• GoHome Professional
oglasi.rs parking što veći interfon - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • oglasi.rs parking što veći interfon - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking što veći interfon

  • Za upit "oglasi.rs parking što veći interfon" pronađeno 513 nekretnina - prosečna cena 2.374 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 90.000 €, 25,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem izuzetno dobru garsonjeru na novoj Detelinari, ulica Hadži Ruvimova broj 42, površine 25m2. Ima odvojenu kuhinju od sobe i zastakljenu terasu sa pvc-om kao i kupatilo, centralno gradsko grejanje kao i protočna vruća voda-bez bojlera, lift. Poseduje optički internet i televiziju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 25,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117324, III/, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Novoj Detelinari. Plan stana: udobna dnevna soba sa koje je izlaz na zastakljenu terasu sa PVC stolarijom. Veoma lepa i funkcionalna kuhinja (zasebni deo) odvojena od dnevne sobe. Kupatilo....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 61.800 €, 22,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera sa terasom i krovnom terasom – Grbavica, Novi Sad *Prodaje se svetla i funkcionalna garsonjera od 22 m² na četvrtom spratu u mirnom i uređenom delu Grbavice. Idealna za život ili kao investicija za izdavanje. *Osnovne karakteristike: *Površina: 22 m² + terasa + terasa na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 300 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renovirana, potpuno opremljena garsonjera u Majevičkoj ulici (kod Sajma, u blizini Medicinskog fakulteta) u visokom suterenu. Garsonjera je veličine 22m2, ima parking ispred zgrade a udaljenost od velikog parkinga preko puta Sajma je 50m, udaljenost od gradskih autobuskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121490, SUT/, klima, tavan. Izdaje se renovirana, potpuno opremljena garsonjera u Majevičkoj ulici (kod Sajma) u visokom suterenu. Garsonjera je veličine 22m2, ima parking ispred zgrade a udaljenost od velikog parkinga preko puta Sajma je 50m, udaljenost od gradskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 87.300 €, 20,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera 20 m² – Karaburma centar Uknjižen stan bez ulaganja, nalazi se na drugom spratu u mirnom i sigurnom okruženju, okružen parkom i zelenilom. Kompletno namešten, opremljen video nadzorom, kablovskom TV, internetom, interfon sistemom i TA grejanjem. Topla voda, javni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 16,00 m2 cca 6060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na izuzetnoj lokaciji na Dorćolu, blizu Kalemegdana, u ulici Visokog Stevana. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade koja je okružena zelenilom. Dobro pozicioniran, zaštićen od buke, svetao. Zgrada i ulaz veoma uredni i održavani....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 230 €, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera 15m2+8m2 (ostava) kompletno opremljena na duži vremenski period. Mali troškovi(oko 5 hiljade). Veš mašina,tv,klima,interfon,gradsko grejanje,lift,šesti sprat. U blizini riblja pijaca,taxi stajalište,autobuska stanica,kej. Depozit u visini kirije. Useljiv od 15.9.2025.Kontakt....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-513 (od ukupno 513)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>