• GoHome Professional
oglasi.rs parking 140 m2 ekskluzivan što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking 140 m2 ekskluzivan što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 140 m2 ekskluzivan što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs parking 140 m2 ekskluzivan što jeftiniji" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 3.338 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.700 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna lokacija - Centar, lux 4. 0 stan. Predivan, kompletno renoviran salonac u srcu grada, 135 m2 na 3. spratu. Kompletno je namešten novim modernim nameštajem i apartmanski je opremljen. Prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i zaseban....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 72.000 €, 146,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju .. . .063518546 Porodična starija prizemna kuća površine 146m stambenog dela. četvorosobna + velika dnevna, kuhinja u mestu Deronje (kod Odžaka) u Vojvodini + 151m pomocnih prostorija (šupe, ostave, svinjci, kokošinjci, magacini, štale, sušare za meso, garaža).....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična kuća u Leskovcu, ekskluzivna ponuda, na odličnoj lokaciji, tačnije na uglu Skopske i Topličke i ima izlaz na tri ulice. Kuća je korisne površine 140m2, građevinske 160m2, na 200m2 placa. Predmetna kuća je kompletno renovirana i sastoji se iz prizemlja i sprata....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking 140 m2 ekskluzivan što jeftiniji'
263.060 €
318.800 €
330.000 €
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, 25. Maj, 221.000 €, 130,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal 130 m² – najlepša lokacija, najluksuznija zgrada u gradu U ponudi je ekskluzivan lokal površine 130 m², smešten u najluksuznijoj stambeno-poslovnoj zgradi u celom gradu, na apsolutno najtraženijoj lokaciji. Ovaj prostor idealan je za restorane, kafiće, prestižne salone,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 381.100 €, 135,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099468 - Sa PDV-om petosoban stan u izgradnji na Telepu. Ekskluzivan stan na drugom spratu pruza savršenu kombinaciju luksuza i komfora,uz dodatnih 170 m2 terase za uživanje na otvorenom.Stan sadrži master spavaću sobu sa kupatilom, tri dečije spavaće sobe . Prostrani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 494.400 €, 147,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centra, ulica Lovćenska. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na idealnoj, mirnoj i lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada, više obrazovnih ustanova (vrtića, osnovne škole, fakulteta), Spensa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 536.000 €, 140,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 598.888 €, 133,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 telefon 060/0660-429 🏙 Luksuzni penthouse – Airport Garden, Novi Beograd Na prodaju ekskluzivan penthouse u kompleksu Airport Garden....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 599.000 €, 134,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo ekskluzivan penthouse na 12.spratu kompleksa "Airport Garden" na Novom Beogradu. Jedna od najkvalitetnijih novogradnji na Novom Beogradu. Stan odiše luksuzom, komforom i vrhunskim standardima gradnje, materijali i oprema vrhunskog kvaliteta. Entilizovana fasada sa plemenitim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru, Blizu Hrama Tip: Četvorosoban stan, 131 m² Sprat: Drugi sprat u ekstra luksuznoj zgradi, odmah useljiv Izvanredna Lokacija i Moderni Dizajn: Lokacija: Najbolja lokacija na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800.888 €, 139,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🌊 BW RIVIERA – Ekskluzivan stan sa 4 spavaće sobe i pogledom na reku 📍 Beograd na vodi | 🛗 2. sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 803.888 €, 151,00 m2 cca 5320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🌊 BW RIVIERA – Ekskluzivan stan sa 2 spavaće sobe i pogledom na reku 📍 Beograd na vodi | 🛗 3. sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 840.000 €, 145,00 m2 cca 5790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije, sa fenomenalnim pogledom na grad! Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa dečjim igralištem, recepciju 24/7, celodnevno obezbeđenje, video nadzor. Poseduje hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 935.888 €, 153,00 m2 cca 6120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs