• GoHome Professional
oglasi.rs parking barem 110 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking barem 110 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking barem 110 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking barem 110 m2 što manji" pronađeno 6 883 nekretnina - prosečna cena 1.565 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 164.800 €, 99,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog četvorosobnog stana na lepoj lokaciji u Veterniku. Stan poseduje:hodnik,dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,tri spavaće sobe,dva kupatila,dve terase i ostavu. Parking mesto ulazi u cenu. Kupatila i podovi kuhinje su obloženi premijum keramikom,a sobe kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 99,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kvalitetna spratna kuća gradjena od čvrstih materijala, u centru Sremske Kamenice. Prelepa kuća na odličnoj lokaciji. Plac izlazi na dve ulice. Prizemlje potpuno u funkciji, dok sprat kuće je u sivoj fazi. Naša preporuka! Uz određena ulaganja može predstavljati fantastičnu....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 123.600 €, 99,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je porodična spratna kuća u mirnom delu Bukovca, idealna za one koji traže mir, prirodu i komfor. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje veliko dvorište, koje pruža brojne mogućnosti. Lokacija je odlična – ulica mirna i bez velike frekvencije saobraćaja, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking barem 110 m2 što manji'
292.050 €
45.000 €
170.000 €
  Kuća, ALEKSINAC, 41.200 €, 99,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, garažom, ekonomskim dvorištem, voćnjakom i pomoćnim objektima u selu Ćićina kod Aleksinca. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju oko 1.400m od reke Južne Morave, kao i više bara prepunih ribom za uživanje u sportskom ribolovu. Od Bovanskog....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 236.900 €, 99,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu porodičnu kuću u lepšem delu Čerevića. Nekretnina je kvaliteno građena. Sastoji se od 2 dnevna boravka, 4 spavaće sobe i 2 kupatila i terase. Poseduje struju, vodu, gas, kanalizaciju. U pripodi 240 m2. Plac od 1323 m2. Lokacija na kojoj se nalazi odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 149.000 €, 99,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107826, I/II, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. Idealan raspored,obilje prostora ali bas bas . Urbana vila ,starosti oko 2 godine a stan zauzima ceo 1. sprat 3 spavace sobe,1 garderober soba,2 mokra cvora,veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 154.500 €, 99,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan porodičan četvoroiposoban stan u Veterniku. Stan se nalazi na prvom spratu u kompleksu od tri urbane vile i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve terase, kupatila, toaleta, tri spavaće sobe i jedne male sobe koja je pretvorena u garderober.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 278.100 €, 99,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Stan ima lep pogled na Frušku goru i okolinu. Pripadaju mu dva parking mesta i 100m2 dodatne terase....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 320.000 €, 99,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelepu kuću, bez ulaganja, na Veterničkom Bregu. Kuća jhe uknjižena na 99m2 a u prirodi ima oko 330m2. Ispod cele kuće nalazi se podrum bez vlage. Na prvom spratu je prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu su tri....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 99,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Ova ekskluzivna ponuda predstavlja pravu oazu mira i prirode! Fantastična kuća smeštena na Popovici, u nacionalnom parku "Fruška gora", pruža jedinstvenu priliku za život u okruženju netaknute prirode. Nalazi se na nadmorskoj visini od 360 metara, na samo 11km od Novog Sada.Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 247.200 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U kvalitetno građenoj novogradnji, trosoban stan sa kvalitetnom opremom i dobrog rasporeda. Objekat je pod video nadzorom, uz stan ide garaža( 25m/2) i parking mesto za dva auta prizemlju. Odlična lokacija! Vredi videti! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-sajam/378364....