• GoHome Professional
oglasi.rs parking 60 m2 do 1600 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs parking 60 m2 do 1600 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 60 m2 do 1600 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs parking 60 m2 do 1600 eura/m2" pronađeno 534 nekretnina - prosečna cena 848 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 83000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • useljiv
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 52.000 €, 57,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s253 Dvoiposoban stan površine 57 m2 koji se nalazi blizu centra, u naselju Dedinje. Dvostrano je orijentisan s odvojenim dnevnim boravkom od kuhinje i trpezarije. Ima dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo, dve terase, koje ne ulaze u kvadraturu stana i pripadajući podrum. U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 56.700 €, 63,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE, 63m2, TROSOBAN Izdaje se potpuno namešten stan na Bulevaru Evrope sa garažnim mestom. Stan se nalazi na drugom spratu sa liftom. Stan je potpuno namešten, ima sve kuhinjske elemente, mašinu za sudova, frižider, zamrzivač takođe i mašinu za veš. Stan se sastoji od dnenevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 65m2(dve terase 10m2), CG. lift, VI/VI, telefon , interfon, garažno mesto. U prilici smo da Vam ponudimo stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu. Svetao, funkcionalan, sa nesvakidašnjim rasporedom prostoeija. Sastoji se od spavaće sobe, radne sobe (idealno za rad od kuće), velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 54.900 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, namešten stan, do sada nije useljavan. Odlična pozicija stana, blizina Šumadijskog trga i Ada mola. Dve spavaće sobe, dva mokra čvora, podno grejanje. U cenu uračunato korišćenje parking mesta od 12.5m2 koje se nalazi u garaži zgrade. Odmah useljiv. Obavezan depozit u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 51.300 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je lux opremljen ima svoje parking mesto. Posebna napomena, u stanu nema pušenja i kućnih ljubimaca! Infostan oko 2000 din. agencijska provizija 50% Klima.

 
 
