• GoHome Professional
oglasi.rs nenamešten centralno grejanje do 70000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs nenamešten centralno grejanje do 70000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs nenamešten centralno grejanje do 70000 eura što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs nenamešten centralno grejanje do 70000 eura što jeftiniji" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 257 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 200 €, 15,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenski ulični lokal na Podbari u ul.Milana Rakića. Površina lokala je 15m2 Centralno grejanje,toalet Mogućnost zakupa za stanovanje Useljiv Kontakt 0658888080 Milana Rakića, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 300 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban stan u zgradi ABC marketa, u blizini sajma. Stan na drugom spratu, nenamešten, ima ugrađene kuhinjske elemente i klima uređaj. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, ostave u stanu i velike terase od 6 kvm. Gradsko centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 300 €, 40,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal površine 40m2 u prizemlju porodične kuće u blizini Filozofskog fakulteta. Sastoji se od tri manje prostorije, kuhinjskog dela i mokrog čvora. Grejanje je na struju ili na centralno grejanje iz toplane /ugradjeni kalorimetri/. Ima klimu. Prostor se izdaje neopremljen.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs nenamešten centralno grejanje do 70000 eura što jeftiniji'
400 €
450 €
500 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, KAMENICA, 300 €, 55,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem poslovni prostor u Sremskoj Kamenici, na Tatarskom Brdu,u glavnoj ulici Branislava Bukurova, veličine 55m2. Centralno grejanje, klima, telefon, zasebno brojilo za struju i 5 parking mesta. Branislava Bukurova, Visoko prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Parking, garaža,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 350 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban nenamešten stan na Limanu 3 u ul.Balzakovoj. Površina stana je 53m2,nalazi se na prizemlju. Stan se sasroji od:Dnevne sobe,kuhinje,spavaće sobe,kupatila,hodnika i terase. Centralno grejanje,protočna topla voda Useljiv Kontakt 0658888080 Potreban depozit, Lift.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban nenamešten stan na Grbavici u ul.Puškinovoj. Površina stana je 47m2,nalazi se na 1 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od:Dnevne sobe,spavaće sobe,kuhinje,kupatila,hodnika i terase. Centralno grejanje Useljiv Kontakt 0658888080 Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 600 €, 93,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal – 93 m², Bogdana Šuputa 81, Novi Sad Izdaje se funkcionalan i prostran poslovni prostor površine 93 m², na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Bogdana Šuputa 81. Lokal se sastoji od tri manje prostorije i jedne veće , uz četiri mokra čvora , kuhinju , kao i prozore.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban renoviran stan za poslovne delatnosti u centru grada u ul.Bulevr Mihajla Pupina. Površina stana je 54m2,nalazi se na 1 spratu sa pogledom na Banovinu. Stan se sastoji od:Prostrane sobe,odvojene kuhinje,hodnika,kupatila i velike terase. Centralno grejanje,klima.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 700 €, 45,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompas Nekretnine izdvaja poslovni prostor na prestížnoj lokaciji u centru Beograda, u Stari grad, idealan za savremene poslovne aktivnosti. Ovaj prostor, površine 45m², pruža odličnu priliku za kancelarijske delatnosti i lako je prilagodljiv potrebama zakupca. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 800 €, 73,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov ulicni lokal u Somborskoj ulici, smesten u stambenoj zgradi. Blizina Bulevara Patrijarha Pavla, direktno prekoputa planiran stambeni kompleks kao i park. Dva nivoa, ukupna površina 73m2 u dva nivoa sa 46m2 magacinskog prostora. Lux opremljen, inverter klime na oba nivoa,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 980 €, 180,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostor se sastoji od fleksibilnih delova na dva nivoa, pogodnih za razne namene – od kancelarija do izložbenog prostora. Raspored prostora: Prizemlje: Manja kancelarija sa toaletom, savršena za recepciju, prijemni pult ili manji administrativni rad. Prvi sprat: Sastoji se od