• GoHome Professional
oglasi.rs nenamešten kablovska barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs nenamešten kablovska barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs nenamešten kablovska barem 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs nenamešten kablovska barem 70 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 573 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 796 eura
    • do 995 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini centra grada i keja, ulica Kozačinskog, površine 70m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno, gradsko. Stan poseduje dve terase. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% mesečnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, trosoban stan u centru Niša, kod Narodnog pozorišta. Nalazi se na dvanaestom spratu u stambenoj zgradi,sa liftom. Stan je kompletno renoviran, sređen i izdaje se nenamešten, opremljen je samo kuhinjom. Površina stana je 72 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten stan površine 68m2 na visokom prizemlju u zgradi. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je centralno. Stan može da se dodatno opremi po dogovoru. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs nenamešten kablovska barem 70 m2'
83.000 €
162.000 €
47.850 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor u srcu Beograd, na Dorćolu. Nalazi se nadomak Knez Mihailove ulice i Studentskog parka. Površine je 68m2 i predstavlja odličan potencijal za otvaranje kancelarijskog prostora. Mogućnost prostora u više poslovnih namena. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 114.400 €, 88,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,0 Centar , Stari grad , blizina Trga kod Crvenog petla , Knez Mihajlove , Kalemegdana , 88 m2 , 6 / 7 sprat , lift , ,cg , odlican , upravo renoviran stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , PVC stolarija , Hrastov parket , uvozna keramika i sanitarije , visina plafona....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 95.000 €, 67,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 259 U ponudi stan na visokom prizemlju nove zgrade na obali Dunava u Novim Banovcima. Ima 68m2 i čine ga prostrana dnevna soba sa trpezarijom, velika terasa, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, kao i pripadajuća ostava od 2m2. Stan je tek opremljen i navedena cena je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 500 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, nov četvorosoban stan na Paliluli u blizini restorana Amerikanac. Nalazi se na drugom spratu u novoj stambenoj zgradi, bez lifta. Stan se izdaje nenamešten, biće opremljen samo kuhinjom sa belom tehnikom i do sada neuseljavan. Površina stana je 116 m2. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 238.000 €, 119,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Vracar , blizina Kalenica , Krunska , 119m2 , Vpr / 4 , cg , lift , odlican , renoviran salonski stan , kuhinja sa novim elementima i uredjajima , originalna drvena stolarija , hrastov parket , uvozne sanitarije i keramika , svetao , trostrano orijentisan , svetao , visina plafona....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan koji se prostire na delu 4 sprata i potkrovlja.Neto povrsina stana je 132,66 m2.Prvi nivo-72,13 m2.Potkrovlje-60,53 m2.Od prostorija poseduje:5 spavacih soba,2 kupatila,kuhinju,dnevnu sobu i terasu.Prostorije prvog nivoa:2 hodnika,dnevna soba,kupatilo,terasa,2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 400 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban stan u prizemlju porodične kuće površine 140m2, sa zasebnim ulazom i velikom terasom. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i prostrane terase na koju se izlazi iz dnevne sobe. Stan se nalazi u lepom, mirnom i prijatnom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 2.100 €, 180,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Beograd Deo grada: Zemun Mikrolokacija: Gornji grad Kvadratura: 180 m2 Cena: 2500e/mesecno + PDV Sprat: I od III Grejanje: toplotna pumpa voda-vazduh (podno grejanje i fan coil dogrevanje i hladjenje) Tip objekta: novogradnja Opis objekta: lux Nacin placanja: mesecno Dodatno:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 2.000 €, 201,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan smešten u novoj zgradi, koja se nalazi u lepoj ulici na Crvenom krstu. U blizini je pijaca Đeram, SC Vračar i Beogradsko dramsko pozorište, a na pešačkoj udaljenosti je i trgovačka zona Bulevar kralja Aleksandra, kao i okretnica autobusa. Moderan i lep eksterijer zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 2.000 €, 204,00 m2