• GoHome Professional
oglasi.rs parking 80 m2 do 210000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking 80 m2 do 210000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 80 m2 do 210000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking 80 m2 do 210000 eura" pronađeno 1 671 nekretnina - prosečna cena 1.749 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan duplex stan površine 78m² u novijoj zgradi na mirnoj lokaciji u Klisi. Stan je idealan za porodično stanovanje, sa funkcionalnim rasporedom prostorija i svim pogodnostima savremenog života. Donji nivo obuhvata prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan trosoban stan na jednoj od mirnijih lokacija u gradu. Stan se nalazi u blizini škola, vrtića, marketa, železničke stanice Dosta parking mesta. Jedinstveno u ponudi! Iskoristite priliku i pozovite za više informacija! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan porodični stan u dve etaže na Grbavici. Nekretnina se nalazi u Miše Dimitrijevića na samo par minuta hoda od osnovne škole, Limanske pijace, Doma zdravlja, taxi i autobuskih stajališta, prodavnica. Stan je idealnog rasporeda, na prvoj etaži se nalaze komforni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 86,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka--1092108 Troiposoban stan na Novoj Detelinari. Kuhinja i trpezarija odvojene šankom od dnevnog boravka. U sve prostorije se ulazi iz hodnika, Ima dva mokra čvora. Ulična orjentacija, lift, terasa, U dvorištu zgrade zajednički parking, ZA VIŠE INFORMACIJA POZVATI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam duplex stan na Klisi. Sama zgrada je lokacijski odlično pozicionirana i nalazi se u udaljenosti od strogog centra grada svega 3.0 km. Stan je odličnog rasporeda, ima pripadajuća dva parking mesta, za više informacija pozovite naše Agente prodaje! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 175.100 €, 75,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep,uknjižen 2. 5 stan u Novom Sadu, SALAJKA, površine 75 m².Mogućnost kupovine garaže u dvorištu ispred koje je i parking mesto.Ostaju sve ugradne stvari u ceni. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 84,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks stan u veoma traženom delu Novog Sada, Novoj Detelinari. Sama lokacija je urbana, na nekoliko minuta pešačenja nalaze se prodavnice, marketi, autobuska stajališta, apoteke, kafići, restorani. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade stare 10 godina, u dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 175.100 €, 82,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1096477 Na prodaju uknjižen troiposoban stan u Petrovaradinu. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva mokra čvora i dve terase. Zgrada iz 2010.godine, sa liftom. Dovoljno parking mesta u okolini zgrade. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 84,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstvena nekretnina od 84m², idealna za porodičan život, smeštena u mirnom delu Klise. Ovaj dvoetažni stan kombinuje toplinu kuće i praktičnost savremenog stanovanja, uz dodatne sadržaje koji retko dolaze u ponudi. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 175.100 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Predstavljamo kompletno nameštenu, renoviranu trosobnu dvojnu kuću u neposrednoj blizini Kamenjara i Dunava. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu prizemnu kuću u centru Rakovca, na samo 500m od glavnog puta NS-Beočin. Kuća je prizemna, sendvič zid i još rađena izolacija. Kuća je veoma dobro održavana, ne zahteva ulaganja i odmah je useljiva. Kuća poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan porodičan troiposoban stan u zgradi novogradnje na Telepu. Uknjižen 1/1. Stan se prostire na dve etaže. Na donjoj se nalazi dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, kao i moderno opremljeno kupatilo. Na gornjoj etaži nalaze se tri sobe - dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 82,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.000 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

TELEP (SEVERNI), 75m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se četvorsoban stan u dve etaže, odličnog rasporeda prostorija. Donju etažu čine: prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom, fizički odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, hodnik, toalet (u koji staju mašina za veš i sušenje) i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 83,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. Odličan troiposoban stan, dvostrano orijentisan površine 83m2. Stan je pozicioniran na drugom spratu zgrade sa liftom, sastoji se iz vrlo prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom, kuhinjom kao i izlazom na terasu koja je ulično orijentisana, tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 175.000 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, izvorno 2.5, u zgradi od crvene fasadne cigle. CG, protočna topla voda. Svetao, dvostrano orjentisan, odvojen spavaći blok. Javni parking ispred zgrade. Na odličnoj lokaciji, blizina više fakulteta, marketa, gradskog prevoza. Za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju veoma svetlog, dvostrano orijentisanog trosobnog stana koji se nalazi na popularnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Raspored je funkcionalan, odvojen spavaći deo od dnevnog boravka. Struktura stana: Dnevna soba sa trpezarijom Odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 175.000 €, 82,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102577, XIII/XIV, lift, terasa, uknjižen, za renoviranje, parking, stambena zgrada. 3 zasebne sobe plus dnevna soba i trpezarija salonskog tipa, dve ostave, terasa, kula, 13 sprat. 500m ulaz na strand, 200m osnovna skola, 700m srednja baletska tj muzicka skola, 300m....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 174.980 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji! Centar Sremske Kamenice Prelepa uvučena ulica od glavnog puta. U blizini osnovna škola, vrtić, prodavnice, autobuska stanica i sve ostalo što je potrebno za život. Uz stan se dobija i parking mesto. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 174.064 €, 75,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstven četvorosoban stan u novogradnji u naselju Telep u Novom Sadu. Stan je dvorišne orijentacije, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe, toaleta, kupatila i terase. Grejanje je centralno na gas i plaćanjem po utrošku. Opremljenost:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