kancelarije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 1.500 €, 143,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor u sivoj fazi veličine 143m2. Ceo poslovni prostor je u istom nivou i sastoji se iz 1 prostorije. U poslovni prostor je uvedeno centralno grejanje. Poslovni prostor je dvostrano orjentisan- ima ulaz sa ulične strane i iz dvorišta. Cena izdavanja je 1500€/mesecno, izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 2.000 €, 119,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan poslovni prostor u Krunskoj ulici na visokom prizemlju u salonskoj zgradi, pogodan za različite namene. Sastoji se od ulaznog hodnika, pet prostorija, kuhinjskog dela, kupatila, gostinskog toaleta i ostave. Četiri glavne prostorije se nalaze u centralnom delu stana....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 2.900 €, 240,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenski poslovni prostor na Bulevaru oslobođenja u poslovnoj zgradi. Površina prostora je 240m2, nalazi se na 7 spratu u zgradi sa 2 lifta. Poslovni prostor se sastoji od:7 kancelarija,7 kupatila, prostori za čajne kuhinje,2 terase i hodnika. Centralno grejanje(plaća....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 3.000 €, 450,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenski ulični lokal na Bulevaru Patrijarha Pavla. Površina lokala je 450m2 Lokal se sastoji od suterena,prizemlja i galerije Lokal ima 6 kupatila sa tuš kabinama i toaletima,čajnu kuhinju i veći broj prostorija Centralno grejanje,klima Lokal je pogodan za fitnes klub,roďendaonice,ugostiteljstvo,kancelarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS NEKRETNINE - Izdajemo CARA DUŠANA - ULIČN LOKAL 40 m2 ul. Cara Dušana, izlog do ulice, lepo uređen, u dva nivoa, centralno grejanje, pogodan z arazne delatnosti, ODMAH USELJIV CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CARA DUŠANA -....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal površine 66m2. Pogodan za razne vrste delatnosti. Ispred lokala se nalazi prostran parking. Dobro osvetljen, vidljiv sa mogućnošću postavljanja velike reklame, ceo prednji deo lokala u portalima. Lokal poseduje 2 kupatila. Centralno grejanje. Po potrebi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo poslovni prostor u Zemunu. Poslovni prostor se sastoji od 70m2 i to tri kancelarije, toaleta, dve ostave. Nalazi se na dva nivoa, izdaje se prazan. Sadrži tri klima uređaja, takođe je sprovedeno i centralno grejanje. Poseduje alarm, izlog. U neposrednoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.100 €, 73,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude lokal u pasažu koji se nalazi na odličnoj lokaciji za poslovanje u neposrednoj blizini Sinagoge i srogog centra grada (pešačke zone). Lokal čine dve etaže (prizemlje i suteren). Na donjoj etaži su dve prostorije i ostava, na gornjoj etaži jedna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prizemlju novogradnje. Ima dva ulaza. Dve zasebne prostorije, jedna prijemna, opremljena kuhinja, toalet. Centralno grejanje oko 50 eura, dve klime. Agencijska provizija 50% od ugovorene cene zakupa. Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 53.940 €, 60,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 IZDAVANJE – DVOSOBAN NAMEŠTEN STAN-sa novim tehnučkim uređajima-sve novo u garanciji U BW QUARTET 3. MOŽE I ZA STAN NA DAN CENA: 900 € (prostor + garažno mesto) 📍 Beograd na vodi – Pogled na Palatu pravde 🏷️ Samo prostor: 900 € 🏷️ Garaža: 100 € ✨....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 58.000 €, 58,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se luksuzan poslovni prostor u Beogradu na vodi – savršen za poslovne potrebe ili za stanovanje ! Specijalna ponuda: 9 meseci BESPLATNIH troškova stambene zajednice (devet meseci ppostoji pretplt na husmjstor koji iznosi mesečno 70evra)! U srcu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 30, 67.900 €, 70,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor u prizemlju stambene zgrade u Bloku 30. Sastoji se iz dva nivoa, 70 m2 u prizemlju (tri kancelarije, toalet) i 30 m2 suterenskog dela (jedna kancelarija, kuhinja, toalet), sa izlazom na garažu. U slučaju iznajmljivanja sa 30 m2 suterenskog dela, cena zakupa je 1200e.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Veternička rampa. Nenamešten ulični lokal u prizemlju porodične kuće. Ovaj lokal predstavlja jednu veliku prostoriju otvorenog tipa sa sanitarnim čvorom. Dva ulaza. centralno grejanje na gas. Ugovor o zakupu se sklapa sa fizičkim licem. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)

<< <1> >>