• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs parking 90 m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 što jeftiniji" pronađeno 2 006 nekretnina - prosečna cena 2.118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MAJUR, 85.500 €, 90,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo novu i potpuno opremljenu kucu u Petrovaradinu. Radovi su upravo zavrseni i useljiva je odmah. Jos nije bilo stanara u njoj. Ima 3 spavace sobe, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, predsoblje, wc i kupatilo. Kuca je sa izolacijom i plasticnom stolarijom sa roletnama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- 1300 kaplara, Liman 4 - moderan 4.0 stan koji je kompletno namešten - prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja (2 x frižider, mašina za pranje sudova), 3 x spavaće sobe, kupatilo, toalet, vešernica (mašina za pranje i sušenje veša), garderober, terasa - miran kraj, prepun....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, luksuzno renoviran četvorosoban stan od 86m² na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u ulici Olivere Marković, nadomak Košutnjaka. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja, idealan za one koji žele mir, komfor i kvalitetno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 87.000 €, 85,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Borča u nivou prizemlja,Po strukturi 2.0 (dvosoban) ukupne površine 85.54 m2. Ulazni hol 11.26 m2, kuhinja/trpezarija 14.19 m2, dnevni boravak 26.89 m2, kupatilo 5.54 m2, soba 12.14 m2 i terasa 15.52 m2.Blizina Zrenjaninskog puta i Borče centar 1 U procesu ozakonjenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 87.400 €, 92,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno i kvalitetno namešten trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Izolovan od gradske buke, a u neposrednoj blizini strogog centra grada, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda, šetališta keja....

 
 
 
  Kuća, KISAC, 87.550 €, 88,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u lepom delu Kisača. Mirno vojvođansko mesto na svega 15km od centra Novog Sada. Svi potrebni sadržaji potrebni za kvalitetan život se nalaze u blizini. Okružena zelenilom , sa lepim placem. U nastavku kuće je pomoćni objekat, letna kuhinja i radionica u površini od....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 87.550 €, 83,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju potpuno renovirana porodična kuća sa funkcionalnim rasporedom prostorija, idealna za porodični život. Kuća se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalaze se dve komforne spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kao i unutrašnja ostava koja pruža dodatni prostor za odlaganje.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 90,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u kući (na spratu) površine P-90m2, lokacija Trošarina dobra lokacija (blizina vojnih zgrada) struktura stana: veranda, veliki hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije, ogroman dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, velika terasa (izlazak na terasu iz dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 89.000 €, 96,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 96 m2 i 6 ari placa.Sastoji se od dve spavaće sobe,kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom i kupatilo. Kuća je u procesu legalizacije Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 89.700 €, 89,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Teslino Naselje, dvojna kuća na velikom placu se prodaje. Ima garažu i posebna jednosoban stan. Parket je u kući. Parking, garaža, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i tihoj lokaciji u Zemun polju prodaje se odličan dvoiposoban stan u prizemlju u kvalitetnoj zgradi koja se sastoji od prizemlja i 1. sprata. Poseduje dve bašte - dvorišta, pune zelenila. Stan je renoviran, u dnevnoj sobi, kao i u manjoj spavaćoj je brodski pod, a u drugoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114284, prizemna, klima. Izdaje se nova kuca, 90m2, u Petrovaradinu. Radovi su upravo zavrseni i useljiva je odmah. Kuca je sa izolacijom i plasticnom stolarijom sa roletnama.Od aparata ima ves masina, frizider sa zamrzivacem,zamrzivac,rerna na paru,indukcione ringle,masina....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan u Mladenovcu, površine 87m2. Stan je izvorno podeljen na dva odvojena stana, 48m2 + 39m2, sa zasebnim ulazima. Stan se nalazi u neposrednoj blizini niza trga, kafića, restorana, autobuske stanice. Stan se nalazi na prvom spratu od tri,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Novo Selo, 90.000 €, 86,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se može pretvoriti u dva poslovna prostora. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 95,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, duplex, u neposrednoj blizini kliničkog centra i medicinskog fakulteta. Zbog lokacije odlična je investicija kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje na petom spratu, površine 95m2. Prva etaža se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BAJINA BAŠTA, 90.000 €, 95,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan u Bajinoj Basti u neposrednoj blizini centra grada. Na stanu je radjeno sve osim grejanja koje je ostavljeno kupcu.U stanu imaju i 3 terase i ostava u okviru zgrade i parking mesto. Kontakt:063294241 (Dusan) Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 98,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Bresnici, stan u kući koji ima 98m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i špajzom, predsoblja, velike terase, dve spavaće sobe i kupatila. Stan je u prizemlju, a kuća je etažirana. Nalazi se u blizini ambulante u Bresnici, kao i u blizini škole i dragstora.....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 91.000 €, 87,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan duplex od 87 m² u mirnom delu Bačke Palanke – idealan za porodice koje žele komfor, funkcionalnost i toplinu doma. Struktura: Prostrana dnevna soba Potpuno opremljena kuhinja Tri spavaće sobe Dva kupatila za maksimalnu praktičnost Parket visokog kvaliteta Velux....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 92.000 €, 92,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, veoma svetao stan. Izdaje se sa kompletno opremljenom kuhinjom i ugradnim plakarima. Nalazi se u popularnom naselju, interesantan kako za život tako i za poslovni prostor. Ima 4 komforne sobe, 2 mokra čvora, kuhinju i lođu. U cenu zakupa je uračunato garažno mesto u podzemnoj....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 92.700 €, 90,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan, odličnog rasporeda u centru Temerina. Veoma svetao, uknjižen 1/1 na vlasnika. Može se kupiti i putem stambenog kredita. Naša preporuka ! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.700 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.700 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa suterenom u celoj površini osnove.Odlična pozicija, obećava lepe uslove za život, na 10min. lagane šetnje je sam centar grada, škola, obdanište i svi neophodni, potrebni, sadržaji. Organizovana je tako da funkcioniše kao dve odvojene celine, za dve porodice. Po strukturi,....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 93.000 €, 84,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu. Stan je na drugom spratu porodicne kuce, koja ima ukupno dva sprata i potkrovlje u kome je još jedan stan koji je takođe na prodaju. Nalazi se u blizini osnovne i srednje škole, dečijeg vrtića, pijace, tržnog centara. Stan ima hodnik, izdvojenu....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 94.000 €, 96,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću na Avalskom putu, nedaleko od skretanja za Zuce, na pet minuta udaljenosti od izlaska na autoput,tržnog centra "Ava shoping park" i Ikea robne kuće. Kuća se nalazi na placu pravilnog oblika od 9 ari, površina kuće je 96m2. Sastoji se od prizemlja u kome se nalazi kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji - naselje Ženeva, na idealnom mestu za život u mirnom okruženju. Nalazi se na parceli od 311 m2, kuća je starije, kvalitetne gradnje sa svim urednim komunalnim priključcima, Pr + Pk. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi duplex na Bulevaru oslobođenja površine 95m2 Pet Friendly. U potpunosti je opremljen, ima dva kupatila,ostavu i zatvorenu terasu površine 15m2 Garaža je uračunata u cenu zakupnine. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite 066 82....

