• GoHome Professional
oglasi.rs parking što veći 150 m2 parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking što veći 150 m2 parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking što veći 150 m2 parket

  • Za upit "oglasi.rs parking što veći 150 m2 parket" pronađeno 66 nekretnina - prosečna cena 2.020 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 494.400 €, 164,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalana kuća na Tatarskom brdu. Novija gradnja, italijanska keramika, parket ekstra klase. Kuća je u funkciji 4 stana, dva 3.0 i dva 1.5, pogodna kako za život tako i za izdavanje. Poseduje 3 parking mesta kao i veliku garažu u suterenu kuće. U prirodi kuća ima 364m2, uknižena....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 535.600 €, 164,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 391.400 €, 164,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking što veći 150 m2 parket'
160.000 €
1.000 €
256.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 388.000 €, 162,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na granici gradske udobnosti i mirnog okruženja, tik uz Šumice i nadomak Autokomande, u jednoj tihoj ulici blizu Dušanovačke pošte, nalazi se moderan dom koji odiše stilom i kvalitetom. U pitanju je dupleks smešten u luksuznoj novogradnji iza koje stoji proveren investitor, poznat....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prostrana i upečatljiva porodična kuća okružena zelenilom u Malom Bajmoku - 160m² Cena: 124,000€ (775€/m²) Zamislite život u ovoj prelepoj, prostranoj kući smještenoj u mirnom novijem delu Malog Bajmoka, samo 2 km od centra grada i na 700 metara od industrijske zone. Savršen spoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 192.000 €, 160,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

160m2 kuća na dve etaže, na 4 ara placa, parking mesta ispred kuće i u dvorištu,pozicionirana u blizini škole, vrtića, većih supermarketa , sa autobuskom stanicom na 30-50m od kuće, u boljem delu Altine. Ova kuća se sastoji iz prizrmlja sa tremom i 1 sprata na kojem se nalaze 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jako dobra kuća na sprat, u lepom delu Malog Bajmoka, sa uređenim dvorištem i garažom u sklopu kuće. Na podovima je parket, prozori su dupli drveni. Kuća ima sprovedeno centralno grejanje sa radijatorima, kotlarnica je iza garaže, ima priključke na gas i struju, a može da se greje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 185.000 €, 160,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je u blizini centra grada (na 5 minuta hodom) i uneposrednoij blizini Doma zdravlja (na 2 minuta hodom). Sve što je potrebno za život se nalazi u neposrednoj blizini. Kuća se nalazi na placu od 5,38 ara i sadrži dva odvojena stana površine 75 i 85m2. Stanovi su identični po strukturi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 288.000 €, 160,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan poslovni prostor u srcu Vračara u Krunskoj ulici. Površine 160m2 smešten je u prizemlju renovirane vile u jednoj od najlepših ulica Beograda. Po strukturi se sastoji od pet prostorija - kancelarija, dva toaleta, jednog kupatila i kuhinje. Sjajno raspoređena struktura, idealno....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 408.750 €, 160,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal br 3.2 u luksuznoj novogradnji u novom centru poslovno rezidencijalnog života Kragujevca od 160,34 m2 za 408.750 e sa pdv om. Lokal se nalazi na prizemlju luksuznog kompleksa i sastoji se od dva nivoa - prizemlja od 92,86m2 i galerije od 67,48 m2. Najviši standrad....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal br. 3.3 u luksuznoj novogradnji u novom centru poslovno rezidencijalnog života Kragujevca od 160,38 m2 za 408.750 e sa pdv om. Lokal se nalazi na prizemlju luksuznog kompleksa i sastoji se od dva nivoa - prizemlja od 92,72 m2 i galerije od 67,66 m2. Najviši standrad....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 159,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 159 m2 na placu od 5,26a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, pet soba, kupatila, toaleta i ostave. Građena od čvrstog i mešovitog materijala, po podovima keramika, parket i laminat. Grejanje na gas ili čvrsto gorivo, struja trofazna,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 226.600 €, 159,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu prizemnu kuću na samom ulazu u Kać, kuća ne zahteva ulaganja, poseduje tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, u svakoj prostoriji se nalazi pvc stolarija, hrastov parket koji je odlično očuvan. Kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 405.075 €, 158,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal br. 3.6 u luksuznoj novogradnji u novom centru poslovno rezidencijalnog života Kragujevca od 158,88 m2 za 405.075 e sa pdv om. Lokal se nalazi na prizemlju luksuznog kompleksa i sastoji se od dva nivoa - prizemlja od 92,09 m2 i galerije od 66,79 m2. Najviši standrad....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 269.000 €, 157,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Karaburma, novija zasebna kuća sa 2 lokala, pogled na Dunav .. / Pere Ćetkovića, kod Crkve, stambeno poslovni objekat iz 2003, termo fasada, sut +pr +2, funkcionalan, svetao prostor, više kupatila i mokrih čvorova, alu-eloksirana stolarija, venecijaneri, hrast parket, klime, trostran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 785.000 €, 157,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan petosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 157 m², koji se nalazi na 2. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske. Struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 320.000 €, 155,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva spojena trosobna stana, 70 m2 i 85 m2, sa dva ulaza, uz mogućnost zasebne prodaje, jednog ili drugog. U celini, stan ima dva velika dnevna boravka, dve kuhinje, četiri spavaće sobe, četiri terase i po dva kupatila i toaleta. Na prvom spratu novije zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 535.600 €, 154,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

