• GoHome Professional
oglasi.rs parking 80 m2 4.sprat što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking 80 m2 4.sprat što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 80 m2 4.sprat što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking 80 m2 4.sprat što manji" pronađeno 46 nekretnina - prosečna cena 2.134 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u ul.Blagoja Parovića, preko puta Lidla, na četvrtom spratu stambene zgrade sa dva lifta, površine 74m2, sa grejanjem na struju. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinjom i jednom terasom, hodnika koji vodi do tri spavaće sobe (od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.780 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji – neposredna blizina Futoške pijace, svega nekoliko minuta hoda do centra grada, gradskog prevoza, marketa, škola i Futoškog parka. Kvadratura: 52 m² (redukovana), realno oko 74 m² zbog dodatnog prostora pod kosinama Sprat: 4. sprat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking 80 m2 4.sprat što manji'
451.000 €
215.000 €
257.500 €
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 215.250 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 75,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 124.600 €, 75,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.760 €, 76,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 76,23....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 180.000 €, 77,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na atraktivnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta. Po strukturi se sastoji od velikog predsoblja, kuhinje, ostave, toaleta, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, tri....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 530 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, svetao i luksuzno opremljen stan – U ponudi je trosoban stan površine 77 m², smešten na četvrtom spratu moderne stambene zgrade sa liftom. Ovaj stan nudi savršenu kombinaciju luksuza, funkcionalnosti i udobnosti, idealan za porodice, ali i za poslovne ljude koji žele miran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 385.000 €, 77,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Život u saloncima stvara doživljaj gspostvenosti,a činjenica je da njihova prefinjena estetika doprinosi ekskluzivnosti stanovanja.U prilici smo da Vam, na prestižnoj lokaciji, u strogom centru grada u Siminoj ulici, ponudimo uknjižen, raskošan, svetao,dvostrano orjentisan salonski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 274.925 €, 78,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Bez Provizije !!! Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo izvanredan stan na Crvenom krstu, u mirnom porodičnom delu sa predivnim pogledom. Na četvrtom spratu moderne zgrade s ukupno šest spratova, nalazi se ovaj elegantni trosoban stan u fazi izgradnje. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 78,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

UDOBAN ŽIVOT U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI U CENTRU NIŠA NA MARGERU Novogradnja Niš - Marger Udbobni porodični stanovi sa funkcionalnim rasporedom prostorija na 3,5min hoda od TC Kalča i Obrenovićeve ulice!!! U blizini velikog broja vrtića, osnovnih škola i gimnazije, kao i velikog broja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.345 €, 78,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 78,71m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 308.334 €, 78,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan u blizini parka Čair u Rajićevoj ulici u zgradi starije gradnje sa liftom, na četvrtom spratu, uknjižene površine 78m2 sa centralnim grejanjem. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe sa francuskim ležajem,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 160.850 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Duvaništu, na četvrtom spratu stambenog kompleksa, na lokaciji savršenoj za porodični život zbog blizine svih vitalnih infrastrukturnih objekata, 78 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, izdvojenog degažmana sa dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.100 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 85m2 na četvrtom spratu u zgradi sa dva lifta u centru grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, tri spavaće sobe i kupatila. Grejanje je etažno, radijatori su povezani na wi-fi. Komplet je opremljen nameštajem i svom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 79m2 na četvrtom spratu u zgradi. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je etažno na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 325.000 €, 79,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 79m2(terasa 5,10m2), CG, dva lifta, IV/IX, telefon, interfon,podrum, garaža, parking. Građevinska dozvola. Fantastičan trosoban stan u novogradnji u Beogradu na vodi, na 4. spratu od ukupno 9 spratova zgrade Lumia. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.700 €, 80,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam troiposoban duplex na odličnoj lokaciji.Stan se nalazi na 4.spratu u zgradi koja ima lift.Dvorišno orijentisan.Donji nivo se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, velikog kupatila, spavaće sobe i dve terase. Na gornjem nivo nalaze se još dve spavaće sobe, malo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Borče III, opština Palilula Stan je površine 80m2 i po strukturi je troiposoban Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinje, manje sobe, radne....