• GoHome Professional
oglasi.rs parking 80 m2 što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking 80 m2 što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 80 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking 80 m2 što manji" pronađeno 2 263 nekretnina - prosečna cena 2.112 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 4.sprat
    • parket
    • centralno grejanje
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BARAJEVO, 85.000 €, 73,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran stan u porodičnoj zgradi u centru Barajeva. Stan se nalazi u prizemlju, komforan i funkcionalan uz parking mesto ispred zgrade. Struktura stana: dve spavaće sobe prostran dnevni boravak kuhinja sa trpezarijom kupatilo + poseban toalet Dodatne pogodnosti: mirno....

 
 
 
  Kuća, DONJA TOPONICA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donja Toponica. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 73m2, jednoetažna , VPR. Nalazi se na placu površine 1578m2, ali se uz kuću prodaje površina od 7 ari. Kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 275.000 €, 73,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, bez ulaganja u novijoj, kvalitetnoj zgradi. Opremljena kvalitetnim nameštajem i tehnikom koji su u ceni. Grejanje je centralno sa kalorimetrima, tako da su Vam računi manji. U blizini škole i svega što Vam je neophodno za život. Uz stan je obavezna kupovina....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 800 €, 73,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 73m2 u prizemlju stambene zgrade sa liftom na Crvenom pevcu. Sastoji se od ulaznog hodnika, četiri zasebne prostorije sa ulazom iz hodnika, kupatila i toaleta. Grejanje je etažno /podno/ sa kotlom na struju. Ima klimu. Prostor je delimično opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 73,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten poslovni prostor, stan, slikan je prostor sa nameštajem koji će se izneti iz prostora, u zgradi bez lifta u blizini benzinske pumpe kod Margera. Površina stana je 73m2, a struktura je troiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Čairu, na idealnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje. Blizina centra i svih vitalnih institucija, parka, škole, marketa. Površina 73m2 sa dve terase, uknjižen na 67m2. Na 6. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Centralno grejanje u stanu. Sastoji....

 
 
