• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs parking do 120000 eura što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura što skuplji" pronađeno 9 604 nekretnina - prosečna cena 1.415 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • podrum
    • parket
    • luksuzan
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.800 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u Novom Sadu, BULEVAR, nadomak Futoške pijace. Prodaje se namešten i opremljen. Dovoljno parking prostora za stanare u dvorištu zgrade. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana, Škola, vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.780 €, 70,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan u mirnom delu grada - Telep. U ceni rezervisano parking mesto. Sa malim ulaganjem dobijate svoj mir i tišinu u lepoj nekretnini. Blizina svih neophodnih sadržaja - škole, marketi, gradski prevoz Idealan kako za život, tako i za izdavanje. Retko u ponudi! Za svaku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep dvosoban stan u mirnom delu Salajke. Stan je nov, neuseljavan, i urađen sa vrhunskim materijalima, pružajući udobnost i kvalitet života. Orijentisan je ka dvorištu, što obezbeđuje tišinu i privatnost. Zgrada ima parking za stanare u dvorištu. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Staroj Detelinari! Stan je opremljen autentičnim nameštajem i tako se i prodaje. Ima pripadajuću podrumsku prostoriju od 4m2. Za više informacija pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 44,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je dvosoban stan na Detelinari površine 44 m², u maloj, lepo održavanoj zgradi sa samo tri sprata. Stan je dvostrano orijentisan i poseduje prostranu terasu, što omogućava obilje prirodne svetlosti i prijatan ambijent tokom celog dana. Ispred zgrade se nalazi bogata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.780 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji – neposredna blizina Futoške pijace, svega nekoliko minuta hoda do centra grada, gradskog prevoza, marketa, škola i Futoškog parka. Kvadratura: 52 m² (redukovana), realno oko 74 m² zbog dodatnog prostora pod kosinama Sprat: 4. sprat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.780 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem izuzetan dvosoban stan kvadrature 52m2 (upisanih) + 22m2 (neupisanih). Postoji mogućnost da se iz stana otvori deo u potkrovlje u koji bi se ulazilo pomoću unutrašnjih stepenica, gde se dobija još jedan prostor koji je u osnovi kvadrature koliko i sam stan. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.780 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je fantastičan trosoban stan na odličnoj lokaciji! Stan poseduje 2 komforne spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo sa svojom prirodnom ventilacijom. Okružen je svim neophodnim objektima kao što su (marketi, vrtići, škole, lokali, apoteke.).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.780 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U Ćirpanovoj ulici ,prodaje se izuzetan ,kompletno opremljen dvoiposoban stan od 52m2.Stan je uknjižen ,a ima još dodatnih 22m2 koji nisu ušli u kvadraturu.Postoji mogućnost da se iz stana otvori deo u potkrovlje u koji bi se ulazilo pomoću unutrašnjih stepenica, gde se dobija još....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.780 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LEP DVOSOBAN STAN KOD FUTOSKE PIJACE 52m2 KOMPLETAN NAMESTAJ ULAZI U CENU SPRAT 4/4 NEMA LIFT ALI MESTO ZA LIFT POSTOJI U ZGRADI U CENU ULAZI PARKING MESTO U DVORISTU ZGRADE UGRADNA KUHINJA SA UREDJAJIMA TAKODJE ULAZI U CENU. CENA 129.780eur KONTAKT 0692888507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.770 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.700 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skoro pa nikad u ponudi, dvosoban LUX stan, direktno od vlasnika BEZ AGENCIJA - NEMATE PROVIZIJU! Stan je uknjižen, bez tereta , sa lux opremom u ceni, odmah spreman za overu kupoprodajnog ugovora, rentiranje ili udoban život i boravak. Od opreme izdvajamo BOSAL LUX model sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 129.690 €, 41,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.600 €, 72,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najprestižnijih zgrada u Beogradu na vodi, BW Libera, nalazi se luksuzan stan koji pruža vrhunski kvalitet života. Prostran i svetao, osmišljen tako da zadovolji najviše estetske i funkcionalne standarde, ovaj dom odiše elegancijom i udobnošću. Već na ulazu dočekuje vas....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.600 €, 72,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pametno dizajnirani parapeti omogućavaju maksimalno iskorišćenje dnevnog svetla u svim stanovima, dok je objekat slobodno stojeći, tako da nijedan stan nije zaklonjen drugim zgradama. Tipovi stanova: Jednoiposobni Dvosobni Dvoiposobni Trosobni Svi stanovi su funkcionalno organizovani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.600 €, 46,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najprometnijih ulica na Karaburmi, a opet diskretno povučenoj od gradske buke, nalazi se stan koji spaja praktičnost urbanog života sa mirom i sigurnošću porodičnog doma. Okružen je dvorištem sa dečijim igralištem, a kupcima su obezbeđena i dva parking mesta – prednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.600 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan, 74m2, na 1.spratu, kvalitetne gradnje, pouzdanog investitora na Adicama. Nalazi se u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za život, marketi, dom zdravlja, škola, vrtić, autobusko stajalište. Povrat PDV-a. Mogućnost kupovine parking mesta po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.600 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se moderni stanovi u atraktivnom naselju Adice, Novi Sad! U ponudi su stanovi različitih kvadratura, idealni za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike stanova: Kvadrature od 25m² do 74m² Funkcionalan raspored prostorija Kvalitetna gradnja i vrhunski materijali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 129.570 €, 67,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bez ulaganja trosoban stan u urbanoj vili. Prodaje se sa kompletnim nameštajem. Za više informacija kontaktirajte nekog od naših agenata prodaje. