• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura što manji podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 120000 eura što manji podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura što manji podrum

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura što manji podrum" pronađeno 663 nekretnina - prosečna cena 1.466 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Satelit, 46.350 €, 14,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera na Futoskom putu. Garsonjera se nalazi na 4.spratu bez lifta nije poslednji sprat u zgradi Garsonjera je potpuno renovirana, poseduje hodnik, kupatilo, sobu i kuhinju. Uknjizena je na 14m2. U prirodi ima 17m2. Garsonjera ne zahteva nikakva ulaganja. Ugradjena PVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 108.000 €, 16,00 m2 cca 6750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u samom srcu donjeg Dorćola, površina 16m2. Moderno uređena, proširena terasom tako da sada ima 18m2. Potpuno renovirana pruža maksimalnu funkcionalnost na svakom kvadratnom metru. Centralno grejanje. Dostupnost svim kulturnim sadržajima. Osnovna škola, vrtić, gimnazija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 16,00 m2 cca 6060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na izuzetnoj lokaciji na Dorćolu, blizu Kalemegdana, u ulici Visokog Stevana. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade koja je okružena zelenilom. Dobro pozicioniran, zaštićen od buke, svetao. Zgrada i ulaz veoma uredni i održavani....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 120000 eura što manji podrum'
63.860 €
61.800 €
56.650 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera koja se nalazi na odličnoj lokaciji kako za izdavanje tako i za život. Mirna, porodična lokacija, blizina železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, velikih trgovina, parkova, igrališta. Nalazi se na 11. spratu, komplet renovirana. Za ljubitelje visina pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 38.500 €, 22,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom delu naselja Mali Beograd (Klisa), sa dobrim pristupom glavnim saobraćajnicama i javnom prevozu. Površine je 22 m², funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od ulaznog hodnika (u završnoj fazi uređenja), dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Posebne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 78.000 €, 23,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na Grbavici, površine 23m2, sa vrlo funkcionalnim rasporedom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja, što ga čini savršenim za život ili kao investiciju za izdavanje. ~ SLOBODAN PARKING ZA STANARE ZGRADE ~ **Osnovne karakteristike:** - **Površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.000 €, 23,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 23m2, JEDNOSOBAN Prodaje se svetao i udoban stan u mirnom i zelenom naselju. Površina stana je 23 m², nalazi se na prvom spratu održavane zgrade. Stan je idealan za one koji cene tišinu, udobnost i privatnost. Stan se do sada izdavao kao stan na dan, tako da je u njemu sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.060 €, 23,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je sredina 2026. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima po 5.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Senjaku, na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Stan je površine 24,4m2, a sastoji se od hodnika, dnevno-spavaćeg dela sa trpezarijom, kuhinje i kupatila. Stan poseduje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.000 €, 24,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera sa parking mestom u ulici Cara Dušana. Stan poseduje komfornu terasu.Dužinom celog hodnika je veliki plakar gde može dosta stvari da se odloži. Stan poseduje kompletnu opremljenu kuhinju, klima uredjaj, veš mašinu. Idealan za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 86.300 €, 25,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAJMIŠTE, 25m2, GARSONJERA U traženom delu grada prodajemo potpuno renoviranu i moderno opremljenu garsonjeru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, komforne sobe sa kuhinjom i terasom. Idealna prilika kako za život, tako i za investiciju. U cenu su uračunati sva tehnika i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 64.500 €, 25,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na odlicnoj lokaciji, samo par minuta do centra grada nalazi se ovaj renoviran dvorisni stan, male kvadrature, a odlicnog rasporeda. Stan je kompletno renoviran, instalacije, pvc stolarija, izolazija i unutrasnji radovi. Prodaje se namesten. Ispred stana ima parking mesto. Vredi pogledati.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 25,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARANTOVANI PRIHOD! Lux Apartman 25m2 u Zonedu Spa 4* na Kopaoniku ispod staze Sunčana dolina, kompletno lux opremljen, sopstveni kotao na struju, wi-fi, kablovska, telefon povezan sa recepcijom, posteljina, peskiri, sef, bazen, skijasnica! Apartman povezan toplom vezom sa Spa centrom,....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 16.000 €, 25,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Batočini, površine 25 m2, plac 1348 m2. Strukturu kuće čini prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik i tri sobe. Ispod kuće jednim delom je podrum. Potrebno sređivanje. Plac je deleimično ograđen. Bunar u dvorištu, priključena struja, asfaltni put. Kuća je uknjižena.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije komforna i funkcionalna garsonjera 26m2, opremljena nameštajem koji je nov i rađen po meri. Pored toga postoje lux dekoracije zidova, spuštenih plafona i svetla kako bi atmosfera bila posebna. Cipelarnik u ogledalu hodnika, ormari u kupatilu i sobi od poda do plafona,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.150 €, 27,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 89.610 €, 28,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renovirana garsonjera spremna za useljenje! Odlična lokacija, u blizini grada sa dovoljno privatnosti i mira. Zgrada dobro održavana. Odlična kako za život, tako i za investiciju. Za sve ostale informacije pozovite naše agente. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.500 €, 28,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119724, PR/, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Fantastična garsonjera na Adicama 28m2! Novogradnja zgrade sa parking mestom! Lepo i mirno okruženje sve od prodavnica se nalazi na 100m2. Stan uknjižen 1/1! Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.170 €, 28,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan uknjižen stan na Adicama. Stan je izuzetnog kvaliteta. Grejanje je na toplotne pumpe, troškovi su izuzetno niski. Slobodnog parking mesta ima uvek ispred zgrade. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećno sa kupovinom! Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog jednosobnog stana na traženoj lokaciji. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom. Ostava u suterenu zgrade. Idealan za život ili kao investicija za mesečno izdavanje. Zgrada je okružena zelenilom, parking prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lep, komforan, stan, namešten. Jedna soba, odvojena kuhinja. Prvi sprat. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119160, I/VI, klima, parking, podrum, ostava. Prodaje se lep jednosoban stan u blizini bulevara kod železnicke stanice. Komforan stan, namešten, dnevna soba, odvojena kuhinja, pretsoblje i kupatilo. Prvi sprat. U okruženju ima mnogo zelenila, novih dečjih igrališta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 77.200 €, 29,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama pređašnjih objekata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan na vrlo traženoj lokaciji u gradu. Odvojena spavaća soba. Kuhinja uvučena sa svojom prirodnom ventilacijom. Prelep ambijent za život, blizina škola, vrtića, marketa, autobuskog stajališta, banke, marketa. Okolo zgrade dosta zelenila i parking prostora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 68.040 €, 29,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BANJA, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru Niške Banje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. Odlična investicija za izdavanje za turiste. Stan je uknjižene kvadrature 29m2. Po strukturi je jednosoban. Nalazi se na visokom prizemlju u starogradnji. Sastoji se od ulaznog dela,....

