• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 što manji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking 90 m2 što manji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 što manji porasla cena

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 što manji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 151.250 € na 156.560 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 156.560 €, 95,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 151.250 €
15.02.2026 - 156.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Veliki Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu ,ulične orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 98.400 € na 110.700 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 110.700 €, 82,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.08.2025 - 98.400 €
11.03.2026 - 110.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju četvorosoban stan na Lesnini površine 82 m2 na V spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlatom na terasu, dva prostrana kupatila, degažmana, tri sobe i još jedne manje terase. Grejanje podno, digitalni....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350.000 € na 399.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 350.000 €
08.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan površine 83m2, sa pripadajućim parking mestom u podzemnoj garaži. Za kompletno opremanje uloženo je 1000e/m2, malo je korišćen, uredan, očuvan, kao nov.....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 203.950 € na 247.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 247.000 €, 83,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 203.950 €
27.02.2026 - 247.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno funkcionalan i moderan stan u zgradi završenoj 2019. godine. Stan se sastoji od tri komforne sobe, prostranog dnevnog boravka i potpuno nove kuhinje opremljene svim potrebnim elementima. U hodniku i sobama nalaze se gotovo nekorišćeni ugradni plakari, a stan....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350.000 € na 399.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 350.000 €
10.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan povrsine 83m2, sa pripadajucim parking mestom u podzemnoj garazi. Za kompletno opremanje ulozeno je 1000e/m2, malo je koriscen, uredan, ocuvan, kao nov.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 182.000 € na 190.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 83,23 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 182.000 €
20.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je trosoban stan na Vidikovcu kod marketa Orašac , Banke Poštanske Štedionice ,koji predstavlja odličnu priliku za sve one koji traže nekretninu za renoviranje po svojoj meri , što omogućava budućim vlasnicima da ga prilagode svojim potrebama i željama. Stan se prostire....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 175.000 € na 205.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 205.000 €, 84,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 164.000 €
24.08.2025 - 167.000 €
22.10.2025 - 154.800 €
19.12.2025 - 175.000 €
10.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju četvorosobnog, dvostrano orijentisanog stana koji se nalazi u moderno dizajniranom kompleksu u izgradni na Telepu. Projekat spratnosti Po+P+5 Opcija kupovine garažnog odnosno dvorišnog parking mesta PDV 10% nije uračunat u navedenu cenu (mogućnost povrata....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 194.000 € na 210.900 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 210.900 €, 84,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 194.000 €
15.03.2026 - 210.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 84,35m2 i nalazi se na III spratu zgrade P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 318.777 € na 327.187 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 327.187 €, 84,11 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 314.570 €
08.04.2026 - 318.777 €
12.04.2026 - 327.187 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ovlašćeni smo prodavac New Minel Residence projekta i nudimo stanove uz 0% agencijske provizije. New Minel Residence & Office je savremeni stambeno-poslovni kompleks u izgradnji na Novom Beogradu, uz važnu saobraćajnicu Tošin bunar, koja se brzo razvija u novi poslovno-stambeni centar.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 187.000 € na 192.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 192.000 €, 85,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.04.2025 - 197.000 €
20.07.2025 - 192.000 €
07.11.2025 - 187.000 €
03.04.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Konjarniku u naselju Rudo 1, u neposrednoj blizini Aviv parka. Stan je površine 85,50m2 i nalazi se na 24. spratu stambene zgrade od 27. spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, centralnog predsoblja, dnevnog boravka,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking 90 m2 što manji porasla cena (102)
  • oglasi.rs parking 90 m2 što manji (2281)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>