• GoHome Professional
oglasi.rs parking 70 m2 do 180000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • oglasi.rs parking 70 m2 do 180000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 70 m2 do 180000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking 70 m2 do 180000 eura" pronađeno 1 738 nekretnina - prosečna cena 1.759 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • podrum
    • duplex
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.200 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan četvorosoban stan od 72m2 u modernom kompleksu za stanovanje, Fruske vile(Karagača). Stan se nalazi u zatvorenom kompleksu koji je pod video-nadzorom. Izuzetno pozicioniran kompleks....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 151.000 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Doma Zdravlja. U blizini nekretnine se nalazi i tržni centar Delta Planet, Idea, Nišavski Kej, kao i mnogobrojni fakulteti, škole, trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.660 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 150.630 €, 65,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji nova zgrada visokog kvaliteta. Stan izuzetno funkcionalan. Koriste se materijali visogog kvaliteta i modernog dizajna. Moguca kupovina garaznog mesta u suterenu zgrade ili parking mesta u dvoristu iste. Povrat PDV-a i mogucnost kupovine putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.612 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.600 €, 68,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u izgradnji koji se nalazi na 10 minuta od TC Promenada a opet okružen netaknutom prirodom. Ovaj komforan porodičan stan ima 3 spavaće sobe, raspored je funcionalan a mesecni troškovi izuzrtno niski. Zbog modernog dizajna i kvalitetnih materijala koji su korišteni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.600 €, 68,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novogradnji koji se nalazi na 10 minuta od TC Promenada a opet okružen netaknutom prirodom. Ovaj komforan porodičan stan ima 3 spavaće sobe, raspored je funcionalan a mesecni troškovi izuzrtno niski. Zbog modernog dizajna i kvalitetnih materijala koji su korišteni,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.200 €, 71,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 2-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.071 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan – Zemun, naselje Sava Kovačević, ulica Dragana Rakića Na prodaju komforan i funkcionalan trosoban stan, površine 62 m² grejne + 6 m² terase, sa mogućnošću njenog proširenja. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom, u uređenom i mirnom delu Zemuna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, naselje Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića. Trosoban stan, površine 70m², terasa, sprat I/V, EG na struju, klima, interfon, video nadzor, gradnja: 2012. godina, uknjižen. Funkcionalni raspored prostorija u ovom moderno nameštenom stanu pruža mogućnost za udoban porodični....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 150.000 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 65 m2,odlična lokacija blizina TC,Lidla,doma zdravlja.Stan iz otkupa , knjizi se budući kupac. Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa nameštajem u stanu na Zvezdari.Stan poseduje dve komforne spavaće sobe,kupatilo I veliki dnevni boravak,sa prostranom trpezarijom I kuhinjom,kao i terasu od 4m2,uknjižen.Ceo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 150.000 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog dvoiposonog stana, idealnog rasporeda u blizini Keja. Stan se sastoji iz hodnika sa ugradnim plakarom, odvojenog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe i kupatilo koje su degažmanom potpuno odvojene od dnevne sobe.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119428, I/, klima, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan i funkcionalan dvoiposoban stan, smešten u mirnoj ulici na Zelenom brdu, idealnoj za porodice i one koji traže kvalitetan život u mirnom okruženju, a nadomak svih ključnih sadržaja. Zgrada je građena prema najvišim standardima, koristeći savremene materijale:....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca PRODAJA Barajevo 2km od centra Uknjizena, 1/1 68m² u osnovi, 8 ari placa; 3 nivoa; I nivo- Trpezarija, kuhinja, d. boravak, s. soba; II nivo- 2.0 stan; III nivo- 2.0 stan- odvojen ulaz. Gradska voda, gas prosao. Odmah useljiva. Pogodna za vecu porodicu. Cena 185.000€ Telefon:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan sa velikim potencijalom, na Ceraku, Prištinska ulica, na 1/1, duplex, od 75m2, a uknjiženih 39m2. Na prvom nivou stan se sastoji od dnevne sobe koja ima izlaz na prelepu terasu sa prelepim pogledom na zajedničko dvorište koje pripada zgradi. Kuhinja i trpezarijski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada. Nalazi se na dobroj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. U blizini su Pravni, Ekonomski i fakultet Umetnosti, srednje škole, vrtići, kao i mnogobrojni trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 185.000 €, 67,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122208, XI/XIII, klima, lift, terasa, uknjižen, izvorno stanje. Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan na Limanu tri. Stan se sastoji od predsoblja, toaleta, lepe dnevne sobe, zasebne kuhinje sa špajzom, kupatila,i jedne veće i jedne manje sobe. U stanu je promenjena....