 
  Stan, KANJIŽA, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA STANOVA (43, 65 i 71m2) 900 eur/m2; PRODAJA GARAŽA (5000 eur); SVE U IZGRADNJI U KANJIŽI, USELJIVO ZA 1 MESEC OD KUPOVINE OSIM ZA STAN OD 43m2KOJI JE ODMAH USELJIV. MOGUC IZBOR PLOCICA I LAMINATA. BANJA KANJIŽA - BLIZINA MADJARSKE I JEZERA PALIĆ INFORMACIJE: 064 133 25 94....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji, stan sa predivnim pogledom u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan površine 65m2, opremljen. Struktura stana: dve spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, kuhinja, terasa. Sa terase se pruža divan pogled na panoramu grada. Odlična povezanost sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118882, III/VI, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Svetao i kompletno opremljen stan od 56m² na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici na Vračaru. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u open space konceptu, spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan od 58m2 na Salajci, ulično orijentisan, što mu daje puno prirodne svetlosti i čini ga posebno prijatnim tokom celog dana. Stan je funkcionalno raspoređen, sa komfornim i svetlim prostorijama koje nude dovoljno prostora za udoban život. Uz stan ide i obezbeđeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten stan na odličnoj lokaciji u Siminoj ulici 2.0 stan, adaptibilan u 2.5 (dnevna soba se može pregraditi rigips zidom za potrebe poslovnog prostora), cg, 4/5, lift, ostava, dve terase (sa terasama 66m2).Stan je renoviran, pvc prozori , optika u svim prostorijama.....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na samo 10km od Kragujevca, na placu površine 8 ari prodaje se nova vikend kuća površine 56m2. Plac je ravan, zasađen voćem i uređen. Kuća se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom sa koje su pruža pogled na celo dvorište.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA! Prodaje se trosoban stan od 56m² – idealni deo kuće, prvi sprat, centar Pančeva. Stan ima poseban ulaz, dvorište, parking i tavan. Postoji mogućnost adaptacije po želji. Odlična lokacija u mirnoj ulici, na korak od svih sadržaja. Izuzetna prilika za stanovanje ili investiciju!....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 58.000 €, 65,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Продаје се двоипособан стан на трећем спрату од 4.у строгом центру.Централно грејање 65мкв.Кухиња спојена са трпезарија две спаваће собе купатило ,остава и велика тераса .Могуће купити и део намештаја као и зидана гаражу у дворишту зграде.Све легализовано и уредни папири.Постоји и....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 56.900 €, 64,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan, na drugom spratu, u centru Srbobrana. Stan ima dve sobe, dva hodnika, kuhinju, ostavu, kupatilo i terasu. U podrumu zgrade nalazi se jos jedna ostava. Za vise informacija pozvati na 062486355 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 111.710 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.71m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 110.000 €, 64,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od 64m2 na samom ulazu u Futog. Troiposoban stan na ulazu u Futog , novogradnja . Tri spavace sobe , dnevna sa kuhinjom terasa i ostava.Zgrada ima tri stana ukupno na svakom spratu je samo jedan stan ,sto obezbedjuje maksimalnu privatnost. Blizu autuboske stanice ,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 49.000 €, 56,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Jabučki rit po strukturi dvosoban ukupne površine 56 m2. Uknjižen. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.000 €, 61,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Paliluli, u blizini pijace, vrtića, pošte, osnovne škole i supermarketa. Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je površine 61m2 nalazi se na 6. spratu u novijoj stambenoj zgradi od 7 spratova, sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 100.000 €, 58,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, ostavom i kupatilom. Stan je izdat kao poslovni prostor, te postoji mogućnost i te namene nakon kupovine. Vlasnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.250 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan nov stan u Laze Kostića. City gradnja. Dve spavaće sobe. parking mesto-dogovor Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 i Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 52.700 €, 62,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan, trosoban stan na izuzetnoj lokaciji u jednoj od najpoznatijih ulica u blizini centra grada. Na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone, ovaj stan nudi savršen spoj komfora, kvaliteta i praktičnosti. Prostire se na 62 m2 i sastoji se od dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.000 €, 61,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 61 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade na uglu Sportske ulice i Prvomajskog bulevara, u naselju Selenča. Stan se sastoji od dve odvojene sobe, kupatila, kuhinje, ostave i terase. Južna orijentacija pruža puno svetlosti tokom dana. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 51.500 €, 62,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se namesten dvorisni stan na Salajci.Stan ima 62m2.Uz stan ima jo i supa, Moze dogovor ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.720 €, 64,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 45.000 €, 55,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvorišni stan u mirnom delu Vršca, stan se nalazi u prizemnoj zgradi. Veličina stana je 55kvm, stan poseduje odvojenu kuhinju od trpezarije, dve sobe, hodnik i wc. Pre dve godine je renoviran , uradjeno novo kupatilo sa kanalizacijom i vodom, postavljena pvc stolarija i uradjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 48.450 €, 57,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, TOPOLA, 49.000 €, 61,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91769, 11a, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(stan u beogradu ili topoli), mogućnost proširenja. Prodaje se uknjiženja kuća,11 ari placa,kolski i pešački....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE NOV, IZUZETAN TROSOBAN STAN – TEMERINSKA 📍 Odlična lokacija, stan je okrenut prema dvorištu, nema buke 🔹 Osnovne karakteristike: 🆕 Nov stan u potpuno novoj zgradi, 2.sprat 📐 Površina: 65m², Dve spavaće sobe, Dva kupatila, Terasa 🅿️ Parking mesto u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno i luksuzno namešten stan u strogom Centru Novog Sada - ponuda koja se ne propušta! Lokacija: Centar (Stari grad) (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Zmaj Jovina Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 56m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ATRAKTIVNA LOKACIJA zgrada " PETICA"! Cena: 800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija:Novi Beograd, Blok 63 Površina: 60m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje, - spavaće sobe, - kupatila i - terase. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.200 €, 59,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119323, III/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten,komforan,svetao stan sa terasom u Kneza Miloša bliže Višegradskoj ulici. Funkcionalni raspored prostora obuhvata dve prostrane sobe, kupatilo, toalet, praktičnu ostavu i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje.Na raspolaganju su dve klima jedinice,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

60m2, dvorište 5 ara, telefon, klima, parking. Uknjižena Kuća u mirnoj ulici, iza Saobraćajnog fakulteta, idealna za studente. Poseduje 5 ari privatnog dvorišta. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, antre, kupatilo. Urađena izolacija. Kontakt 063/817-3876 Broj u registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, Orlovska, 57m2 . 57m2, 2.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov. Stan se nalazi u novoizgrađenoj kvalitetnoj EKO zgradi, u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine garaza 100e+ Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe i Saobraćajnog fakulteta, u mirnoj ulici nalazi se ova nekretnina. Vrlo funkcionalna kuća sa dvorištem, što pruža mogućnost potpunog uživanja i odmora. Pored zelene površine uz kuću je plato, terasa gde je moguće provesti vreme u opuštanju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Kisačka ulica, Novi Sad - 3.0 stan od 65m2 - 3 odvojene prostorije, 2 kupatila, terasa - nova zgrada, reprezentativnog izgleda, na samo par minuta do samog centra grada - niski mesečni troškovi - parking mesto uz stan ide - idealno za tihe delatnosti, manje kacelarije. mesečna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan nadomak Beograda na vodi. Stan se nalazi u Sarajevskoj ulici i površine je 57m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada novije gradnje sa obezbeđenjem i kamerama. Poseduje i dva lifta. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i potpuno opremljen trosoban stan površine 58 m², smešten na 5. spratu uredne i novije zgrade sa liftom. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dodatnog toaleta i terase sa pogledom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 534)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>