• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan podrum pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan podrum pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan podrum pala cena

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan podrum pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 190.000 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600.000 € na 550.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 550.000 €, 350,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 600.000 €
29.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

SIGNATURE LUXURY VILLA – KOSMAJ | NEMENIKUĆE Privatni wellness, bazen, pogled na prirodu – 300 m² luksuza na 14 ari Na prodaju reprezentativna luksuzna vila smeštena na prestižnoj poziciji u Nemenikućama, u samom srcu Kosmaja, uz glavni put, sa savršenim balansom privatnosti, prirode....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 159.900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 165.000 €
20.03.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Palilula. Karaburma, Pera Ćetkovića, 57m2 . 57m2, 2.0, PR/4, na struju, podrum, interfon, parking, lux, renoviran Prodaje se stan bez ulaganja sa nameštajem, odmah useljiv. Sastoji se....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.496.000 € na 1.190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2025 - 1.496.000 €
24.04.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta, četiri ostave, struja voda, kanalizacija, asfalt, plac 757m2, letnjikovac U ponudi luksuzna kuća u mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, za udoban....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 126.000 € na 119.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.000 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 160.000 €
22.06.2025 - 130.000 €
20.07.2025 - 128.000 €
10.12.2025 - 126.000 €
08.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Rotkvarija, stambene površine 56m2, 30m2 tavana, 20m2 podruma. Na prodaju fantastična nekretnina sa ogromnim potencijalom, u mirnoj i odlično povezanoj ulici Lukijana Mušickog, u Rotkvariji, na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada. Stan je salonskog tipa, ukniženih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 188.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 188.000 €, 171,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 198.000 €
17.05.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena, lux, nameštena kuća sa bazenom. Sastoji se od tri nivoa: I nivo - podrum, soba i tehnička soba; II nivo - dnevna soba sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo i terasa; III nivo (potkrovlje) - 2 sobe i kupatilo. Plac je ravan i ima 10 ari na kojem se nalazi bazen i letnjikovac, kao....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 450.000 € na 435.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 435.000 €, 113,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2026 - 450.000 €
16.04.2026 - 435.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja jednu od najelitnijih i najreprezentativnijih lokacija u užem centru Beograda. Mirna gradska zona sa mnogo zelenila, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 28,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi naše agencije, autentična nekretnina na prestižnoj lokaciji – u srcu Skadarlije, u Skadarskoj ulici (Stari grad). Stan je garsonjera od 28m², smeštena na visokom prizemlju uredne manje zgrade. Sastoji se od jedne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila, uz pripadajući podrum....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 149.888 €
10.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan podrum pala cena (68)
  • oglasi.rs luksuzan podrum (304)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>