• GoHome Professional
oglasi.rs nenamešten 90 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs nenamešten 90 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs nenamešten 90 m2 Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs nenamešten 90 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, TEMERIN, 650 €, 90,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenski ulični lokal u Temerinu u centru grada. Površina lokala je 90m2 i sastoji se iz 2 nivoa. Donji nivo je površine 40m2 Gornji nivo je 50m2. Kontakt 0658888080 Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 81.000 €, 90,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122458, PR/I, video nadzor, izvorno stanje, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, kancelarija. Prostran prostor, sa dobrim prilazim, bila je fitnes sala, ali je moguce izvrsiti prenamenu u kancelarijski prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u blizini Palilulske rampe, sastoji se od tri etaže površine od po 90m2. Svaki sprat kuće ima tri odvojene prostorije, kuhinju, kupatilo, terasu i grejanje TA. Poslovni prostor je opremljen PVC stolarijom, ne zahteva dodatna ulaganja. Ima dvorište sa parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Mužlja, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor u centru Mužlje, ukupne površine 90m2. Sastoji se hola, tri prostrane kancelarije, dva sanitarna čvora, čajne kuhinje i jedne manje pomoćne prostorije. Po podovima postavljena keramika, stolarija PVC, grejanje centralno na gas, mrežni internet, video nadzor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u vrlo prometnoj ulici u Zemunu. Lokal je kompletno renoviran, ispred lokala je parking i pešački prelaz, a preko puta autobuska stanica. Lokal je orjentisan ka ulici sa velikik izlogom. Visina plafona je 3m. Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 44.500 €, 89,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kancelarijski prostor u neposrednoj blizini Futoškog puta. Nekretnina se nalazi u poslovno stambenoj zgradi na prvom spratu. Izdaje se prazna, u prostoru je ugrađena funkcionalna kuhinja. Struktura kancelarije je po principu open space koncepta. Idealna za firme,agencije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 63.700 €, 91,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Beogradski kej. Izdavanje salonskog stana u svrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor čine ukupno 3 kancelarije - jedna velika i dve manje kancelarije i velika, zatvorena terasa koja takođe može predstavljati kancelariju. Opremljena kuhinja i kupatilo. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 500 €, 89,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao poslovni prostor na Telepu. Pogodan za programere i ostale delatnosti za koje je potreban ove vrste kancelarijski prostor. Agencijska provizija je 50% od zakupnine, plaća se jednokratno! Za više informacija, pozovite! REG. BR. Posrednika : 1594 U cenu uračunata....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 104.650 €, 91,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada, ukupne površine 91m2. Nalazi se na III spratu manje poslovne zgrade na prometnoj lokaciji. Prostor poseduje prostrane, osvetljene i komforne prostorije, kuhinju i wc. Odlično je održavan i lako se može adaptirati prema potrebi. Idealan je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dušanovac, 1.100 €, 92,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na odličnoj lokaciji kod Singidunuma, u neposrednoj blizini prometnih saobraćajnica. Ovaj lokal za izdavanje pruža izvanredne uslove za različite poslovne delatnosti. Karakteristike lokala: unutrašnji prostor: 65 m², suteren: 27 m² (idealno za skladište....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs nenamešten 90 m2 (71)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.