U Novom Sadu, kvalitetan dvoetažni stan 87kvm na lepoj lokaciji - Bulevaru Evrope, uknjižen 1/1. Zgrada je novije gradnje (gradilo "Sunce"), sa dečijim igralištima i teretanama na otvorenom prema bulevaru, sa puno zelenila i većim brojem parking mesta. Lokacija je dobro pokrivena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban, useljiv stan na Telepu. Stan se nalazi na povučenom spratu. Prodaje se stan od investitora sa povratom PDV-a, smešten u zgradi izuzetne konstruktivne vrednosti, opremljenoj materijalima A klase. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji: Predškolska ustanova na 150m....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

TELEP (JUŽNI), 87m2, TROSOBAN Prodaje se renoviran trosoban stan, odličnog rasporeda u blizini kružnog toka. Sastoji se iz: dnevne sobe sa izdvojenim trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, dva mokra čvora (kupatilo i toalet), hodnika i dve terase. U stanu ostaje kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 174.000 €, 77,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 77m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se prostran i funkcionalan četvorosoban stan, smešten u urbanom delu Telepa. Ovaj stan je idealan za porodice. Stan je dvoetažni. U prvom nivou se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojenom trpezarijom i kuhinjom koja je potpuno osvetljena.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 216.000 €, 79,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Specijalna ponuda Četvorosoban NOV stan 79m u Novom Sadu na Podbari, novogradnja, odličan rapored sa tri odvojene spavace sobe+ dnevna sa kuhinjom, terasa, dva kupatila. Odlična oprema u stanu, vrhunska keramika. Stan je uknjizen, brzo useljiv. Cena 216.000 e +3% agencijska provizija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.800 €, 79,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade sa liftom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.470 €, 78,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj lokaciji. Lokacija je idealna jer se nalazi na svega pet minuta od pešačke zone i centra grada, a blizina obrazovnih ustanova i drugih uslužnih delatnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.400 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex troiposobne strukture u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Stan je površine 75,39m2. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kupatio, wc, tri spavaće sobe i terasa. Stambeno-poslovni objekat će imati 2Po + P + 6....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.300 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 3,0 stana od 75,35m2 u izgradnji u kompleksu Royal Residency. Popovica, Srbija. Royal Residency. Luksuzan zatvoreni kompleks sa bazenima okružen zelenilom U mirnom vikend naselju Popovica, na četiri kilometara od centra Novog Sada, gradi se luksuzni zatvoreni kompleks "Royal....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.250 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na najtraženijoj i atraktivnoj lokaciji u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi Po (-2)+Po(-1)+P+8. Zgrada se gradi po visokim standardima. U blizini su Pravni i Ekonomski fakultet, škole, vrtići i mnogobrojni ugostiteljski objekti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.250 €, 77,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102535, PR/II, klima, terasa, u izgradnji, parking, stambena zgrada. Funkcionalan, trostrano orijentisan četvorosoban stan na prizemlju lamele A sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, dva kupatila i tri spavaće sobe. Smart home sistem (pametna kuća).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 173.100 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen,dobar 4 stan u Novom Sadu, kod LIPOV GAJA, površine 76 m² Stan je dodatno sređivan. Idelan za porodicu. Manji objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Prodaje se komplet namešten.Parking mesto. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.050 €, 80,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na Bulevaru Nemanjića, u stambeno poslovnom objektu PO1+PO2+P+8. Projektovana površina stana je 80.30m2. Po strukturi stan je trosoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 173.040 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1086564 - Uknjižen troiposoban, porodični stan na Limanu 4. Fantastičan pogled ka Dunavu i Fruškoj gori. Uknjiženo je 75 m2, ali u stvarnosti ima 85 m2, dobijenih zagrađivanjem dela hodnika. Trinaesti sprat, lift, terasa, ostava, biciklana, slobodan javni parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX četvorosoban stan iza Lipovog Gaja!! Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na prvom spratu (od dva) i ima 76m2 stan ima 3 odvojene spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom.. Grejanje na toplotne pumpe plaća se u sezoni kroz struju.. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lepo enterijerki uređen i funkcionalan četvorosoban stan, trostrano orijentisan, u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frušku Goru. Nalazi se na prvom spratu novoizgradjene urbane vile koja ima samo dva sprata. Uknjižen, po listu nepokretnosti je povrsine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan od 76m2 u urbanoj vili na Adicama sa pogledom na Frušku Goru. Mirna lokacija, izdvojena od gradske buke i gužve. Stan se nalazi sam na I spratu, trostrano je orijentisan, osunčan i komforan. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan visokog kvaliteta na prvom spratu zgrade, kompletno opremljen i spreman za useljenje! Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu grada, idealan za porodičan život. Karakteristike stana: • Površina: 76m2 • Raspored prostorija: Prostran dnevni boravak, potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ova prelepa nekretnina predstavlja kombinaciju funkcionalnosti, udobnosti i estetike, smeštena u mirnom delu grada Novog Sada sa predivnim pogledom na Frušku Goru. Stan se nalazi na prvom spratu novoizgrađene urbane vile, koja se sastoji od samo dva sprata, pružajući osećaj ekskluzivnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

NOVO U PONUDI! Prodaje se stan u prizemlju zgrade koja se nalazi u mirnom naselju, izvan vreve i gužve uobičajene za prometne ulice, ali opet na takvoj lokaciji odakle se može doći do centra za nekoliko minuta vožnje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka gde se nalazi i izdvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.010 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 525)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>