• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1200 eura/m2 3.sprat pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1200 eura/m2 3.sprat pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1200 eura/m2 3.sprat pala cena

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1200 eura/m2 3.sprat pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 28, 144.000 €, 120,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan stan. - Dvostrana orijentacija. - Pravi četvorosoban. - Dva mokra čvora. - Tri terase. - Dve klime. - Odvojena kuhinja s trpezarijom. - Tri velike spavaće sobe. - Veliki dnevni boravak (okrenut ka parku). - Odlična lokacija. - Treći sprat. - Idealno za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljvan, troiposoban lux stan 90m2 na početku Telepa, iza Lidl-a, blizu Ribarskog ostrva, Jerneja Kopitara ulica. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Ima tri spavaće sobe, dnevni boravak, dve terase u stanu i jednu veliku, predivnu, krovnu terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 165.600 €, 138,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo polunamešten dvoetažni stan na trećem spratu u strogom centru grada, potpuno renoviran. Donja etaža je osmišljena kao dnevna zona koja uključuje dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, dve terase i kupatilo, dok je spavaći deo, sa dve sobe i kupatilom, na drugoj etaži. Stan je....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 91.900 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalno organizovan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, ukupne površine 80 m² (74 m² stambenog prostora + dve terase). Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade. 🏡 Raspored: Stan ima odličan raspored – iz velikog ulaznog hodnika ulazi se direktno u sve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 385.000 €, 350,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa četiri odvojene stambene jedinice, 350 m2,na placu od 161m2. U prizemlju se nalazi garaža površine 21 m2. Prvi sprat je 57 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom. spavaće sobe i kupatila. Drugi sprat je 105 m2 i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 59.400 €, 54,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu na Vračaru. Stan je površine 54m2 u zgradi vrhunskog kvaliteta i na izuzetnoj lokaciji. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Izuzetno svetao stan sa lepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 185.500 €, 151,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex na Vašarištu kod restorana Neptun na trećem spratu. Stan je iz dva nivoa i ima 151m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na veliku terasu koja je orjentisana prema Velikom parku, izvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, jedne spavaće sobe , predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.000 €, 133,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dva ulaza u stan. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi bez lifta. Uz stan ide parking mesto....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking do 1200 eura/m2 3.sprat (175)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>