• GoHome Professional
oglasi.rs parking 150 m2 1.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking 150 m2 1.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 150 m2 1.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking 150 m2 1.sprat" pronađeno 69 nekretnina - prosečna cena 1.253 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 92000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 450 €, 158,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u kući, na prvom spratu, površine 158m2. Sastoji se iz 7 prostorija, 3 toaleta, kuhinjskog dela i terase. Postoje dva ulaza u prostor. Idealan za kancelarijske poslove, a može se izdati i kao stambeni objekat. Grejanje je na struju, ali bi zakupac imao obavezu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 520.000 €, 158,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno komforan stan na odličnoj Vračara, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u Požarevačkoj ulici. Površine 158m2 ( knjižne 138m2 ) po strukturi 5.0, na prvom spratu u urednoj zgradi sa svega 10 stanova. Deljiv na dve stambene jedinice, te predstavlja idealnu investiciju. Za....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 1.250 €, 159,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u poslovnoj zgradi u Donjoj Vrežini, površine 212m2. Prostor čine četiri prostorije, kuhinja, ostava i kupatilo. Prostorije se nalaze na prvom spratu poslovne zgrade. Dvorišni deo zgrade je uredjen i čini prijatno okruženje poslovne zgrade. Grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 117.500 €, 160,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju kuću na Divčibarama Odlična lokacija, na 2,5 km od centra Divčibara, u okviru naselja Lučića ograda Kuća ima 160m2 (uknjižena na 60m2) Nalazi se na placu od 8,5 ari Po strukturi je spratna i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u samom centru Sremske Kamenice! Poseduje podrum,prizemlje i sprat. Front placa 15m dubina 35m. Poseduje i kolski ulaz koji vodi u prelepu baštu gde se nalaze i 2 garaže i pušnica(vidi se na slikama). Na prizemlju su dnevni boravak, kuhinja i trpezarija,terasa,dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u strogom centru grada, 120 m2 na placu od 5,4 ara, 550.000e. Iako u srcu grada, izolovana je od buke i gradske vreve i sastoji se od glavnog objekta koji čine prizemlje i sprat i pomoćnog objekta površine 39m2. Stambene jedinice u glavnom objektu su fizički....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Delijski Vis, 1.000 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća i lokal u blizini Elektronske industrije. Kuća se sastoji iz prizemlja i sprata. Ukupna površina je 160m2. Lokal se nalazi u prizemlju kuće i površina je 90m2. Sastoji se od jedne velike prostorije, kancelarije, kuhinje i toaleta. Grejanje je etažno sa kotlom na drva.....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 41.000 €, 160,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u okolini Vranja,prigradsko naselje Zlatokop. Kuca je dimenzije 11m2 x11m2 u osnovi,kvadratura kuce je oko 160m2,prizemlje i sprat,u prizemnom delu ima oko 50m2,kuca ima struju i vodu. Parcela ima i bunar sa vodom.. Uz kucu ide i pomocni objekat i garaza.sve ovo je....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 75.000 €, 160,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća se sa stoji od prizemlja i od sprata, po 80 m2 je i prizemlje i sprat. Pomoćni objekti nisu legalizovani. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.880 €, 140,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican, konforan stan u izgradnji. Ulica je mirna i lepo uredjena. Stan je na prvom spratu. Moguce ga je organizovati kao dve stambene jedinice. Moguca kupovina putem stambenog kredita. 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 128.000 €, 160,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Boleću, površine 160m2. Kuća je spratna i sastoji se od prizemlja i prvog sprata. Po strukturi, prizemlje se sastoji od dnevno trpezarijsko dela sa kuhinjom, dve spavaće sobe sa izlazom ka terasi, kupatila i dva hodnika. Na prvom spratu je kuhinja,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 217.500 €, 160,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*EKSKLUZIVA*Prodajemo u Novom Sadu Uknjižen Četvorosoban stan 160 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu Etažirane kuće ima Veliki Dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom,zatim tri odvojene spavaće sobe sa terasomčisto stambeni deo je 128 m2+32 m2 dve....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 168.500 €, 160,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa spratna kuća u širem centru Bačke Palanke. Kuća je u osnovi površine 97m2, ima podrum, prizemlje i sprat. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, terase i toaleta i na spratu ima tri spavaće sobe i kupatilo. U dvorištu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 257.500 €, 140,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u centru svih gradskih dešavanja, onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se dvospratna kuća u centru grada, idealna za porodični život ili kao investicija. Ukupne površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 283.600 €, 140,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo zapadno, istočno i južno, a sastoji se od ulaznog hodnika, dve prostrane spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju lođu koja gleda ka ulici,....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 170.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Tražite kuću u dobrom kraju u naselju Duvanište, ovo može biti prava ponuda za vas. Prodaje se 1 i 2 sprat kuće. Prvi sprat ima 70m2 i sastoji se od hodnika, dnevng boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatila i terase. Drugi sprat je površine 40m2+50m2 terase i čine....

 
 
 
  Stan, RALJA, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111451, 3a, spratna, pr+1, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, cela. Nudimo vam u centru Ralje,blizu osnovne škole i vrtića, kuću ,prizemlje, sprat,u potkrovlje. Raspored....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 236.900 €, 140,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se atraktivna kuća sa odvojenom brvnarom u predivno uređenom dvorištu punom zelenila. Nekretnina nudi savršenu kombinaciju stambenog prostora i mogućnost već razvijenog poslovanja u turizmu. • Plac: 800 m² sa pažljivo uređenim dvorištem, letnjikovcem sa roštiljem, baštenskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 168.000 €, 140,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 86376, I/, klima, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 140m2, u blizini centra grada na prvom spratu za poslovni prostor. Dve terase, dva kupatila, četiri kancelarije i ogroman dnevni boravak. Mogućnost privatnog parkinga za više automobila i evenualnog zakupa još....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 160.000 €, 161,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje zbog blizine fakulteta. Prizemlje je u funkciji dvoiposobnog stana i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 144.900 €, 161,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 161m2, POSLOVNI PROSTOR Odličan poslovni prostor na prvom spratu nove kuće u Veterniku. U sklopu prostora nalaze se kuhinja-trpezarija i wc-kupatilo. Duž celog lokala nalazi se prostrana terasa. Lokacija je 100m od glavnog puta Novi Sad - Veternik. Prizemlje, Delimično namešten,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Pivara, Na upit, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 140 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra grada. Lokal je novije gradnje i veoma kvalitetno uradjen, alu stolarija, kvalitetna keramika, zvučna izolacija. Pogodan je za sve vrste delatnosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 95.580 €, 162,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude stan - poslovni prostor za izdavanje grejne povrsine 110m2 + terasa 52m2 na odlicnoj lokaciji u Banatskoj ulici u blizini Zemunskih kapija, fakulteta, osnovnih skola, vrtica, auto placa, servisa i ostalih sadrzaja Nalazi se na 1. spratu u....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 74.200 €, 162,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa dve stambene jedinice i radionicom u Bačkoj Palanci! Na prednjem delu placa do ulice se nalazi prizemna kuća sa odličnim rasporedom za porodično stanovanje, a u podnožju placa se nalazi radionica sa stambenom jedinicom na 1. spratu za koju postoji zaseban ulaz. Odlična....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 139.900 €, 137,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu kuću od 137 m2, koja se nalazi u odličnom, mirnom naselju, u Borči - Pretok, na 6,5 ari placa. Plac je uknjižen na 6.5 ari placa. Kuća je na legalizaciji. Kuća ima prizemlje i prvi sprat. Sastoji od dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,2 kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 163,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NOVOGRADNJA* Nudimo Vam komforan četvorosoban stan na SUPER LOKACIJI - u blizini Bulevara Evrope! Stan se prostire na dve etaže - visoko prizemlje i prvi sprat. Na donjoj etaži se nalazi prostran dnevi boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ostava. Dok su na drugoj etaži tri....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-69 (od ukupno 69)

<< <1 2> >>