 
 
 
  Kuća, NEGOTIN, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nova gradnja kuce u nizu / dupleks stanovi na dva nivoa; DOSTUPAN JEDAN OBJEKAT. Objekat nove gradnje izradjen po evropskom standardu i kvalitetu; -zidano energetskih termo blokova 25 -kompletna instalacija (kupatila i grejanja) nove generacije press sistema -drenaza oko....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Kuća, KISAC, 95.790 €, 88,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u lepom delu Kisača. Mirno vojvođansko mesto na svega 15km od centra Novog Sada. Svi potrebni sadržaji potrebni za kvalitetan život se nalaze u blizini. Okružena zelenilom , sa lepim placem. Ima garazu, pomoćne objekte, radionicu, letnju kuhinju, još pomoćnih prostorija.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 96.000 €, 86,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komplet renoviranu kuću do koje se dolazi za manje od 20min vožnje od centra Novog Sada i na samo 40min od Beograda. Plac na kojem se nalazi kuća izlazi na dve ulice, i do same kuće se može doći i zimi i leti. Kuća je komplet unutra renovirana 2024. godine i ne zahteva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.000 €, 96,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 81523, PR/, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, dvorište/bašta. Stan u kuci. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 98.000 €, 89,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma komforan stan u novogradnji iz 2022. godine, odmah useljiv. Nalazi se u ulici koja vodi do samog centra grada kao i puta za Beograd. U blizini se nalaze svi bitni sadržaji za udoban život. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 98.000 €, 84,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Trosoban stan u kuci kod Zeleznicke Ambulante, na samo 500m od Trg-a Vojske. Stan se sastoji od dve velike spavace sobe, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpazarije, terase i kupatila. Plus podrum i stepenisni deo koji moze da se koriste i kao mesto za ostau i plahare.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 98.000 €, 98,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno atraktivnu kuću u neposrednoj blizini jezera Duboki potok u Barajevu. Kuća je uknjižena sa površinom od 49m2 u osnovi, mereno ima oko 80m2. U prizemlju je prostran dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom, u potkrovlju je smeštena....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.100 €, 90,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:9109361.Izdaje se nova i kompletno opremljena četvorosobna kuća (90m2) u Petrovaradinu,100 metara od železnicke stanice i 200 metara od autobuskog stajališta.U blizini je još pijaca, pošta, vrtić i škola. Poseduje svoje parking mesto i garažu, izlaz u dvorište sa....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 98.400 €, 82,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Lesnini površine 82 m2 na V spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlatom na terasu, dva prostrana kupatila, degažmana, tri sobe i još jedne manje terase. Grejanje podno, digitalni....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 98.500 €, 84,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem troiposoban stan (84m2) u strogom centru grada, dvostrano orijentisan, na šestom spratu. Zgrada ima lift. Stan je u izvornom stanju sa tim što je uvedeno grejanje na gas. U dvorištu zgrade se nalazi i pripadajuća garaža koja ulazi u cenu stana. Za više informacija pozvati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lep, komforan, namešten četvoroiposoban stan u Resavskoj ulici na Limanu. Kompletno opremljen, stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa tpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 3 spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118898, I/I, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, dvorišna zgrada. Prodaje se gornja etaža kuće koja se sastoji od dva stana ukupne površine 83m2. Svaka stambena jedinica ima svoj....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 100.000 €, 84,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam prelepu kuću P+1 sa velikim i veoma lepim dvorištem. Kuća se sastoji iz dve etaže- donja etaža koja je uknjižena sadrži kuhinju sa trpezarijom i ostavu. Na spratu koji ima 46m2 koji nisu uknjiženi nalazi se dve spavaće sobe, dnevna soba, kupatilo i terasa sa pogledom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 96,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposobni stan 96m2, na Trošarini, preko puta Stop Šopa. Stan se nalazi na prvom spratu kuće. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve velike terase. Stolarija je aluminijumska, u hodniku je keramika, u dnevnoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 565)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>