• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan pogodan do 1800 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan pogodan do 1800 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan pogodan do 1800 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan pogodan do 1800 eura/m2" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 933 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 90000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 221.400 €, 123,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115249, V/VI, klima, lift, francuski balkon, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. LUX stan, komforan, funkcionalan, polunamešten, poseduje veliku dnevnu sobu, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 297.000 €, 165,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118029, III/V, klima, lift, telefon, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Hitno se izdaje namešten luksuzan stan i dva garažna mesta na Filmskom gradu. Zgrada u kojoj se nalaze restorani, saloni....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 419.900 €, 247,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114364, 3a, spratna, terasa. Izdaje se NOVA LUX VILA u Sremskoj Kamenici na 5 min voznje od centra Novog Sada. Ova vila, sa extra lepim pogledom na grad, daje se u zakup fizičkim ili pravnim licima. Objekat površine 247 m2 sastoji se od : 3 spavaće sobe (jedne sa odvojenim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan pogodan do 1800 eura/m2'
299.000 €
160.000 €
278.500 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 31,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman u blizini hotelskog kompleksa Kraljevi Čardaci (u okviru koga se nalazi spa centar i ostali zabavni sadržaj) u vikend naselju na Kopaoniku. Apartman je luksuzno opremljen i pogodan je za izdavanje tokom zimske i letnje sezone. Prodaje se sa nameštajem i svom pratećom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111120.Stan se izdaje kao poslovni prostor (trenutno je potpuno opremljen, a nameštaj i oprema bi bili u tom slučaju izneti). Pogodan za tihe delatnosti, kao što je IT sektor, advokatske kancelarije i slično. Ima kupatilo i poseban toalet. Veoma prostran, lux uredjen,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten četvorosoban stan na IV spratu sa liftom od 100m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše u blizini Lidla,škole,vrtića,kafića.Stan se satoji od velikog dnevnog boravka iz koje ima izlaz na terasu sa kuhinjom ograđenom šankom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 669.500 €, 1277,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA RESTORANA NA TOP LOKACIJIProdajemo Uknjižen Elitni Restoran na samo desetak minuta od centra Novog Sada, pogodno je mesto kako za vaše poslovne ručkove, sastanke, prezentacije tako i za organizovanje svih vrsta proslava Za svoje goste naš Restoran razmatra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 3.800 €, 190,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje-Luksuzni 4. 0 stan sa garazom u novogradnji, bazen. Odličan stan u srcu Vračara, u tihoj ulici nadomak Kalenić pijace i brojnih kafića i restorana. Idealna lokacija za udoban život, sa brojnim interesantnim sadržajima u okolini. Na desetak minuta vožnje je od uključenja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux 3. 0 stan sa garazom u novogradnji Odličan stan, smešten u novoj zgradi u blizini Hrama svetog Save. Mirna ulica sa dosta novih zgrada i izuzetnim sadržajem u neposrednoj blizini - brojne prodavnice, restorani, kafići i Kalenić pijaca. Do uključenja na autoput je potrebno svega....