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.570 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na Adicama - u ponudi su stanovi raznih struktura. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor koji ima niz završenih projekata iza sebe. Nov i moderan stil opremanja i gradnje( Prvoklasna keramika, podno grejanje na gas ). Lokacija na kojoj se zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 129.570 €, 46,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju na Salajci, u jednoj od najljepših ulica. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi, odlična je za život. U blizini osnovna i srednja škola, vrtić, market, pijaca, autobuska i železnička stanica. Odličan kvalitet gradnje i opreme, termo blok i kamena vuna (energetski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.500 €, 80,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep cetvorosoban stan sa dve terase,dvoriste za decu....Uz stan ide jedno parking mesto..Srecna kupovina Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 129.500 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 574 Stan se nalazi u mirnom delu Zemuna, sa velikim brojem parking mesta oko zgrade. U neposrednoj blizini su svi važni sadržaji, što čini ovu lokaciju praktičnom i prijatnom za svakodnevni život. Osnovne karakteristike stana: • Tip: Duplex (dvospratni stan) sa dve terase • Stanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.500 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Novom Naselju, površine 59m², na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja, idealnom za porodični život. U neposrednoj blizini se nalazi osnovna škola, kao i brojni parkovi, prodavnice i sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.500 €, 87,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 87m2, ČETVOROSOBAN Na prodaju veoma prostran i komforan stan u Veterniku, na dobroj lokaciji kod stadiona Vujadin Boškov. Stambena površina 80m2 + 7m2 terasa. Stan se prodaje polunamešten. Sve što je ugradno u stanu, ostaje. Stan poseduje: 3 spavaće sobe, dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.500 €, 80,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112867, II/III, terasa(2), uknjižen, parking, dvorište/bašta. Prodaje se lep porodičan stan u Veterniku. Ima svoje parking mesto. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 129.440 €, 46,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na ulično u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.430 €, 59,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.415 €, 45,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122585, II/III, klima, lift, novogradnja, parking, stambena zgrada. U prodaji kvalitetan dvosoban stan u novogradnji, na severnom Telepu. Mirna zgrada sa samo 6 stanova. Stan se nalazi na drugom spratu, zgrada ima lift. Stan je svetao i prostran. Prozori su kvalitetni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 129.400 €, 52,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nov, moderno dizajniran stambeno-poslovni objekat koji će biti smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u blizini Filozofskog fakuteta i nedaleko od pešačke zone. Objekat je spratnosti P0+Pr+7 sa liftom. Prodaje se dvoiposoban stan površine 51,76m2, na V spratu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.400 €, 52,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.375 €, 56,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 129.300 €, 66,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen, 2 soban u Novom Sadu, SAJMISTE površine 66m2. Adaptibilan je u dvoiposoban. Odličan raspored iz prostorija ,Dvostrano je orijentisan. Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Okružen zelenilom i parking prostorom. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.300 €, 56,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122125, I/II, stambena zgrada. Na prodaju moderan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Novog Naselja – mirno porodično okruženje tik uz glavnu saobraćajnicu, a opet dovoljno uvučeno da obezbeđuje mir i privatnost. Na svega nekoliko minuta dostupni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 129.100 €, 46,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 129.100 €, 66,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam stan na odličnoj lokaciji, dvorišno orijentisan, izolovan od buke.Stan je savršenog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom i dve velike spavaće sobe. MOŽE DA SE PREPRAVI U TROSOBAN STAN. Uz jedno ulaganje dolazite do stana na odličnoj lokaciji, stanovi u okruzenju i novogranja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 129.050 €, 89,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan smešten u mirnom delu Čalija, idealan za uživanje u kvalitetnom porodičnom životu. Ovaj komforan stan površine 89m2 nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade, što ga čini lako dostupnim. Prostorije su pažljivo raspoređene i obezbeđuju funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 214,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miodraga Ibrovca, 41m2 41m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, parking, interfon, video nadzor, telefon, kablovska, lux Dokumentacija:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 86,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. U blizini su Dom Zdravlja, Delta Planet Stan je po strukturi četvorosoban ,uknjižene površine 86m2, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, tri spavace sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 129.000 €, 36,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u mirnom delu Ceraka koji ima uknjiženo 36m2 + terasa 10m2. U izvornom stanju. Stan poseduje od prostorija hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu sobu i terasu od 10m2. Uz postojeću cenu ide i garaža uknjižena na 21m2, i takođe podrumska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 129.000 €, 122,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli u bilizini škole Kole Rašić. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata sa mogućnošću iskorišćenja i tavanskog prostora. Kuća je u osnovi 61 m2. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliku terasu, mokrog čvora, i kuhinje sa trpezarijom.....