547912-Predstavljamo vam izuzetnu trospratnu kuću u mirnom delu Novog Sada, porodičnu kuću koja svojom strukturom, pozicijom i mogućnostima pruža mnogo više od prosečne ponude na tržištu.Kuća se prostire na tri etaže – prizemlje, sprat i potkrovlje. Prizemlje je potpuno renovirano,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 650.000 €, 152,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzni penthaus stan, koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan nudi savršen spoj moderne arhitekture, vrhunskog kvaliteta i udobnosti. Stan se nalazi na 5.spratu zgrade novije gradnje i sastoji se od prostrane dnevne sobe sa velikim staklenim....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 65.000 €, 152,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada sa dve stambene jedinice 152m2 uknjiženo plus 55m2 pomoćni objekti uknjiženi.Prva stambena jedinica ima dve spavaće sobe, novo kupatilo, kuhinju, trpezariju, veliku dnevnu sobu i hodnik koji je ustakljen.U dnevnoj sobi ima uzidana kaljeva peć koja greje ceo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 501.600 €, 152,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118928, II/III, terasa(3), uknjižen, parking. Stan je na drugom spratu od ukupno 3 i jedini je stan na spratu. Zgrada nema lift. Kvadratura stana je 152m kvadrataa. Orijentacija je ulicno i dvorisno, sa 3 velike terase od kojih su dve orijentisane na dvorisnu stranu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 563.620 €, 152,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, terpezarije, spajza, 3 spavace sobe, 2 hodnika, kupatila i toaleta. Orijentisan je dvostrano, sa 3 velike terase, od kojih su dve orijentisane na dvorišnu stranu a jedna ulično sa direktnim pogledom na Petrovaradinsku tvrdjavu. U sklopu stana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 144.400 €, 152,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 237.000 €, 151,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju duplex stan u blizini parka Svetog Save, 151 m2. Stan se nalazi na 7.i 8. spratu novije zgrade sa panoramskim liftom i sastoji se od donjeg nivoa koji čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja, toalet, kupatilo, dve spavaće sobe i dve zastakljene....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 384.150 €, 151,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal br.1.4 u luksuznoj novogradnji u novom centru poslovno rezidencijalnog života Kragujevca od151,40 m2 za 384.150 e sa pdv om. Lokal se nalazi na prizemlju luksuznog kompleksa i sastoji se od dva nivoa - prizemlja od 72,57 m2 i galerije od 55,40 m2. Najviši standrad....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 551.671 €, 151,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 151,06m2, terasa, Podno grejanje/ fan coil, lift, povučeni sprat/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🌇 Penthouse u izgradnji sa velikim terasama i fantastičnim panoramskim pogledom – spoj luksuza, svetlosti i prostora na ekskluzivnoj lokaciji! ✨ Izdvajamo najvažnije karakteristike:....

