• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1200 eura/m2 130 m2 zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1200 eura/m2 130 m2 zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1200 eura/m2 130 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1200 eura/m2 130 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.200 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petosoban stan sa pripadajućim dvorištem od 2ara u zgradi novije gradnje u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase. Garazno mesto uz doplatu od 150Eura. Stan je odmah useljiv i izdaje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 130,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, kvalitena kuća novije gradnje na ravnom delu (bez klizanja) Mramorskog brda. Ukupna površina kuće je 130 m2, prizemlje i potkrovlje, na ravnom pravougaonom placu od 698 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom oko 40 m2, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, ALEKSANDROVAC, 96.000 €, 130,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Aleksandrovac (Žabari) – Porodična kuća 130 m² + letnja kuhinja + 10 ari placa – lux mir i prostor! Lokacija: Širi centar, gradska zona, mirna ulica – idealna za porodičan život Površina kuće: 130 m² Plac: 10 ari – uređeno dvorište + pomoćne prostorije Letnja kuhinja: 48 m² zaseban....

 
 
 
  Stan, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 40.000 €, 130,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno izolovani od buke u gradu. Kuca je u osnovi 130m2, ozidan je prizemni deo i stepenice za sprat. Kuca se nalazi na placu od 6 ara. Priključci....

 
 
 
  Kuća, BANJA KOVILJAČA, 91.000 €, 130,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva kuća, nameštena, PR+I. Ima 4 sobe, odvojenu kuhinju, parking ispred kuće. Uknjižena na 85m2, mereno ima 130m2. Izdaje se na duže. Agent Rada Mladenović, lic.br.983 Telefon: 063/242-940 Agencijska provizija 50% Goce Delčeva, Etažno.

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća sa dva lokala u mirnijem delu Srbobrana. Kuća je građena od čvrstog materijala, ima ekonomično grejanje na gasne peći u kući i u lokalima. Kuća se nalazi na uglu i ima dva odvojena lokala jedan od 15m2, a drugi od 14m2, koji su bili u službi trgovine, a mogu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.600 €, 130,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesteni poslovni prostor na Bulevaru 12. februar, u poslovnoj zgradi na prvom spratu povrsine 130m2 sa grejanjem i hladjenjem na struju. Poslovni prostor se sastoji iz ulaznog dela, dve vec oformljene kancelarije, kuhinje ,koja mora da ostane, montaznog kupatila koji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.100 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u kvalitetnoj novogradnji , sam na spratu, potpuno opremljen, komforan. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila ,terasa, video nadzor, garažno mesto u sklopu zgrade + parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 140.000 €, 130,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini VPR+I+PK, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Blizu su marketi, autobusko stajalište, osnovna škola. u osnovi 130m2, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje, bez ukopanog podruma koji ima poseban ulaz, na ogradjenom, ravnom i zajedničkom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking do 1200 eura/m2 130 m2 (401)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>