• GoHome Professional
oglasi.rs parking 150 m2 1.sprat što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking 150 m2 1.sprat što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 150 m2 1.sprat što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking 150 m2 1.sprat što manji" pronađeno 66 nekretnina - prosečna cena 1.253 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 92000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Borča, 139.900 €, 137,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu kuću od 137 m2, koja se nalazi u odličnom, mirnom naselju, u Borči - Pretok, na 6,5 ari placa. Plac je uknjižen na 6.5 ari placa. Kuća je na legalizaciji. Kuća ima prizemlje i prvi sprat. Sastoji od dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,2 kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 283.600 €, 140,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo zapadno, istočno i južno, a sastoji se od ulaznog hodnika, dve prostrane spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju lođu koja gleda ka ulici,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 257.500 €, 140,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u centru svih gradskih dešavanja, onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se dvospratna kuća u centru grada, idealna za porodični život ili kao investicija. Ukupne površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking 150 m2 1.sprat što manji'
201.880 €
236.900 €
Na upit
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 168.000 €, 140,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 86376, I/, klima, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 140m2, u blizini centra grada na prvom spratu za poslovni prostor. Dve terase, dva kupatila, četiri kancelarije i ogroman dnevni boravak. Mogućnost privatnog parkinga za više automobila i evenualnog zakupa još....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 135.000 €, 142,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 25 minuta od Beograda, u mirnom, porodičnom naselju Meljak, nalazi se ova prelepa kuća koja pruža sve što je potrebno za ugodan život. Kuća je uknjižena, smeštena na prostranom placu od 10 ari, pažljivo uređena, sa voćnjakom i cvećem. Objekat je organizovan na tri etaža, nisko....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 275.000 €, 143,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obronacima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućava mir i pripravnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Kuća se sastojiod trei etaže. Prizemlje: dnevni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 160.000 €, 143,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u naselju Milka Protić strukture Po+P+I na placu površine 706m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični život tako i za izdavanje. Sastoji se od dve nezavisne stambene jedinice na prvom spratu, podruma i prizemlja gde se u jednom delu,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 265.000 €, 143,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 265.000 €, 143,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 275.000 €, 143,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 265.000 €, 143,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 272.950 €, 143,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prizemlje: smešetn je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 87.000 €, 144,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 144m2, u centru Trupala iza ambulante, u glavnoj ulici na asfaltnom putu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na placu od 8,5 ara. Kuća se nalazi u najlepšem delu sela, u blizini reke, okružena zelenilom. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 128.750 €, 145,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Radičević. Porodična kuća na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini vrtića i škole. Na placu ukupne površine 585m2 pozicionirana je spratna kuća veličine 145m2. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže: prizemlje i sprat. Prizemlje ove kuće čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 230.000 €, 145,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dva stana u kući u naselju Duvanište u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. U pitanju su prvi i drugi sprat kuće koji imaju poseban ulaz, svoje posebno dvorište i totalno su odvojeni od prizemlja kuće. Stan na prvom spratu je površine 70m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 216.050 €, 145,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71151, PR/, izlog, klima, izvorno stanje, novogradnja, parking, lokal. Izdaje se višenamenski poslovni prostor, zaseban objekat, od 145m2, na Bežanijskoj kosi, open space, na dva nivoa, prizemlje i sprat. Objekat ima dve velike prostorije od po 60m2 (u prizemlju i na....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 246.500 €, 145,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban, kompletno namešten tripleks stan na obodu Fruške gore sa prelepim pogledom na Dunav i grad. Ovaj stambeni prostor, građen po principu smarthome sistema,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 489.000 €, 145,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban tripleks stan na obodu Fruške gore sa prelepim pogledom na Dunav i grad. Ovaj stambeni prostor građen po principu smarthome sistema poseduje tri redovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX! Odličan 4.0 stan kod Belog Dvora, opremljen najsavramenijom tehnikom, luksuznim namestajem, organizovan za porodični život u prirodnom okruženju. Blizina svih potrebnih sadržaja, marketi, škole, vrtići omogućava udoban i konforan život! Prvi sprat sa terasama omogućava odličan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 146.000 €, 146,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Salajci, ulica Branka Radičevića, ukupne površine 146m2. Nalazi se na prvom spratu manjeg objekta. Čine ga dve jedinice sa po 3 kancelarije koje mogu funkcionisati kao celina ili u potpunosti odvojeno. Jedna celina je površine 77m2 i čine je tri kancelarije....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 360.500 €, 146,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Vrlo zanimljiva nekretnina na odličnoj lokaciji u samom centru Sremskih Karlovaca. Kuća stare gradnje, salonskog tipa, prolazne prostorije. Ima dva potpuno fizički odvojena ulaza za prizemlje i sprat. U prirodi ima oko 300m2. U dvorištu ima još jednu staru ruševnu kuću od oko 80m2.....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.300 €, 147,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na putu za Aleksinac u naselju Katun. Površina kuće je 147m2, P,I,PK, u osnovi je 49m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Na prvom spratu su 3 spavaće sobe, potkrovlje nije završeno. Stolarija je drvena, grejanje je na struju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 489.000 €, 149,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kompletno opremljena nekretnina u mini vili modernog stanovanja, sa sopstvenom garažom i dva dodatna parking mesta. Ulica mirna na fantastičnoj lokaciji+++Agencijska oznaka stana 1057597, Novi Sad, Sajam, 149 m2, petosoban, prvi sprat. Opremljena luksuznim nameštajem petosobna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 503.670 €, 149,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Banatić - Sajam. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi petosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u novosadskom naselju Banatić, blizu Sajma, Železničke stanice i Lidla. Pozicioniran na prvom spratu, na kome je jedini i zauzima celu etažu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u nizu organizovani u novom naselju simbolicno nazvanom **Teslina dolina**. Smart home i vise od toga. U prizemlju kuhinja, trpezarija i dnevni boravak koncipirani kao open space. Toalet i ostava gde se nalazi gasni kotao. Iz dnevnog boravka izlaz u vlastito dvoriste koje....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Na prodaju kuća u mirnom delu Čuruga, na placu od 2877m2. Osim prostranog stambenog dela sa dva odvojena ulaza (prizemlje i sprat) ova nekretnina nudi dodatne pogodnosti poput dva zatvorena magacina za skladištenje i poslovni prostor koji može poslužiti za razne namene. U prizemlju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 800 €, 150,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na jednoj od najprometnijih lokacija u samom centru Pirota, površine 150m2, na 1. spratu poslovng objekta. Sastoji je od od ulaznog dela koji vodi u pet kancelarija, rešo kuhinju, ostavu, kao i mokrog čvora sa dve kabine. Grejanje je centralno. Prostor se....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u glavnoj ulici u naselju,sa celokupnom infrastrukturom, a u mirnom kraju u zelenilu.Prizemlje i sprat su odvojene stambene jedinice sa sopstvenim kupatilima i kuhinjama.Namenjeno je porodicama. Nazovite za dodatne informacije. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 800 €, 150,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 150m2 namenjen kancelarijskom poslovanju, na 4km od centra. Sastoji se od četiri kancelarije, kuhinjskog dela, dva mokra čvora i terase. Prostorije se nalaze na prvom spratu objekta. Svaka od kancelarija ima instaliran klima uređaj. Grejanje u prostoru....

 
 
 
  Stan, BRESTOVIK, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu uknjizen 1/1, placeno gradsko gradjevinsko. Sprovedena gradska voda i sat, struja i strujno merilo. Lux objekat gradjen po dozvoli do 150m2.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 133m2, ČETVOROSOBAN Ovaj stan se nalazi u kući sa ukupno 3 stana i 3 odvojena dvorišta. Nalazi se na prvom spratu i ima 100m2, dok ima odvojen ulaz i svoje privatno dvorište u kom se nalazi odvojen jednoiposoban stan, roštilj i još jedna pomoćna prostorija u vidu ostave. Kolski....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA sa kompletnim stvarima i poslovni objekat, uži centar.Sve uknjiženo na vlasnika.Sve je u blizini kuće. KUĆA je nova, cigla i po zidovi, izolovana,izdignuta, parket prizemlje i sprat.Telefon,kablovska, Internet i klima. KUĆA prizemlje -hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja,wc,....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 300.000 €, 150,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi u Smederevu,vikend naselje Jugovo. Na samo par minuta od centra i 40 km od Beograda. Sa prelepim pogledom na Dunav, 7 ari placa. Kuca ima oko 150m2. Prvi sprat poseduje veliki dnevni boravak ,dve spavace sobe,kuhinju, kupatilo. Gornji sprat,takodje veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 231.750 €, 152,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran i luksuzan stan od 152 m² u mirnom i porodičnom naselju Lipov Gaj u Veterniku. Stan se nalazi na prvom spratu nove zgrade izgrađene 2024. godine, neuseljavan – sve je potpuno novo. U pitanju je stan koji se prostire se na dva nivoa i dvostrano je orijentisan, što....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 165.000 €, 152,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvojna kuća na lepo uređenom placu površine 278 m2, standardne gradnje na početku Kertvaroša koju čine suteren, prizemlje i sprat. Ukupna korisna površina objekta je 152 m2. Kuća poseduje svu infrastrukturu, grejanje je na gas, i sastoji se od 5 soba od kojih su dve u suterenu, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 230.000 €, 153,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru, 100m od centra . Nalazi se u mirnoj i lepoj ulici a u neposednoj blizini samog centra, marketa, kafića i restorana. Kuća je ukupne površine 153 m2, u četri etaže..U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 380.690 €, 154,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX NEKRETNINA u naselju organizovanog tipa osmišljeno sa ciljem da odgovori na potrebe savremenog načina života, a samim tim i na savremene tendencije u projektovanju stambenih kompleksa. Nalazi se na 10 min automobilom od centra Novog Sada i obezbeđuje lak i brz pristup svim gradskim....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 123.500 €, 154,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Kragujevcu korisne površine 154 m2. Nalazi se na izuzetno lepoj i atraktivnoj lokaciji, u blizini kolonske kapije, TC Big fashion, škole, prodavnica, marketa, vrtićaStrukturu kuće čine prizemlje i sprat, pri čemu se prizemlje sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 1.000 €, 154,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se deo kuće kao poslovni prostor u naselju Bevrli hils sa mogucnošću parkiranja ispred kuće. Poslovni prostor je površine 154m2 i sastoji se od prvog sprata i potkrovlja. Prvi sprat čine velika prostorija, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo i dve spavaće sobe. Iz dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 320.000 €, 155,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva spojena trosobna stana, 70 m2 i 85 m2, sa dva ulaza, uz mogućnost zasebne prodaje, jednog ili drugog. U celini, stan ima dva velika dnevna boravka, dve kuhinje, četiri spavaće sobe, četiri terase i po dva kupatila i toaleta. Na prvom spratu novije zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u prestižnom delu grada kod Jodne banje. Ulica je mirna sa mnogo zelenila. Kuća je na tri etaže sa zasebnim, dvorišnim objektom (garsonjera). Ima obezbedjen parking sa mogućnošću proširenja. U prizemlju kuće se nalazi: dnevna soba, mokri čvor, kuhinja, trpezarija i zastakljena....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 215.000 €, 155,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2022.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici u Futogu se prodaje prelepa, novija kuća. Površina kuće je 155m2 na placu površine 622m2. Strukturno, kuća ima prizemlje i sprat, 5 spavaćih soba, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom, dva kupatila i garažu. Grejanje je na gas što znatno smanjuje troškove. Nisu potrebna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>