• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan parket barem 80 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs luksuzan parket barem 80 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan parket barem 80 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan parket barem 80 m2" pronađeno 168 nekretnina - prosečna cena 2.640 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Senjak, 458.000 €, 100,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,5 Savski venac , Senjak , Simiceva , rezidencijalna zona , 100m2 merena kvadratura , 85m2 uknjizena kvadratura , 1 / 3 , cg / gas , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan , Alu stolarija , parket Hrast 1. klase , sanitarije Geberit , Hans - Grohe , Italijanska keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 485.000 €, 101,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110623, III/IV, klima, lift, terasa(2), uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, ostava, stambena zgrada. **HRAM, 3.0, LUX NOVOGRADNJA, 101m2**Izuzetan nov 3.0 stan sa dve terase, uknjižen na 101m2, na trećem spratu luksuznog novoizgrađenog objekta, nadomak Hrama Svetog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 334.000 €, 101,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vozdovac , FON , Bilecka , vrhunska lokacija , 101m2 , 5 / 6, lift , cg / gas , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , visina plafona 2,6m , Pvc stolarija , Hrastov parket 1. klase , uvozna keramika i sanitarije , uknjizen Struktura - dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 444.000 €, 101,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja, na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Za izgradnju stanova koriste se visokokvalitetni....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 148.000 €, 102,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 279.561 €, 76,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 76.55m2, terasa, Podno grejanje/ fan coil, lift, 1/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🏗 U toku izgradnja modernih stanova idealnih za savremeni stil života – bez kompromisa po pitanju kvaliteta! ✨ Izdvajamo najvažnije karakteristike: 🔳 Aluminijumska stolarija od poda....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, korisne površine 104m². Stan se nalazi na četvrtom spratu (od 6) stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 364.000 €, 104,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan salonskog tipa od 104 kvadrata sa dugackom terasom koja gleda na centralni gradski trg. Kompletno renoviran pre dve godine, uradjena zvučna i toplotna izolacija kamenom vunom i duplim gips pločama, vrhunski parket, talijanska keramika i sanitarije, ručno radjeni dekorativni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 235.600 €, 76,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo lux 3,0 stan u novogradnji na top lokaciji na Autokomandi u blizini skola, vrtica, prevoza. Imamo stanove razlicitih kvadratura i svi stanovi su suncani, funkcionalni, prostrani i sa prirodnom ventilacijom. Navescemo neke karkteristike gradnje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.200 €, 104,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 251.460 €, 76,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 511 Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet BEZ agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Dostupan i na 2.,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 365.000 €, 104,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116130, I/II, klima, salonski, terasa, uknjižen. Prodaje se LUX salonski stan,104 m2, u centru. I sprat sa terasom koja gleda na centralni gradski trg i katolicku katedralu. Može se koristiti kao poslovni prostor. Kompletno renoviran, uradjena zvučna i toplotna izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 375.000 €, 104,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo slonski stan na prvom spratu od 104 kvadrata sa terasom koja gleda na centralni gradski trg. Kompletno renoviran pre godinu i po dana, uradjena zvučna i toplotna izolacija kamenom vunom i duplim gips pločama, vrhunski parket, talijanska keramika i sanitarije, ručno radjeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 104,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Dorcol , blizina crkve Aleksandar Nevski , Zorza Klemansoa , 104m2 uknjizena kvadratura , 2 / 7 , lift , cg, , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , Hrast parket 1. klase , Alu stolarija , sanitarije Geberit , Grohe , Italijanska keramika ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 298.990 €, 104,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu u Garibaldijevoj ulici prodajemo luksuzno opremljen troiposoban stan površine 104m2. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 3 sprata manje novije zgrade iz 2014.godine. Sastoji se iz velikog hodnika iz kog se ulazi u prostrani dnevni boravak koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.450 €, 105,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo LUX četvorosoban stan od 105m2, sa tehnikom i komplet nameštajem rađenim po meri od visoko kvalitetnog materijala, sa LED rasvetom, što smanjuje potrošnju električne energije. Nalazi se na odličnoj lokaciji, kod kružnog toka blizu Limana i Grbavice. blizina doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 105,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM LUX ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN OD 105m2, SA TEHNIKOM i KOMPLET NAMEŠTAJEM RAĐENIM PO MERI OD VISOKO KVALITETNOG MATERIJALA, SA LED RASVETOM, ŠTO SMANJUJE POTROŠNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI, BLIZU LIMANA 4 I GRBAVICE, NA UGLU BULEVARA EVROPE I PATRIJARHA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 370.000 €, 105,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rezidencija luksuza. Vaš dom. Central Palace stvoren je za one sa istančanim ukusom i posebnim pogledom na svet. One koji primećuju i najsitnije detalje i spremni su za velike poduhvate. Vaš novi dom ima jedinstvenu poziciju: u centru grada, ali van vreve metropole; blizu svega što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.000 €, 107,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux stan u novogradnji u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 107m2. Nalazi se na visokom prizemlju u manjoj novijoj zgradi koja ima lift. Stan je troiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 310.000 €, 108,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan- penthouse na početku Bulevara P.Pavla u modernoj zgradi. Stan se nalazi u novijoj zgradi, iznad stana ima ostava od 8m2 koja pripada stanu i jedno garažno mesto sa dodatnom ostavom u suterenu zgrade. Takođe sa stanom se dobija na korišćenje velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 363.000 €, 108,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan koji je stvoren za one koji uvek i u svemu teže najboljem,a projektovan je prema principima vrhunske gradnje i po meri savremenog života. Cena stana je 363000 eur +PDV(10%), a parking mesto u podzemnoj garaži je 20000 eur sa uračunatim PDV (20%).Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114649, I/IX, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX stan, 108m2, u blizini centra, ugao Bulevara oslobodjenja i Novosadskog sajma. Stan je cetvorosoban, na I spratu sa 2 terase. Visina plafona 3.20 m. Osuncan i osvetljen stan. Terase okrenute....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 449.000 €, 110,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Juzni Bulevar , 110m2 uknjizena kvadratura , 115 merena površina , 1 / 7 , lift , eg / toplotna pumpa + podno grejanje , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan , juzno orijentisan , suncan i svetao , Hrast parket 1. klase , stolarija Alu drvo , sanitarije Geberit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 263.500 €, 75,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u najlepšem delu Lekinog brda, smešten u mirnoj i lepoj ulici, u neposrednoj blizini parka Šumice, sportskog centra i crkve. Idealna lokacija za porodičan život u urbanom, a mirnom okruženju. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na Sinđelićevom trgu, kod Narodnog pozorišta, kompletno renoviran, sa novim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se ulaznog hola, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MENJAM za - manji stan uz Vašu doplatu - sličan stan, kome je potrebna adaptacija uz Vašu doplatu ili PRODAJEM LUX , moderan dizajnerski sređen četvorosoban stan od 110m2 u NOVOJ zgradi sa liftom. Stan na izuzetnoj lokaciji (ugao Bulevara oslobođenja i Futoške ulice - početak Futoške....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 222.000 €, 111,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Ukoliko ste u potrazi za lepim, komfornim, porodičnim stanom u centru grada, onda je ova nekretnina prava ponuda za Vas. Stan koji Vam predstavljamo je troiposobne strukture, površine 111m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Lepo organizovan i dobro iskorišćen prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 403.200 €, 112,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STARI GRAD, 112m2, ČETVOROSOBAN Na prodaju je stan u najlepšem delu grada, u blizini OŠ Djordje Natošević. Zgrada je iz 70tih godina i potpuno je sredjena, od instalacija do fasade, hodnika i ulaznih vrata, tako da izgleda kao potpuno nova zgrada. Stan je takodje kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 323.585 €, 112,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX četvorosoban stan sa garažom u ceni !!!! Prodajemo u centralnom delu Petrovaradina u urbanoj vili prelep četvorosoban stan koji gradi pouzdan investitor. Sama vila sasoji se od 8 stanova, sa garažama, parking mestima i liftom. Kvalitet matrijala je vrhunski kako i priliči ovakvom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 113,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96973, V/VII, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, ostava, deljiv. U ponudi tek useljen,lux opremljen stan u novogradnji na Panteleju. PRODAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN ( Bosh tehnika). namestaj uredjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 298.100 €, 113,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA SNIŽENA CENA 2650 + PDV AKCIJA novo LUX, četvorosoban stan 112,5m2, u Novogradnii, na I spratu,Stan je odmah useljivi. Stan se sastoji od hodnika, tri spavace sobe (od kojih je jedna master soba sa svojim kupatilom), dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 183.000 €, 114,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan kod Velikog parka. Poseduje komfornu dnevnu sobu sa panoramskim pogledom na park. Dnevni boravak se otvorenim konceptom nadovezuje na trpezarijski blok sa poluizdvojenom kuhinjom. U sklopu stana su i dve velike spavaće sobe (od kojih jedna ima zasebnu terasu). Predsoblje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 345.000 €, 114,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban stan je stvoren za one koji uvek i u svemu teže najboljem,a projektovan je prema principima vrhunske gradnje i po meri savremenog života. Cena stana je 345000 eur +PDV(10%), a parking mesta u podzemnoj garaži je 20000 eur sa uračunatim PDV (20%).Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 145.000 €, 114,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 3.0, Lux, 2 velike terase, dvostrano orijentisan sa pogledom na planinu Rtanj i Ozren. Od prostorija ima 2 velike spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, veliko kupatilo sa prirodnom ventilacijom, ostava u hodniku. Odlične strukture. Dnevni boravak, kuhinja i trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 450.000 €, 114,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na prestižnoj lokaciji u blizini Belog dvora Luksuzna rezidencijalna zona pažljivo odabrana posebno uzimajući u obzir mikroklimatske uslove određene topografijom terena i povoljnom ružom vetrova. Komforan trosoban stan koji se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 346.050 €, 115,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan površine 115,35m2, lux, na 3 spratu od 7. Stan je u novogradnji, useljiv, trostran, ima dve terase, 3 mokra čvora, 3 spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom. Klimatizacija i grejanje je centralno, vrhunski harstov parket, stolarija drvo-aluminijum,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 314.500 €, 74,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar - lux- salonski stan. U jednoj od najlepših ulica na Vračaru, prodaje se potpuno lux renoviran stan. Nalazi se u Molerovoj ulici, u neposrednoj blizini Krunske i Njegoševe ulice, u srcu Vračara. Pre dve godine stan je kompletnom renoviran. Granitna keramika, nov hrastov parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 314.500 €, 74,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan salonac u srcu Vračara – 74 m², Molerova ulica Prodaje se prelep, kompletno renoviran salonac površine 74 m², smešten u najlepšem delu Molerove ulice, između Krunske i Njegoševe. Stan se nalazi na prvom spratu odlične predratne zgrade sa samo dva stana po spratu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 449.000 €, 116,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119641, I/VII, klima, lift, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, garaza, stambena zgrada. **LUKSUZAN 4.0 STAN, BEZ ULAGANJA**Kompletno renoviran, porodičan 4.0 stan, modernog dizajna, sa 3 spavaće sobe i 2 kupatila, grejne površine od 110m2. Smešten je na prvom spratu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 168)

<< <1 2 3 4> >>