• GoHome Professional
oglasi.rs parking barem 100 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking barem 100 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking barem 100 m2 pala cena

  • Za upit "oglasi.rs parking barem 100 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 447.330 € na 404.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 404.000 €, 101,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 447.330 €
11.03.2026 - 404.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov stan/poslovni apartman u Pupinovoj palati, površine 101m2. Stan se prodaje sa nameštajem i kuhinjskom tehnikom. Opremljen je za poslovni prostor, kancelarije. Vredno svakog razgledanja. Uz stan moguće je kupiti i parking mesto. U cenu stana je uračunata agencijska provizija.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 162.000 €
05.04.2026 - 170.000 €
10.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju. Stan u kući – prodaju se dve odvojene stambene jedinice sa zajedničkim dvorištem, idealno za porodično stanovanje i dodatni prihod. Prva....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 269.000 € na 235.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 235.000 €, 102,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 269.000 €
27.02.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Grbavici, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Doma zdravlja "Novi Sad". Ovaj duplex se nalazi u zgradi standardne gradnje, veoma kvalitetnoj, koja poseduje i video....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
16.01.2026 - 399.500 €
13.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5. 0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 210.000 € na 183.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 183.000 €, 100,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 215.000 €
30.09.2025 - 199.000 €
28.10.2025 - 219.000 €
02.12.2025 - 210.000 €
21.04.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Novogradnja Interfon Radmile Savićević Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 530.000 €
22.02.2026 - 550.000 €
04.03.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivan salonski stan, kompletno opremljen i namešten u elitnom delu Beograda, u Krunskoj ulici. Nalazi se u neposrednoj blizini Dvora, Skupštine, brojnih ambasada, Tašmajdanskog i Pionirskog parka. Zgrada je izdradjena 1928. sa renoviranom fasadom i pod zaštitom je Zavoda za....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 370.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 370.000 €, 100,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 350.000 €
10.04.2026 - 390.000 €
01.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102154 - Uknjižen četvorosoban stan na naj atraktivnijoj lokacii blizu fakulteta i studentskih domova. Stan je jako lepo pozicioniran, sa divnim pogledom na Frušku goru. Udaljen je od buke i saobraćaja tako da je idealan za porodični ćivot. Poseduje predsoblje sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550.000 €
03.04.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Krunska prelep luksuzan stan 100 m2 sa parking mestomIzuzetan četvorosoban luksuzan stan nalazi se u Krunskoj ulici, jednoj od najlepših i najreprezentativnijih ulica u Beogradu, u samom centru Vračara. U neposrednoj blizini su Tašmajdanski park, Narodna skupština, brojne ambasade,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 271.600 € na 255.400 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 255.400 €, 101,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 271.600 €
25.04.2026 - 255.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom i uređenom delu Čukarice, u Šavničkoj ulici, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan koji pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja. Smešten u kvalitetnoj vojnoj zgradi od prepoznatljive žute fasadne cigle, sa dva uredna ulaza....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 395.000 € na 381.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 381.000 €, 103,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 395.000 €
01.05.2026 - 381.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića 3. 0, 103m2 (dve lođe 13m2), 2/8, CG, lift, interfon, parking U ponudi odličan, prostran, veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, na drugom od osam spratova, sa centralnim grejanjem. Stan je delimično renoviran, ali održavan.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking barem 100 m2 pala cena (444)
  • oglasi.rs parking barem 100 m2 (8152)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>