitet gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.660 €, 80,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 80,44m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 116.000 €, 49,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, 49m2, na 1. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu-lođu.....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 116.000 €, 67,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno opremljen novi stan, u zgradi izgrađenoj 2024. Godine. sa parking mestom. Uknjižen. Lokacija svega 150m od centra, železničke stanice i kulturnog doma u mirnoj ulici. Prvi sprat, stan se sastoji od kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojenom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.770 €, 68,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 68,62 m2, u izgradnji, na prvom spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi trosoban, u čijem su sastavu spavaća soba površine 9,85 m2, dečija soba 7,34 m2, dve terase 3,57 m2 i 3,56 m2,....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 115.000 €, 230,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 115.000 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na lokaciji Novi Banovci. Stan je površine 83m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban i sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 114.840 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 2.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 114.150 €, 42,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukrovljena zgrada, rade se unutrašnji radovi. Obezbeđen parkin u dvorištu zgrade za ovaj stan. Fenomenalan stan na top lokaciji na Bulevaru Evrope. Zgrada uvučena u mirnu ulicu idealna za život. Kvalitet gradnje odličan, prate se najmoderniji trendovi kako u projektovanju tako i u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 114.150 €, 42,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan na top lokaciji na Bulevaru Evrope. Zgrada uvučena u mirnu ulicu idealna za život. Kvalitet gradnje odličan, prate se najmoderniji trendovi kako u projektovanju tako i u odabiru materijala. Sam stan se nalazi na prvom spratu iznad je jos jedna etaža. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 121.030 €, 47,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom. Prodaje se delimično namešten. Neobičan, lep stan koji se nalazi na prvom spratu. Spavaća soba je par stepenika niža u odnosu na ostatak stana i ima veliku terasu. Iz dnevne sobe se izlazi na zastakljenu terasu. Kupatilo je kompletno renovirano.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.700 €, 48,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, 48m2, na 1. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu-lođu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao i funkcionalan stan sa terasom – Detelinara, 39 m², prvi sprat *Tražite stan koji ima sve što je potrebno za udoban gradski život – bez viška kvadrata, ali sa svakim detaljem na svom mestu? Ova nekretnina na Detelinari je pun pogodak za vas. *Na prvom spratu zgrade sa liftom....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 113.300 €, 90,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Fantastična kuća za višečlanu porodicu. Gradjena od cvrstog materijala, drvena stolarija u odličnom stanju, uz odredjena ulaganja se dobija odličan prostor. U polusuterenu se nalazi veliki dnevni boravak koji može poslužiti za okupljanje porodice i prijatelja za proslave i druženja,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 113.100 €, 58,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je trosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 112.900 €, 85,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN STAN U CENTRU BARAJEVA! Cena: 112900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 85m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - dve spanaće sobe - kupatila - terase - garaže OPIS: Prodaje se salonski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 112.200 €, 68,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 68m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi dvoiposobani sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.000 €, 33,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 33 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u zgradi novije gradnje u mirnom delu Mirijeva. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 111.499 €, 200,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća je dvoetažna, prvi sprat je useljlv a drugi je u sivoj fazi gradnje. Na ulazu u kuću je trem na koji se direktno izalzi iz dnevne sobe. Ova....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.110 €, 59,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,39 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 110.000 €, 800,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno- poslovni objekat. Kuća 170 m2, sa placem od 6,61 ara.Porodična stambena zgrada je pr plus 1 sp u osnovi od 107 m2 I pomoćni objekat u osnovi 133 m2. Na placu se nalaze još jedna starija kuća I poslovni objekat gde se obavlja proizvodnja . Ukupna površina pod objektima....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 110.000 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan u Somboru. Na ekstra lokaciji, u blizini centra. Adresa Pozarevacka 3. Stan ima 71m2.Nalazi se na prvom spratu, dvorisno je orijentisan i odmah je useljiv. Vase je da unesete stvari, nema cekanja majstora. Na slikama se vidi sta je sve uradjeno i ugradjeno. Od tehnike....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 206,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca u prizemlju ima veliki lokal sa ostavom,3 wc..Prvi sprat dnevna sa kuhinjom i velikom terasom dve spavace sobe kupatilo i ostava.Drugi sprat pet apartmana svaki ima svoje kupatilo+cajna kuhinja.Voda struja podno grejanje,kuca 1/1 uknjizena.Na glavnom putu Subotica-Novi sad.Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 37,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – moderno opremljen jednoiposoban stan na Južnom Telepu, Novi Sad Prodaje se funkcionalan i moderno uređen stan površine 37 m², smešten na prvom spratu manje stambene zgrade sa svega 7 stanova, što garantuje mir i privatnost. Nalazi se u odličnoj i traženoj lokaciji – Južni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 110.000 €, 351,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na putu ka Matejevcu. Nalazi se na placu od 369m2. Površina kuće je 351m2 bruto (neto 284m2). Sam objekat se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju je smešten jednosoban stan (predsoblje, kupatilo, dnevna soba i kuhinja sa trpezarijom) i garaža.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 109.350 €, 81,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (81,02m2), na prvom spratu, dvostrano orijentisan, sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, garderoberom (ostavom), kupatilom i dve terase, sa pogledom na Frušku goru, u blizini reke Dunav , na samo 200m od O.Š. Marija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 498)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>