 
  Stan, OVČA, 121.000 €, 73,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoetažni stan ukupne korisne površine 73,08 m2.Uknjižen.U nivou prizemlja neto površine 33,67m2 u nivou potkrovlja neto površine 39,41m2.Tarket podovi.Stanu pripada deo dvorišta(terasa) površine 25 m2 sa ostavom od 4 m2 i parking mesto. Novogradnja u naselju Ovča u glavnoj ulici,blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 232.000 €, 73,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Lepi funkcionalni stanovi na atraktivnoj lokaciji, u potpuno novom uređenom kompleksu, opremljeni najnovijom tehnologijom i materijalima. Stan je dvorišno orijentisan, sa odgovrajućom površinom prostorija, kao i odvojenom tehničkom prostorijom. Sam objekat izgrađen je po sistemu ''pametnih''....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan stanu u Bloku 71, Novi Beograd. Stan je površine 73m2 (izmeren je na 82m2) i po strukturi je trosoban. Nalazi se na sedmom spratu stambene zgrade od osam spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 283.250 €, 73,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća, bez puno ulaganja! Sastoji se iz dva fizički odvojena dela od kojih jedan funkcioniše kao garsonjera koja se izdaje i ima odvojen ulaz. Drugi deo je porodično opremljen i sastoji se iz zajedničke kuhinje sa trpezarijom, prostranog dnevnog boravka,komforne spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je komforan porodičan stan na Adicama idealan za miran i udoban život.Stan se nalazi u mirnoj ulici na početku Adica, u neposrednoj blizini Telepa i Dunava. Zgrada je novije gradnje, sa visokim kvalitetom izvedbe.Stan se prostire na 73 m² i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 225.570 €, 73,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji, na petom spratu. Stan uknjižen i useljiv po isplati. Savršen raspored prostorija koji pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Ovo sto ovu nekretninu izdvaja jeste fantastičan panoramski pogledna na celi grad,kao i terasa iznad stana koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan namešten uknjižen trosoban dupex sa predivnim pogledom. U ceni stana komplet nameštaj. Komforne spavaće sobe, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, kao i kuhinja. Prelepa terasa za uživanje gde staje garnitura za sedenje i uživanje. U blizini gradskog prevoza, mega marketa "LIDL",....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 263.340 €, 73,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odlican dvosoban stan povrsine 73,15m2 na Novom Beogradu u Bloku 65 - Savada, na odlicnoj lokaciji na pešačkoj udaljenosti od više škola i centara sa velikim izborom sportskih i rekreativnih aktivnosti. Nadomak ovog kompleksa nalaze se više....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 298.700 €, 73,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće koje se nalaze na lepom placu pravilnog oblika na Vidovdanskom naselju. Prva kuća je prizemna i u funkciji dvosobnog stana, dok je druga kuća spratna, perfektnog rasporeda koje se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatila na prizemnoj etaži, dok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara - Trosoban - 73 m2 - savršen raspored - Terasa, Ostava - Novogradnja - Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u PETROVARADINU površine 73m2. Stan je dvoetažni duplex. Nalazi se u kvalitetnoj vili, Miran koncept stanovanja. Odlična komunikacija sa Gradom. Parking ispred stana. Pripadajuča ostava uz stan. Ispred stana ograđeno dvorište oko 33m2. Izuzetno funkcionalan i iskorišten.....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 360.500 €, 73,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična porodična kuća! Kuća čvrste gradnje, sa prelepim dvorištem za decu i opuštanje. Kuća poseduje i stan koji može biti poseban stan koji je u produžetku kuće, garažu, ostavu, tavan i nusprostorije. Grejanje na gas, izolacija rađena nova pre dve-tri godine. Deset minuta od....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan poslovni prostor - lokal u pasažu prometne ulice u centru Novog Sada. Lokal se nalazi u zgradi novije gradnje i sastoji se od prizemlja koje ima površinu od 31.02m2 i suterena od 37,59m2 i stepeništa od 4.39m2. Lokal u gornjem delu ima jednu veću prostoriju i sanitarni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan, lepo sredjen stan u novogradnji. Odlična lokacija . izdvojen spavaći blok. Uknjižen na 73m3 + dvorišna terasa. Svi ugradni elementi izuzetnog kvaliteta. Odmah useljiv. Uz stan se prodaje i garažno mesto 25.000 e Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 139.650 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 73,5m2, TROIPOSOBAN (cena 139.650€ sa uračunatim PDV-om + 3% posrednička naknada) Prodaje se odličan porodičan stan u upravo završenoj novoj zgradi u najboljem delu Adica. Grejanje je na gas, a svaki stan ima svoj gasni priključak. Odmah useljiv, mogućnost kupovine putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 157.900 €, 73,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana73m u Novom Sadu na Bulevaru Evrope. Stan je na I spratu, ulično orijentisan, u stanu se nalaze: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, gostiljski wc, terasa. Zgrada se nalazi na odličnoj mirnoj lokaciji za....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na vrlo atraktivnoj lokaciji na Mišeluku. Nov, bez ulaganja. Prodaje se sa nameštajem. Stan se nalazi u dva nivoa. Dole dnevna soba, kuhinja, vc, dve dvorisne terase. Gornji sprat se se sastoji od tri spavaće sobe i kupatila. Uknjižen stan na vlasnika 1/1 .....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

LUX APARTMAN NA IDEALNOJ LOKACIJI. POSEDUJE SVOJE ZASEBNO DVORISTE KOJE JE UKNJIZENO I MOZE SE UTILIZOVATI NA RAZLICITE NACINE. VRHUNSKI OPREMLJEN APARTMAN U KOJEM NEMA ULAGANJA! IZUZETAN RASPORED. PARKING MESTA U OBJEKTU SU BESPLATNA I KORISTE IH VLASNICI I GOSTI! POSTOJI MOGUCNOST....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban duplex na Novoj Detelinari u blizini sajma, prodavnoca, škola, doma zdravlja i svih drugih važnih gradskih sadržaja.Stan se sastoji od dve etaže u donjoj se nalazi hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa i veliko kupatilo sa kadom.U....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 195.700 €, 73,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predivna nova montažna kuća na Karagači. Kvalitetni materijali, dobra izolacija, nov nameštaj i tehnika, sve ostaje u kući kao na slikama, zidana garaža, ograđeno dvorište sa rolo-kapijom na kolskom ulazu. Uknjiženo 1/1!!! Pozovite!!! Šifra: 3000366 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 225.570 €, 73,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji,na petom spratu. Stan je kompletno namešten i useljiv po isplati.Pažljivo odabaran nameštaj i savršenim rasporedom prostorija koji pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Ovo sto ovu nekretninu izdvaja jeste fantastičan panoramski pogledna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se na jednoj od najatratktivnijih lokacija u Beogradu – na 50m od samog Trga Slavija, te je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. U blizini se nalaze marketi, banke, pošta, dom zdravlja, Klinički i Urgentni centar, vrtići, osnovne i srednje škole, Pravni fakultet,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen trosoban stan u novoj zgradi koji lako može biti troiposoban. Nalazi se u novoj zgradi sa kvalitetnom opremom. Uknjiženo je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je kompletan nameštaj sa tehnikom. Vlasnici imaju garažu....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 320 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se neuseljavan dvoiposoban stan u prizemlju kuće na Ledenoj Steni. Stan ima dva funkcionalna ulaza i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i još jedne pomoćne prostorije koja može biti pretvorena u letnju kuhinju ili perionicu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 195.000 €, 73,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan površine 73m2 na Konjarniku u Zidarskoj ulici, na II spratu stambene zgrade iz 1974. godine. Nalazi se iznad okretnice 31, 17 i 19. Stan je u izvornom održavanom stanju, veći deo stana je okrenut ka jugu, a manja soba ka istoku. Sastoji se od: hodnika iz kog se ulazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 300.000 €, 73,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo sjajan trosoban stan na Vračaru, u mirnoj i jednosmernoj ulici Mlade Bosne, smešten na prvom spratu manje, novije zgrade sa svega tri sprata. Stan je odlično organizovan – komforan ulaz vodi ka spavaćem bloku sa dve sobe i kupatilom, dok je centralni deo stana zamišljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 208.000 €, 73,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Vojvode Stepe, iznad Trošarine, novogradnja, 3.0 stan, 73m2(T), III/VI, lift, cg, kvalitetna novogradnja sa urednom građevinskom dokumentacijom. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Očekivani rok useljenja je najkasnije do kraja 2026.godine. Odlična lokacija, objekat se gradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.215 €, 73,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je veoma prostran trosoban stan u mirnom delu Nove detelinare u Cika Stevinoj ulici u blizini Novosadskog Sajma i svih drugih gradskih sadržaja.Stan se nalazi u zgradi relativno novije gradnje sa liftom na 2/5 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.390 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531991 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 73m2 , dvorište 0,9 ara , EG, VPR/II, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 63m2. Trosoban stan u novogradnji u mirnoj ulici u blizini centra naselja. Dvostrano orijentisan, sa izrazito funkcionalnim rasporedom prostorija. Stanu pripada parking mesto kao i dvorište površine 1....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Predivna nova montažna kuća na Karagači. Kvalitetni materijali, dobra izolacija, nov nameštaj i tehnika, sve ostaje u kući kao na slikama, zidana garaža, ograđeno dvorište sa kliznom kapijom na kolskom ulazu. Uknjiženo 1/1!!! Pozovite!!! 065/281-3132 Šifra: 3000366 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Lepi funkcionalni stanovi na atraktivnoj lokaciji, u potpuno novom uređenom kompleksu, opremljeni najnovijom tehnologijom i materijalima. Stan dvorišno orijentisan, sa odgovarajućom površinom prostorija, kao i odvojenom tehničkom prostorijom. Sam objekat izgrađen je po sistemu ''pametnih''....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.300 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

0643187924 Prodajemo trosoban stan 73m u Novom Sadu, na Adicama ulica Nikole Aleksića, stan se nalazi na I spratu, mala zgrada sa svega šest stanova. U stanu senalaze dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, komforna terasa, sve je iz hodnika, odličan raspored,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117525, PR/I, uknjižen. Uknjižen na 63m2. Trosoban stan u novogradnji u mirnoj ulici. Dvostrano orijentisan, sa izrazito funkcionalnim rasporedom prostorija. Stanu pripada parking mesto kao i dvorište površine 0.9 ari koje ima sopstveni uzlaz. Stan je tek zavrsen i....