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan od 80m2 u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je u završnoj fazi pred useljenje. Po strukturi stan je četvorosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje, tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam troiposoban duplex na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na 4.spratu u zgradi koja ima lift.Dvorišno orijentisan. Donji nivo se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, velikog kupatila, spavaće sobe i dve terase. Na gornjem nivo nalaze se još dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.788 €, 82,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan - dupleks u novogradnji koji je odmah useljiv. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada. Sastoji se od, na prvom nivou, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase, dok su na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 212.530 €, 82,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa garantovanim pogledom na reku – Beograd na vodi Na prodaju luksuzan, potpuno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada u Beogradu na vodi. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa 16 spratova i raspolaže dvema prostranim spavaćim sobama, velikom kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 367.275 €, 83,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIREKTNA PRODAJA OD INVESTITORA -U ponudi su stanovi u objektu izuzetnog kvaliteta i modernog dizajna, u srcu Neimara, na Vracaru u Politovoj ulici. -Planiran zavrsetak radova i useljenje u objekat je kraj 2026.godine. -Mogucnost kupovine garaznog mesta po ceni od 30.000 sa PDV. -Mogucnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Donji Dorćol, Mike Alasa; 83m2(uknjiženo 78m2+5m2 terase i lodje), 3.0, IV/8, cg, dva mokra čvora, dva lifta, topla voda, interfon, internet, ostava, podrum; Izuzetno svetao trosoban stan (lako adaptibilan u troiposoban-četvorosoban) na četvrtom spratu uredne zgrade sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 216.300 €, 83,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na Limanu 4. Sjajna pozicija stana, nalazi se na 4 spratu sa liftom. Sadrži takođe i terasu. Parking Vam ovde neće biti problem jer uvek ima besplatnog parkinga. Stan je dobro održavan, a za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.350 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen trosoban stan u atraktivnom A bloku – idealan za udoban život i dugoročan zakup. Stan se nalazi na četvrtom spratu kvalitetno održavane stambene zgrade sa ukupno jedanaest spratova, pružajući optimalnu ravnotežu između privatnosti i lakoće pristupa. Smešten je u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 270.000 €, 83,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, Lux stan u jednom od najlepših krajeva Beograda, naselje Stepa Stepanović. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od sedam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, velike open space dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 249.000 €, 84,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Elegantan, šarmantan, sa boemskom atmosferom - trosoban stan na lepoj lokaciji, u blizini Tašmajdana, okružen zelenilom. Uknjižen, odmah useljiv, za keš kupce! Izuzetno svetao, tih, dvostrane istočno-zapadne orijentacije, sa prelepim pogledom na zelenilo. Prostorije: hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda… Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 500 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan i potpuno opremljen trosoban stan na Limanu u Novom Sadu, na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Stan je svetao i prijatan, sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila, jedne terase i dve ostave. Nalazi se u mirnom, porodičnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 131.500 €, 85,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep, funkcionalan stan na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevne sobe sa kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i lođe.Na podu parket, stolarija je pvc, grejanje je etažno. Odlična lokacija za stanovanje ili izdavanje. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 292.000 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzni penthaus na ekskluzivnoj lokaciji U neposrednoj blizini Hrama Svetog Save Idealno pozicioniran, u samom srcu Vračara i nadomak svih potrebnih sadržaja Stan je površine 86 m² i dvostrano je orijentisan (sever-jug) Po strukturi je trosoban dupleks....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 226.600 €, 86,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u prelep porodični stan u Petrovaradinu. Četvorosoban stan koji odiše toplinom porodičnog doma, sadrži sve što je neophodno za život. Pozicioniran tako da u svojoj neposrednoj blizini poseduje prodavnice, pekaru, autobusko stajalište i još mnogo sadržaja, udaljen na svega....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.370 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 86,75m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 216.300 €, 86,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 226.600 €, 86,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs