• GoHome Professional
oglasi.rs nenamešten 2.sprat 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs nenamešten 2.sprat 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs nenamešten 2.sprat 150 m2

  • Za upit "oglasi.rs nenamešten 2.sprat 150 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BARAJEVO, 123.000 €, 150,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Vranića, opština Barajevo. Kuća ima 225 m2 stambenog prostora,30 m2 garaza, podrum i tavan. Plac je površine 7.5ar.Kuća je legalizovana i uknjižena 1/1. Dnevna soba u prizemlju koja je spojena sa trpezarijom i kuhinjom u jednu celinu ima 30 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 226.950 €, 151,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 151m2, PETOSOBAN Predstavljamo Vam fantastičan stan u mirnom kraju Veternika. Ova nekretnina ima odličnu poziciju, izlaz na glavni put je na svega 200m od stana, u neposrednoj blizini sportskog centra Vujadin Boškov. Stan se nalazi na drugom spratu i jedini je na istom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 590 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, luksuzan, stan u dva nivoa u Čalijama. Nalazi se na drugom spratu u manjoj, novoj, stambenoj zgradi, bez lifta. Opremljen je kuhinjom sa svim elementima, opremljena dnevna soba, trpezarija i dva kupatila i do sada nije useljavan. Površina stana je 148 m2 i odlične je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 251.500 €, 148,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Idealna ponuda, komplet nov, skockan stan bez potrebe za bilo kojim majstorem (nova zgrada) a na redovnoj etaži na Novoj Detelinari+++Agencijska oznaka stana 1045255 Novi Sad, Nova Detelinara, 42 m2, dvosoban, drugi sprat. Stan kompletno nov, odmah spreman za useljenje. Stan se vodi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 525.000 €, 152,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Takovska, ugao sa Dalmatinskom ulicom, prekoputa Botaničke bašte. Uknjižen stan od 152m2, u stambeno poslovnoj zgradi na 2.spratu od 2, lift, cg. Stan je kompletno renoviran, veoma specifičan prostor, odličan za poslovni prostor ili rentiranje. Struktura: Dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 344.400 €, 152,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Petosoban stan, 147m2, na 2. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan se prostire na dve etaže, donja etaža je površine 107m2 i gornja etaža je 40m2, Donja etaža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.000 €, 147,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 153,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Moderno stanovanje, u prirodnom okruženju, najnoviji je i najzdraviji trend u svetu. Više o naselju Green Hill možete naći ovde: https://www.greenhillkg.rs U blizini Šumaričkog šetališta u Kragujevcu, prodaje se kompletno opremljena kuća od 153m2. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.000.000 €, 147,00 m2 cca 6800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 599 Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Prodaja stanova - Detalji ponude Lokacija: Rasprostranjeno u dinamičnom okruženju sa bogatom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 341.490 €, 146,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju urbane vile na Mišeluku. Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 144m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs 2.sprat 150 m2 (85)
  • oglasi.rs nenamešten 150 m2 (85)
  • oglasi.rs nenamešten 2.sprat (67)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.