• GoHome Professional
oglasi.rs parking 2.sprat što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs parking 2.sprat što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 2.sprat što veći

  • Za upit "oglasi.rs parking 2.sprat što veći" pronađeno 812 nekretnina - prosečna cena 1.658 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 205.000 €, 195,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban dupleks open space stan 195 m2 u luksuznoj urbanoj vili.Stan je na drugom spratu.U najurbanijem delu Veternika, u veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će Vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu!Građena po najvišim arhitektonskim i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 360.500 €, 193,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prizemlje - smešetn je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 3.600 €, 188,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje luksuznih stanova Beograd ELITE NEKRETNINE. Lep svetao stan u novoj zgradi sa video nadzorom. Odlicna lokacija. Luksuzno opremljen stan nalazi se na Vračaru na drugom spratu. Stan se prostire na 180m2. Ima prostrani dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, koji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 134.100 €, 186,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuću na Ledenoj Steni, u blizini Gasprom pumpe. Ukupna površina parcele je 354 m2, Na parceli se nalazi i pomoćni objekat koji je opremljen kao kuhinja sa trpezarijom i toaletom, a u sklopu njega je i veranda sa ozidanom skarom. U prizemnom delu objekta nalazi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 513.970 €, 181,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 3091443 Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m² na svega 7 km od centra Novog Sada sa prelepim pogledom na Dunav i Petrovaradinsku tvrđavu. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen: u prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, moderna kuhinja,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 500.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

POPOVICA, 181m2, PETOSOBAN; Cena 500.000€ + 3% posrednička naknada (nije fiksno) Predstavljamo Vam prodaju petosobnog stana, koji čini jedan ceo objekat i može se posmatrati kao kuća na tri etaže. U sklopu objekta se nalazi sopstveno dvorište površine cca 200m2, ostava i ispred tri....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 315.180 €, 181,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prizemlje: smešeten je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 452.500 €, 181,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POPOVICA, 181m2, PETOSOBAN; Cena 2.500€ + 100% posrednička naknada (u visini jedne zakupnine) Predstavljamo Vam izdavanje petosobnog stana, koji čini jedan ceo objekat i može se posmatrati kao kuća na tri etaže. U sklopu objekta se nalazi sopstveno dvorište površine cca 200m2, ostava....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 185.400 €, 180,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen stan u mirnom delu Beočina. U blizini autobuska stanica, sportski centar, osnovna škola, mega marketi sve što je potrebno za miran porodični život. Stan se sastoji iz dve etaže u prizemlju se nalazi garaža sa izvučenom instalacijom za vodu i kanalizaciju, toalet,....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K560 Na odličnoj lokaciji, u širem centru grada, nalazi se renovirana polunameštena kuća površine 180 m2. Ima 3 etaža, sasvim dovoljno ograđeno dvorište od 2 ara i osećaj boravka u centru prirode, a ne centru grada. Kuća je idealna za porodicu i odrastanje u čarima koje nudi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvojna kuća na Telepu na lepoj lokaciji, blizu Futoškog puta. Potrebno je ulaganje.Kuća se sastoji od podruma 65m2, prizemle 65m2, 1 sprat 65m2 i 2 sprat 50m2 koji je samo ozidan. Cena 140.000 eura. Tel.0646685341 Snežana. Terasa, Parking, garaža, Klima, U blizini gradskog....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Apelovac, 500 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban stan površine 180m2 na prvom i drugom spratu u porodičnoj kući u Apelovcu, spratovi su povezani unutrašnjim stepenicama. Na prvom spratu se nalazi ulazni hodnik, trpezarija, kuhinja, dnevna soba, i toalet. Dok se na drugom spratu nalaze četiri spavaće sobe i....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 344.430 €, 176,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća novije gradnje (2016. godina). Kuća je spratna, što se rasporeda tiče: - prizemlje: garaža, ostava, hodnik i jednoiposoban stan. - 1. sprat: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, deganžman, terasa, kupatilo. - 2. sprat: 3.spavaće sobe i kupatilo. - Potkrovlje: kotlovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 174,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su dva dupleksa na drugom spratu 174m2. Prvobitno jedan stan 91m2, podeljen na dve stambene jedinice. Iznad tih stanova je nadzidana etaža od 83.50m2, na legalizaciji. Stanovi se sastoje od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, terase i dela koji vodi na sprat. Drugi stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 340.000 €, 170,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Izdaje se petosoban stan na Dedinju u ul. Pivljanina Baja br. 43 B. Stan je na drugom spratu u jednom nivou. Dnevni boravak sa terasom, kuhinja sa trpezarijom, 4 (četiri) spavaće sobe, ostava, vešeraj, kupatilo i wc. Zgrada poseduje dvorište, 24/7 fizičko tehničko obezbeđenje. U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 406.850 €, 170,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Severni Telep-Fantastičan Petosoban stan 140 m2 sa visokim standardom kvaliteta i udobnosti-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Novom Sadu u Urbanoj Vili Ekskluzivan Petosoban stan 140 m2 u mirnom kraju sa Parking Mestom na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u novoj kvalitetno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.200 €, 170,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje poslovni prostor od 170m2 u blizini Bulevara Evrope. Prostor se nalazi na drugom spratu urbane vile namenjen za poslovne delatnosti. Mogućnost korišćenja krovne terase iznad prostora od cc 150m2. Izdaje se polunamešten a moguće je zakupiti dva garažna parking mesta. Potreban....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 253.095 €, 169,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 169,73m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 167,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Kompletno sređena kuća u naselju Vinogradi, sa prelepim prostranim pravougaonim placem površine 12,73 ara. Na prizemnom delu nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijskim i kuhinjskim blokom. Na podovima je urađen hrastov parket, nov, neupotrebljavan. Takođe u sastav prizemnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 370.800 €, 167,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NOVOGRADNJA* Nudimo Vam komforan petosoban stan na SUPER LOKACIJI - u blizini Bulevara Evrope! Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe i dva kupatila. Stan se nalazi na drugom spratu. Ima 120 kvadrata i poseduje tri terase, jedna od....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 515.000 €, 164,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična urbana vila na Mišeluku. Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 164m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom od cca 150m2 sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 500.000 €, 164,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 545.900 €, 163,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099241 - Na PRODAJU UKNJIŽEN petosoban stan u NAJATRAKTIVNIJEM delu grada, Stari grad, u neposrednoj blizini Dunava, Banovine, Dunavskog parka i ostalih znamenitosti grada Novog Sada. Stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom (open space concept),....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 77.500 €, 160,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2, ukupne površine 160m2. Prizemlje je adaptirano i sastoji se od ulaznog dela, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 170.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Tražite kuću u dobrom kraju u naselju Duvanište, ovo može biti prava ponuda za vas. Prodaje se 1 i 2 sprat kuće. Prvi sprat ima 70m2 i sastoji se od hodnika, dnevng boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatila i terase. Drugi sprat je površine 40m2+50m2 terase i čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 160,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115673, II/, telefon, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX PENTHAUS, 160m2, na TELEPU u urbanoj vili. 2 kupatila, 2 terase. Stan se nalazi na drugom spratu, na dva nivoa je I nema kosine. Idealan za velike porodice ili za firmu kao kancelarijski prostor. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 174.000 €, 160,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, lux duplex stan, površine 160m2 sa pogledom na grad. Na prvom nivou se nalazi dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kao i kupatilo. Na drugom nivou nalazi se još jedna dnevna soba sa tri spavaće sobe i kupatilom. Stan se nalazi u zgradi koja će biti useljena u oktobru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 785.000 €, 157,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan petosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 157 m², koji se nalazi na 2. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske. Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 400.000 €, 157,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 157m2 + 32m2 TERASA, ČETVOROSOBAN DUPLEX U jednoj od najlepših ulica Telepa, mirnoj neprometnoj i širokoj, nalazi se ova nova zgrada sa 4 stana. Predmet prodaje je fantastičan dupleks stan sa velikom dnevnom sobom, kuhinjom, toaletom i manjom terasom na prvoj etaži. Na drugoj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 156,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru, u Dušanovom Bazaru. Pogodan za obavljanje raznih delatnosti: predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije, školice.. Višenamenski zbog svoje pozicije i lokacije, moderno opremljen, sa velikim mogućnostima reorganizacije i prenamene enterijera....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 156,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u centru, u Dušanovom Bazaru. Pogodan za obavljanje raznih delatnosti, predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije, školice. Višenamenski zbog svoje pozicije i lokacije, moderno opremljen, sa velikim mogućnostima reorganizacije i prenamene enterijera....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 271.000 €, 154,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodičan stan, topao i ušuškan sa predivnom terasom 7x3 m. Realno ima grejne površine 133m2 + terasa 21m2, (uknjiženo 125m2 + terasa 9.5m2). Jugozapadno je orijentisan, tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 500.990 €, 152,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar , retka prilika! Veliki stan u centru, pogled na Tvrđavu, privatni parking +++ Agencijska oznaka stana 1100118, Novi Sad, Centar.Jedini stan na 2. spratu manje zgrade, sa 3 velike terase (pogled na Tvrđavu i mirno dvorište), prirodnim hrastovim parketom, 3 spavaće sobe, dnevnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 501.600 €, 152,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118928, II/III, terasa(3), uknjižen, parking. Stan je na drugom spratu od ukupno 3 i jedini je stan na spratu. Zgrada nema lift. Kvadratura stana je 152m kvadrataa. Orijentacija je ulicno i dvorisno, sa 3 velike terase od kojih su dve orijentisane na dvorisnu stranu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 226.950 €, 151,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 151m2, PETOSOBAN Predstavljamo Vam fantastičan stan u mirnom kraju Veternika. Ova nekretnina ima odličnu poziciju, izlaz na glavni put je na svega 200m od stana, u neposrednoj blizini sportskog centra Vujadin Boškov. Stan se nalazi na drugom spratu i jedini je na istom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 590 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, luksuzan, stan u dva nivoa u Čalijama. Nalazi se na drugom spratu u manjoj, novoj, stambenoj zgradi, bez lifta. Opremljen je kuhinjom sa svim elementima, opremljena dnevna soba, trpezarija i dva kupatila i do sada nije useljavan. Površina stana je 148 m2 i odlične je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 341.490 €, 146,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju urbane vile na Mišeluku. Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 144m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 347.380 €, 146,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 246.500 €, 145,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban, kompletno namešten tripleks stan na obodu Fruške gore sa prelepim pogledom na Dunav i grad. Ovaj stambeni prostor, građen po principu smarthome sistema,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 489.000 €, 145,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban tripleks stan na obodu Fruške gore sa prelepim pogledom na Dunav i grad. Ovaj stambeni prostor građen po principu smarthome sistema poseduje tri redovne....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 230.000 €, 145,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dva stana u kući u naselju Duvanište u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. U pitanju su prvi i drugi sprat kuće koji imaju poseban ulaz, svoje posebno dvorište i totalno su odvojeni od prizemlja kuće. Stan na prvom spratu je površine 70m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja,....