• GoHome Professional
oglasi.rs parking 140 m2 što manji parket do 18000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking 140 m2 što manji parket do 18000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 140 m2 što manji parket do 180000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking 140 m2 što manji parket do 180000 eura" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 836 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 937 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MEROŠINA, 119.000 €, 127,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selu Baličevac, udaljenom oko 15km od Niša, u opštini Merošina, sa okućnicom i pomoćnim ekonomskim objektima. Kuća je savremene arhitekture, moderne i kvalitetne gradnje, površine u osnovi 127m2, 9.4m puta 13.6m, korisne površine 240m2. Sastoji se od četiri stepenasto....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 186.020 €, 129,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan, kvalitetna zgrada, vrhunska oprema stana. Hrastov parket, keramika prve klase, sigurnosna ulazna vrata, stolarija sa roletnama, aluminijumski radijatoriGrejanje ja na gas, svaki stan ima svoj gasni kotao, kalorimetar u svakom stan za podešavanje temerature....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 130,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, kvalitena kuća novije gradnje na ravnom delu (bez klizanja) Mramorskog brda. Ukupna površina kuće je 130 m2, prizemlje i potkrovlje, na ravnom pravougaonom placu od 698 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom oko 40 m2, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking 140 m2 što manji parket do 180000 eura'
135.200 €
135.000 €
70.000 €
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 133,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000218. Prodaje se odlična šestosobna kuća od 133 m2 na odličnoj lokaciji u Futogu na placu od 611 m2. Kvalitetno građena – fasadna cigla. Može da funkcioniše kao 2 odvojena stana. Kuća ima kupatilo i zaseban toalet, kao i prostranu dvorišnu terasu. Većina soba u....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 195.700 €, 144,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelepu vikendicu u Čortanovcima koja može postati Vaša aoza mira, kao i odlična investicija. Vikendica je napravljena od čvrstog materijala. Novija gradnja perfektno urađena, pvc stolarija, parket, odlična keramika. Bez ulaganja. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje / Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase, ostava. U cenu su uračunati troškovi....

 
 
 
  Kuća, KELEBIJA, 95.000 €, 149,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa spratna kuća na Kelebiji, blizu granice, blizu glavnog puta. Kuća poseduje jako lepo, prostrano dvorište sa dodatnim objektima. Na podovima su parket i pločice. Svaka soba na spratu ima izlaz na terasu, lep raspored, kuća je idealna za veću porodicu koja voli da uživa u prirodnom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 174.000 €, 150,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju a opet dovoljno blizu glavnog gradskog jezgra, onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća u Apelovcu površine 150m2, nalazi se na placu 4,28ara. Kuća....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA sa kompletnim stvarima i poslovni objekat, uži centar.Sve uknjiženo na vlasnika.Sve je u blizini kuće. KUĆA je nova, cigla i po zidovi, izolovana,izdignuta, parket prizemlje i sprat.Telefon,kablovska, Internet i klima. KUĆA prizemlje -hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja,wc,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 187.000 €, 150,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Apelovcu. Zbog blizine kliničkog centra i medicinskog fakulteta, pogodna je i za izdavanje. Objekat ima 150m2 (71m2 u osnovi, P+I). U prizemlju se nalazi trosoban stan, 71m2 ukupne površine, 55m2 korisne površine. Na spratu se takodje nalazi trosoban stan, korisne....

 
 
 
  Kuća, PRUŽATOVAC, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sifra K524 Kuca za odmor i uzivanje u prirodi. Od prostorija poseduje: -prvi novo:dnevna,kuhinja,soba,kupatilo -drugi nivo:tri spavace sobe. Kvadratura: 150M2 Površina placa:40ari Da li je ograđeno dvorište?DA Grejanje :TA Uknjižena:DA Ukupan broj soba:5 Broj spavaćih soba: 4 Broj....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 79.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelepo domaćinstvo u selu Moravac na dvadesetak kilometra od Niša.Kuća 150m2 i 2 pomoćna objekta 75m2 i 50m2 na uređenom i ogrđenom placu P=30ari + zemljište pod šumom P=55ara.Kuća je zidana od pune cigle ima 2 ulaza i sastoji se od dva dnevna boravka,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 77.250 €, 150,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17729 Spratna kuća 150m2 plus pomoćni objekti 53m2 uknjiženo sve na placu od 1000m2 . Kuća se nalazi u užem centru Šida 100m od pijace 150m od doma zdravlja.Kuća je u izvornom stanju i useljiva je odmah.Po kući je razvedeno centralno grejanje, gradska voda i kanalizacija.Podovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban lux stan, 3 garazna mesta, bazen. Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, 2 kupatila. U cenu su uračunati troškovi domara, tople vode, održavanja bazena i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, stan se nalazi u zgradi sa bazenom i malom oazom , zgrada je pokrivena sa video nadzorom sa 20 kamera , domarom 24/7 . Stan blindiran, vrata italijanska, alu stolarija sa toniranim staklima, hrastov parket prve klase italijanski, alarm sistemom, pozar sistemom, kaminom sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 144.400 €, 152,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, terpezarije, spajza, 3 spavace sobe, 2 hodnika, kupatila i toaleta. Orijentisan je dvostrano, sa 3 velike terase, od kojih su dve orijentisane na dvorišnu stranu a jedna ulično sa direktnim pogledom na Petrovaradinsku tvrdjavu. U sklopu stana,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 65.000 €, 152,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada sa dve stambene jedinice 152m2 uknjiženo plus 55m2 pomoćni objekti uknjiženi.Prva stambena jedinica ima dve spavaće sobe, novo kupatilo, kuhinju, trpezariju, veliku dnevnu sobu i hodnik koji je ustakljen.U dnevnoj sobi ima uzidana kaljeva peć koja greje ceo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>