 
 
 
  Stan, BANJA, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan koji se retko pojavljuje u ponudi – pravi dom za porodičan život. Smešten u mirnom i zelenom okruženju, okružen parkovima, pruža osećaj topline i udobnosti. Orijentisan ka parku, stan nudi pogled na prirodu i prijatnu atmosferu tokom celog dana. Nalazi se u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici, nedaleko od centra Novog Sada sa izuzetno prostranim dvorištem. Odlična stuktura i kvalitetna gradnja, maksimalno iskorišćen svaki kvadratni metar. Obezbeđenim parking mestima, zelenilom i zajedničkim prostorom za druženje Mogućnost kupovine parkinga i garaže. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.000 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan od 75m2 na Limanu. Stan se sastoji od dnevne sobe trpezarijom,odvojenom kuhinjom i dve spavaće sobe sa bračnim krevetom, kupatila i malog ulaznog hodnika. Blizina srednje škole, parka, pijace, marketa i restorana kao i odlična povezanost linijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 69,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120474, PR/. Na prodaju izuzetno funkcionalan poslovno - stambeni prostor od 69m2 na Grbavici. Sastoji se od tri zasebna dela koji mogu da funkcionišu zajedno a po potrebi i odvojeno. Na raspolaganju su dve kuhinje i dva kupatila. Dva a mogu biti i tri ulaza. Okrenut....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 150.000 €, 69,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban porodičan stan od 69m² sa parking mestom – Lipov Gaj, Novi Sad Na prodaju prostran i funkcionalan dvoiposoban stan površine 69m², koji se nalazi u zatvorenom i obezbeđenom naselju Lipov Gaj – jednoj od najmirnijih i najuređenijih lokacija u Novom Sadu. Naselje има fizičko....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manja kuća na Telepu kvadrature 73m2 poseduje ostavu u kojoj se nalazi gasni kotao, dnevni boravak sa kuhinjom, toalet, a na spratu su dve sobe kupatilo i terasa.. Kuća je u potpunosti izolovana, nova ne useljavana, poseduje dve klime na svakom spratu po jedna. Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 69,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera površine 28m² i poslovni prostor od 41m², koji se nalaze u istoj zgradi u mirnoj Gogoljevoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – škole, prodavnica, javnog prevoza i zelenih površina. Garsonjera (28m²) Smeštena na visokom prizemlju kvalitetno građene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kupac ne plaća proviziju. Nedaleko od Olimpa i Bulevara kralja Aleksandra u ponudi stanovi u novogradnji.Mogućnost kupovine na kredit. Zgrada sa liftom Pr. +2+Pk. Termo blok, 10.-ka izolacija, silikat fasada, pvc stolarija spolja crne boje, termička i zvučna izolacija, blindirana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno opremljen, uknjižen troiposoban stan površine 64m2 sa 30m2 privatnog dvorišta na atraktivnoj lokaciji u održavanoj zgradi novije gradnje, nadomak svih potrebnih sadržaja za ugodan život. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u suterenu zgrade, na samo nekoliko minuta....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007215.Prodaje se poslovni prostor na Grbavici u novijoj zgradi u dve etaže ukupne površine 69m2, sa dva ulaza iz hodnika zgrade i iz dvorišta. U prizemlju zgrade je veći prostor od 41m2, pregrađen je gipsanim zidom koji se moze ukloniti, takođe ima toalet i kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121390, I/I, dupleks, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, Adaptibilanu u 3, dvorišna zgrada. Izuzetna prilika, stan sa garzom, zapocetim potkrovljem (grubi radovi: stolarija, struja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 185.000 €, 65,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan dvorišno orijentisan , moguća kupovina parking mesta. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 547292 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 73m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban stan na Adicama, 73m2. Prostran, svetao i veoma komforan. Prodaje se polunamešten, ostaju svi ugradni delovi: kuhinja, plakari, takođe i sva bela tehnika i ugaona garnitura. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Karaburma, opština Palilula. Stan je površine 74m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrad od šest spratova sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Karaburme, u mirnoj, tihoj i zelenilom okruženoj ulici, nalazi se ovaj funkcionalan trosoban stan sa pogledom na park. Zgrada je uredna i održavana. U blizini se nalaze pijaca, škola, vrtić, Dom zdravlja, marketi i svi ostali neophodni sadržaji za ugodan i lagodan život, kako....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan dvoiposoban stan koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji kod Delte. Površine je 67m2 (64m2+3m2 terase), na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Odličan i funkcionalan raspored su glavne odlike stana. Čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal na urbanoj lokaciji u Gogoljevoj ulici na Grbavici.Lokal je dvorišno orijentisan, idealan za privatnu ordinaciju, kozmetički salon ili bilo koju drugu tihu delatnost.Nalazi se na prizemlju zgrade, donji deo lokala se knjiži kao garaža i ima 41m2 a deo iznad....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na prvom spratu, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.600 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Gratis parking mesto! Terasa.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 149.350 €, 69,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosobna kuća u elitnom delu grada, u mirnoj ulici, u potezu ulice Cara Dušana. Kuća je deo dvojne kuće, sa posebnim ulazom i svojim ograđenim dvorištem, površine 70 m2. Stan je potpuno samostalno uknjižen bez tereta i nikakve veze nema sa susedom sem zajedničkog uličnog....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u Kovilju. U pitanju je prizemna renovirana kuća. U odličnom stanju. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i ostave. Deo kuće ima odvojen ulaz i on se sastoji od dnevne sobe i spavaće sobe. U dvorištu letnja kuhinja, šupa i garaža. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 149.350 €, 69,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1095519 Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2 ,sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom, feydom ugaona, side by side frizider sa ledomatom, spusteni plafoni sa rgb i led rasvetom, LG televizor, Gree inverter klima. Visina sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 562)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>