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 85.490 €, 30,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan idealne strukture - iz hodnika u sve prostorije, većim delom renoviran na odličnoj lokaciji - blizina pkole, vrtića, marketa, autobuskih stajališta, kao i svih sadržaja potrebnih za lagodan život. Uz stan se dobija i podrumska prostorija a zgrada poseduje i biciklanu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednosobnog stana u blizini Satelitske pijace. Zgrada gleda na Futoski put, uvučena bez buke, okružena zelenilom, besplatan parking. Uz stan ide podrum i biciklana, Nalazi se u blizini vrtića, škole, marketa, pošte, sve autobuske linije Posrednička naknada je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi jednosoban stan 30m2, uknjizen, 1 sprat, centralno grejanje. Zgrada uvucena bez buke, okruzena zelenilom, besplatan parking, Uz stan podrum i biciklana, U blizini vrtica, škole, marketa, pijace, pošte. U cenu uračunata agencijsa naknada u iznosu od 3% Kontakt Stanislava 069/383-1010....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 78.300 €, 30,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja ima svoje izuzetne draži. Uknjižen jednosoban stan u novijoj gradnji, sa pripadajućim delom dvorišta, a u njemu i parking mesto koje ide uz stan, kao i ostava - radionica. Stn zahteva samo minimalna higijenska ulaganja i spreman je za novog vlasnika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 78.180 €, 30,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Satelit - jednosoban stan - renoviran - I sprat 511850 Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 78.180 €, 30,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednosoban stan na Satelitu. Uknjižen 1/1. Lepo održavan bez puno ulaganja. Okružen zelenilom i parking mestima. Za više informacija pozovite. Kontakt telefon: 0612440951 Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 75.900 €, 30,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan 30m2,uknjižen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada uvučena bez buke,okružena zelenilom,besplatan parking,Uz stan ide podrum i biciklana,U blizini vrtića,škole,marketa,pošte,brojne autobuske linije Na prodajnu cenu se dodaje 3% agencijske provizije.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lux garsonjera 30m2 u Mažuranićevoj Petrovaradin top lokacija. Garsonjera se nalazi u prizemlju urbane vile . Uz garsonjeru ide korišćenje ogradjenog dvorišta i parking mesta. U samom hodniku nove zgrade ima ostava koja pripada garsonjeri. Stan je sredjen lux nameštajem i tehničkim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.110 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 54.590 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komfornu garsonjeru od 30m2 na potezu Veternika. U stan se ulazi redovno iz zgrade. Orijentisan je prema dvorištu i veoma je mirno. Kuhinja je uvučena i ostaje u ceni. Uknjižena 1/1. Ukoliko ste zainteresovani da pogledajte ovu nekretninu, slobodno nas pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 88.580 €, 31,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju polunameštenog, renoviranog stana na traženoj lokaciji. Stan je opremljen sa kuhinjom i kupatilskim nameštajem rađenim po meri od iverice premijum kvaliteta i klimom. Takođe ima i veliku terasu od 5,8m2 dvorišno orijentisanu okruženu zelenilom. Na terasi se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 86.000 €, 31,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se polunamešten, renoviran stan.Stan se nalazi na Novom Naselju na Bulevaru Slobodana Jovanovića, na trećem spratu, kvadrature 31m2. Stan je opremljen sa kuhinjom i kupatilskim nameštajem rađenim po meri od iverice premijum kvaliteta i klimom. Takođe ima i veliku terasu od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 82.400 €, 31,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan koji se se odlikuje maksimalno iskorišćenom kvadraturom, što ga čini izuzetno funkcionalnim i pogodnim kako za život, tako i za izdavanje. Lokacija stana je jedan od njegovih najvećih aduta. Okružen je puno zelenila, što obezbeđuje mirno i prijatno okruženje za....