• GoHome Professional
oglasi.rs nenamešten klima 140 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs nenamešten klima 140 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs nenamešten klima 140 m2 pala cena

  • Za upit "oglasi.rs nenamešten klima 140 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 400 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban stan u prizemlju porodične kuće površine 140m2, sa zasebnim ulazom i velikom terasom. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i prostrane terase na koju se izlazi iz dnevne sobe. Stan se nalazi u lepom, mirnom i prijatnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 140,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 140 m2 na dva nivoa, u prizemlju novije stambene zgrade, u blizini parka Čair. Prostor je klimatizovan putem inverter klima i pogodan je za kafić, igraonicu, market ili slične delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 2.400 €, 140,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izdavanje se nudi nov i moderan poslovni prostor površine 140 m², smešten u samom centru Banovog brda, odmah pored pijace, na frekventnoj lokaciji sa velikim protokom ljudi i odličnim prilazom. Prostor je svetao, funkcionalan i spreman za različite namene. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 3.000 €, 142,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Telepu. Poslovni prostor od 200m2 (u osnovi 142m2) čini 6 zasebnih kancelarija (4 u prizemlju i 2 na spratu), kuhinju i 2 toaleta. Prostor ima dva ulaza, sa ulice i iz dvorišta. Svaka prostorija je opremljena klima uređajima (7 kom), video nadzorom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 232.000 €, 145,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, PP u Draže Pavlovića, 2.0,145kvm, prazan,grejanje na inverter klime-ima ih 3,info stan do 2000din, pvc, halogena rasveta, video nadzor,razvučena računarska mreža,dvorišno orjentisan-nema buke, 2 mokra čvora, 2 čajne kuhinje, 2 ulaza, pogodan za neku mirnu delatnost, useljiv,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 146.000 €, 146,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Salajci, ulica Branka Radičevića, ukupne površine 146m2. Nalazi se na prvom spratu manjeg objekta. Čine ga dve jedinice sa po 3 kancelarije koje mogu funkcionisati kao celina ili u potpunosti odvojeno. Jedna celina je površine 77m2 i čine je tri kancelarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 219.000 €, 146,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Prostran dupleks stan idealan za poslovni prostor, III sprat sa liftom Izdaje se odmah funkcionalan i svetao dupleks stan pogodan za kancelarijski prostor ili tihu delatnost, na trećem spratu novije zgrade sa liftom. Struktura prostora: Prvi nivo: veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 900 €, 133,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor u suturenu u trospratnoj zgradi sa liftom. Prostor je na jedinstvenoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od samog centra grada,a ostaje izolovan i zaštićen od gradske vreve i buke saobraćaja. Objekat poseduje energentski pasoš. Grejanje i hlađenje se obavlja putem toplotne....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan koji se prostire na delu 4 sprata i potkrovlja.Neto povrsina stana je 132,66 m2.Prvi nivo-72,13 m2.Potkrovlje-60,53 m2.Od prostorija poseduje:5 spavacih soba,2 kupatila,kuhinju,dnevnu sobu i terasu.Prostorije prvog nivoa:2 hodnika,dnevna soba,kupatilo,terasa,2....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Pivara, Na upit, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 140 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra grada. Lokal je novije gradnje i veoma kvalitetno uradjen, alu stolarija, kvalitetna keramika, zvučna izolacija. Pogodan je za sve vrste delatnosti....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs nenamešten klima 140 m2 (46)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>