• GoHome Professional
oglasi.rs parking što veći barem 110 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking što veći barem 110 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking što veći barem 110 m2 pala cena

  • Za upit "oglasi.rs parking što veći barem 110 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-43%

Promena cene sa 3.700.000 € na 2.100.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Hotel, LAZAREVAC, 2.100.000 €, 9200,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 3.700.000 €
30.03.2026 - 2.100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.menadzer.biz

Velelepni hotelsko-rekreativni i poslovni kompleks sa zatvorenim i otvorenim bazenima; pogodno za medicinske i wellness usluge, lovački i sportski turizam, kockarnice, skupove i kongrese. Na manje od sat vremena vožnje od Beograda, pozicioniran na brežuljkastom terenu, sa prelepim....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 1.850.000 € na 1.450.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 1.450.000 €, 2350,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2022 - 1.500.000 €
28.08.2022 - 2.000.000 €
15.09.2023 - 1.500.000 €
06.09.2024 - 1.850.000 €
20.02.2026 - 1.450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 69895, PR/II, video nadzor, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, parking, poslovna zgrada. spratnosti pr+1+pk, iz 2000. godine.magacinske hale u prizemlju i kancelarije na spratu, kao i ostali sadržaji..sa dobrom infrastrukturom. Uknjiženo je 1.650m2....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 14.000 € na 9.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €, 1207,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 14.000 €
19.04.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 13 ari, sa direktnim pristupom glavnom putu, što ga čini lako dostupnim i veoma vidljivim. Napomena: Zbog dalekovoda preko parcele nije dozvoljena gradnja stambenih i visokih objekata, niti trajnih konstrukcija bez suglasnosti operatora. Plac je pogodan za:....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.490.000 € na 1.300.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 1.300.000 €, 1123,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.490.000 €
19.04.2026 - 1.300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna, jedinstvena i retka nekretnina na tržištu – kompletno uređen i moderno opremljen poslovno-stambeni kompleks, na odličnoj lokaciji u Mladenovcu. Ova nekretnina pruža savršen spoj poslovnog potencijala, komfora i luksuza, idealna za ozbiljne investitore, porodični....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.450.000 € na 1.300.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, KOVILOVO, 1.300.000 €, 850,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 1.450.000 €
04.03.2026 - 1.300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121773, PR/I, struja, kanalizacija, pomoćni objekti(1), uknjižen, nov, zidani, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, poslovna zgrada. IZUZETNA PONUDA!!!Nudimo vam poslovni prostor,poslovna zgrada,hala,na 39 ari placa,u Borči kod Šopija i Lidla.Poslovna zgrada se sastoji....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600.000 € na 500.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, GORNJI MILANOVAC, 500.000 €, 800,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2025 - 600.000 €
18.03.2026 - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Na obroncima planine Rudnik nalazi se luksuzan hotelski kompleks, pr+I svaki nivo po 800m2, uk 800m2, 46a. Grejanje u objektu je podno dok se dva unutrašnja bazena leti greju na solar, a zimi na kotlove na čvrsto gorivo i pelet, manji bazen ima i kamin. Hotel ima smeštajne kapacitete....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.395.000 € na 1.190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,53 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2025 - 1.395.000 €
08.05.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja LUX hedonističke kuće sa pogledom na Dunav. U prizemlju Vam se otvara: raskošan dnevni boravak sa kaminom, dvostrano orijentisan sa izlazom na terasu i uređeno veliko dvorište, moderno opremljena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Bruto površina prizemlja....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.496.000 € na 1.190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2025 - 1.496.000 €
24.04.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta, četiri ostave, struja voda, kanalizacija, asfalt, plac 757m2, letnjikovac U ponudi luksuzna kuća u mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, za udoban....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 699.000 € na 599.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RAŠKA, 599.000 €, 600,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 699.000 €
15.05.2026 - 599.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 83331, 14a, spratna, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, cela. 600 m2 korisnog prostora Plac 14a32m2 200 m2 pomocnih prostorija Prizemlje + 3 sprata Zaseban vodovod i izvoriste i reseno odlaganje otpadnih voda ( vodoprivredna saglasnost)....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 669.500 € na 494.400 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 494.400 €, 470,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.08.2025 - 669.500 €
15.03.2026 - 494.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude porodičnu kuću na pozicioniranu na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje. U mirnoj ulici sa prelepim pogledom na grad Novi Sad i Dunav. Plac veličine 582m2, kuća 470m2. Ovaj stambeni prostor čine prizemlje i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking što veći barem 110 m2 pala cena (349)
  • oglasi.rs parking što veći barem 110 m2 (7089)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>