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 99,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan bez ulaganja, sa mogućnošću adaptacije u 3.5 Stan ima dve velike spavaće sobe, kao i posebno odvojen wc i kupatilo. Svetao i dvostrano orijentisan sa dve velike terase sa obe strane. U stanu se nalaze dodatni ugradni plakari za odlaganje stvari. Zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 211.885 €, 99,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 99.71m2. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 105.000 €, 99,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rumi na odličnoj lokaciji, površine stambenog dela 99 m2. Kuća je u blizini samog centra grada, pijace, pošte. Na placu od 4.05 ari, ova kuća zauzima prednji deo, a u dvorištu ima još jedna stambena jedinica (70 m2), koja je takođe na prodaju. Ima gas, parket u dnevnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 363.220 €, 99,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 188.140 €, 99,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji u centru, u neposrednoj blizini paravnog i ekonomskog fakulteta. Zbog svoje lokacije odlična investicija kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na 5 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.000 €, 99,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju UKNJIZEN stan na Novom Naselju (Savina) BEZ ULAGANJA, podne površine 120m2, korisne površine 99m2. Gradila Buducnost, odlicnog rasporeda i prostora pagodan za savrseno udoban zivot u njemu. Stan je sa centralnim gradskim grejanjem i toplom protocnom vodom, izuzetno svetao....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 75.000 €, 99,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući u naselju Duvanište. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće sa zasebnim ulazom. Korisna površina stana je 64,22m2 i uknjižen je u katastru kao stan 1 od 23,73m2 i stan 2 od 40,49m2 . Jedan stan je funkciji dvosobnog stana sa izalzom na dvorište oko 15m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 128.700 €, 99,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep cetvorosoban stan na odlicnoj lokaciji u blizini Bulevara Oslobodjenja. Poseduje parking mesto u dvoristu zgrade. Dvostrano orijentisan. Useljiv po potpisivanju ugovora. Za vise informacija pozovite! KONTAKT 063/740-62-85 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 27.000 €, 99,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17163 Kuća 99m2 uknjižena sa pomoćnim objektima koji uknjiženi 139m2.Kuća ima prelepo i veliko dvorište koje je ogradjeno. Stolarija je drvena a ulazna vrata su aluminijumska., podovi su laminat i pločice, voda je gradska, struja je trofazna i septićka jama. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 257.500 €, 99,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U kvalitetno građenoj novogradnji, trosoban stan sa kvalitetnom opremom i dobrog rasporeda. Objekat je pod video nadzorom, uz stan ide garaža( 25m/2) i parking mesto za dva auta prizemlju. Odlična lokacija! Vredi videti! sifra:378364 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 99,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju multifunkcionalni prostor na Paliluli, pogodan za stanovanje, obavljenje svih vrsta poslovno-uslužne delatnosti, kancelarijski prostor, ordinacije, a svakako i odlična prilika za rentiranje. Stan-poslovni prostor ukupne površine 99m2. Po strukturi je četvorosoban (Su+P),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 371.250 €, 99,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRAČARU – STAN 99 m² + TERASA 47 m² - Odmah useljivo Retko se pruža prilika da se na Vračaru pronađe ovakva ponuda – moderan stan u luksuznoj novogradnji, koji spaja udobnost, prostranost i prestižnu lokaciju. Stan se prostire na 99 m² neto stambene površine,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118721, IV/, uknjižen, parking. Prodaje se prostran i svetao dvoetažni stan na odličnoj lokaciji na Novom Naselju (Savina), u zgradi koju je gradila Budućnost. Stan se nalazi na IV spratu (u planu je ugradnja lifta), ima centralno gradsko grejanje i protočnu toplu vodu.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 99,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam spratnu kuću sa puno potencijala na Slanoj Bari. Kuća je uknjižena 1/1 i poseduje nusprostorije na placu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 350.000 €, 99,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrani salonac u Resavskoj ulici, opština Savski venac. Ovaj stan od 99 m² nalazi se u izvornom stanju, što predstavlja savršenu priliku za one koji žele da obnove svoj dom prema svojim željama. Stan se nalazi na prvom spratu manje zgrade od dva sprata i za potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 99,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber ;....

 
 
 
  Kuća, CRNA BARA, 90.000 €, 99,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem nameštenu kuću (ima izvedenu instalaciju za parno grejanje) sa garažom, pomoćni objekat (trpezarija sa kuhinjom, kupatilo sa WC-om i ostava) sa velikom garažom (alat za baštu), sve na 20 ari placa u selu Crna Bara. Cena: 90.000 € Lice za kontakt: Dejan Ilić, tel. 064-617-3998....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 320.000 €, 99,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća na prodaju u Veterniku. Kuća je u prirodi oko 320m2. Odlične komforne spavaće sobe. Plac je 508m2. Prilika koja se ne propušta. Pozovite naše agente prodaje i postanite novi vlasnik ove divne kuće. 064/8222-116 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Centar, 363.220 €, 99,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 110.000 €, 99,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća u Malom Bajmoku u relativno dobrom stanju. U kući postoji suteren, koji je uređen i koristio se kao poslovni prostor, u suterenu se nalazi posebno i kupatilo i kuhinja, ukupno sa suterenom kuća ima približno 200 m2. Za suteren ima poseban ulaz, što znači da su ove dve jedinice....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 269.280 €, 99,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep porodičan stan u izgradnji na Tatarskom brdu. Stan će se nalaziti u urbanoj vili koja je pozicionirana u najlepšem delu ovog naselja, okružena porodičnim kućama. Trostrano je orjentisan i samim tim biće jako svetao. U dvorišno orjentisanom delu stana nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 350.000 €, 99,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 98,34m2, ( terasa 5m2), toplotna pumpa, dva lifta, V/VIII, telefon, interfon. Predato za upotrebnu dozvolu. Kvalitetna gradnja po svetskim standardima. Odlična lokacija. Mogućnost kupovine parking mesta. Funkcionalan stan sa dve spavaće sobe, prostranom dnevnom sobom sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.900 €, 99,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 363.220 €, 99,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 242.050 €, 99,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina u Veterniku! Kuća bez većih ulaganja, poseduje dva ulaza. U prizemlju imamo dnevni boravak od 45m2, trpezariju i kuhinju, kupatilo, spavaću sobu i terasu, na spratu se nalaze 3. spavaće sobe, kuhinja i trpezarija, kupatilo i tri terase dok je potkrovlje u sirovom....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 55.000 €, 99,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 99m2 u centru Erdevika na placu od 22ara izrenovirana. Vlasnik 1/1, plac je iz 2 parcele. . uz kuću ima i 4 pomoćne zgrade od kojih je jedna nova a tri su starije gradnje, ima i pušnica. Kuća ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju sa ostavom, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.650 €, 99,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan- Veternička rampa . Stan je strukturno odlično raspoređen, u prvom delu stana se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom trpezarijom i izlaskom na dve terase, od kojih je jedna poseduje 10m2, u drugom delu stana- spavaći deo se nalazi wc, kupatilo, garderober koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 108.900 €, 99,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY namešten četvorosoban stan u centru Novog Sada sa garazom.Stan ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom,kuhinju odvojenu sankom,spavaci blok koji je skroz odvojen velikim hodnikom i vratima u kojem ima 3 sobe i terasu.Ima veliko kupatilo i mali wc.Stan se izdaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 188.650 €, 99,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan troiposoban dupleks stan površine 99 m² u atraktivnom delu Novog Naselja u zgradi staroj 4 godine. Stan je prostorno organizovan u dva nivoa, čineći ga idealnim za porodično stanovanje. Na donjem nivou nalazi se dnevni boravak povezan sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 298.700 €, 99,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Extra kuća sa predivnim pogledom na Novi Sad. Kuća se nalazi na Ivici nacionalnog parka, okružena čumom i čistim vazduhom. Kuća se nalazi na samo 50-tak metara od glavnog puta i autobuske stanoce.. Kuaća je građena u dva navrata prvo kao vikend-kuća a kasnije je proširena i dobivrn....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 634)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>