 
 
 
  Kuća, PRUŽATOVAC, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sifra K524 Kuca za odmor i uzivanje u prirodi. Od prostorija poseduje: -prvi novo:dnevna,kuhinja,soba,kupatilo -drugi nivo:tri spavace sobe. Kvadratura: 150M2 Površina placa:40ari Da li je ograđeno dvorište?DA Grejanje :TA Uknjižena:DA Ukupan broj soba:5 Broj spavaćih soba: 4 Broj....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 79.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelepo domaćinstvo u selu Moravac na dvadesetak kilometra od Niša.Kuća 150m2 i 2 pomoćna objekta 75m2 i 50m2 na uređenom i ogrđenom placu P=30ari + zemljište pod šumom P=55ara.Kuća je zidana od pune cigle ima 2 ulaza i sastoji se od dva dnevna boravka,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 187.000 €, 150,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Apelovcu. Zbog blizine kliničkog centra i medicinskog fakulteta, pogodna je i za izdavanje. Objekat ima 150m2 (71m2 u osnovi, P+I). U prizemlju se nalazi trosoban stan, 71m2 ukupne površine, 55m2 korisne površine. Na spratu se takodje nalazi trosoban stan, korisne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, stan se nalazi u zgradi sa bazenom i malom oazom , zgrada je pokrivena sa video nadzorom sa 20 kamera , domarom 24/7 . Stan blindiran, vrata italijanska, alu stolarija sa toniranim staklima, hrastov parket prve klase italijanski, alarm sistemom, pozar sistemom, kaminom sa....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA sa kompletnim stvarima i poslovni objekat, uži centar.Sve uknjiženo na vlasnika.Sve je u blizini kuće. KUĆA je nova, cigla i po zidovi, izolovana,izdignuta, parket prizemlje i sprat.Telefon,kablovska, Internet i klima. KUĆA prizemlje -hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja,wc,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban lux stan, 3 garazna mesta, bazen. Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, 2 kupatila. U cenu su uračunati troškovi domara, tople vode, održavanja bazena i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 174.000 €, 150,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju a opet dovoljno blizu glavnog gradskog jezgra, onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća u Apelovcu površine 150m2, nalazi se na placu 4,28ara. Kuća....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 77.250 €, 150,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17729 Spratna kuća 150m2 plus pomoćni objekti 53m2 uknjiženo sve na placu od 1000m2 . Kuća se nalazi u užem centru Šida 100m od pijace 150m od doma zdravlja.Kuća je u izvornom stanju i useljiva je odmah.Po kući je razvedeno centralno grejanje, gradska voda i kanalizacija.Podovi....

 
 
 
  Kuća, KELEBIJA, 95.000 €, 149,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa spratna kuća na Kelebiji, blizu granice, blizu glavnog puta. Kuća poseduje jako lepo, prostrano dvorište sa dodatnim objektima. Na podovima su parket i pločice. Svaka soba na spratu ima izlaz na terasu, lep raspored, kuća je idealna za veću porodicu koja voli da uživa u prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 353.500 €, 149,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099049 - Prodaje se petosoban stan u dva nivoa, u izgradnji, sa PDV-om, u urbanoj vili na Telepu. Stan je u mirnoj ulici ali lokacijski odličan zbog blizine svih sadržaja neophodnih za život. Keramičke pločice većih dimenzija (120cm x 120cm, 60cm x 60cm) su odabrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 251.530 €, 148,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO u ponudi !! PENTHOUSE na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, sa prelepim panoramskim pogledom na Novi Sad! Vrhunska oprema i gradnja same zgrade, hrastov parket , odlična stolarija, keramika uvozna, alu - prozori i vrata. U dvoristu zgrade parking a u samom suterenu mogucnost....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 444.300 €, 148,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje / Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase, ostava. U cenu su uračunati troškovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 460.000 €, 147,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prijatan i tih stan (stan po spratu) na 300m od Košutnjaka. Kompletno renoviran ove godine, odlične cene. Bosal protivprovalna vrata, eksluzivan parket od egzotičnog drveta Iroco, podno grejanje pod pločicama, u kupatilima je prestižna italijanska keramika Flaviker i sanitarije italijanskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600.509 €, 146,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u jednom od najlepših delova Vračara, na Neimaru. Stan se nalazi u prizemlju luksuzne i intimne trospratne zgrade. Izuzetno dobro pozicioniran u mirnoj ulici. Moderno projektovan stan površine 146m2. Stan se po strukturi sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>