• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan parket što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs luksuzan parket što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan parket što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan parket što skuplji" pronađeno 300 nekretnina - prosečna cena 2.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 111.610 €, 39,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.970 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednoiposobnog u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.940 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 44m2 . 44m2, 2.0, 2/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 109.340 €, 42,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 109.270 €, 39,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 109.140 €, 49,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.463 €, 42,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 107.630 €, 39,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SURČIN, 106.000 €, 56,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 56m2 --------------------------------------------- 56m2, 2.0, 4/4, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux, uknjižen Kvalitetna novogradnja u novom delu naselja Ledine. Stambeni objekat je u građevinskoj dozvoli i sastavni je deo novog stambenog kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 104.861 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 406 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.130 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 474 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.781 €, 41,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na prodaju – Zemun, 40 m², kompletno namešten, novogradnja Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m² u Zemunu – idealan spoj komfora, stila i topline doma. Lokacija: Mirna i atraktivna ulica u Zemunu, u neposrednoj blizini, škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.888 €, 37,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 101.200 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 99.220 €, 49,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.063 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 407 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 96.900 €, 51,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova LUX stambeno - poslovna zgrada na Paliluli moderne arhitekture, gradjena i opremljena po najsavremenijim standardima, sa izolacijom od kamene vune, fasadom sa otvorima, fasadnom ciglom, alu bondom i vegetacionim elementima, cinice ovaj objekat jedinstvenim i prepoznatljivim.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 94.600 €, 43,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 43m2 . 43m2, 2.0, PR/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.400 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 33m2 . 33m2, 1.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI PAZAR, 85.000 €, 54,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan u novogradnji – Novi Pazar Prodaje se moderan stan površine 54 m² u vrhunskoj novogradnji, smešten na 6. spratu (od ukupno 9) zgrade sa liftom, u mirnom, ali dobro povezanom delu Novog Pazara. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj savremeni LUX objekat nalazi se u mirnom, rezidencijalnom delu Zlatibora. Stan koji se prodaje nalazi se u objektu Vila Borova, površine 38m2, u perfektnom stanju, kompletno namešten i opremljen (dva LCD TV-a, KTV, wifi, fen, sef, sudovi, posteljina, peškiri). Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 77.020 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 76.430 €, 26,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 73.190 €, 25,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ŠID, 70.000 €, 59,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux dvosoban stan 59m2 na top lokaciji Karadjordjeva Šid. Stan se nalazi na drugom spratu od dva sprata bez kifta. Zgrada ima dvorište i parking u dvorištu. Idealna prilika za investiciju kao stan na dan da se izdaje. Stan je kompletno izrenoviran i instalacija struje je nova. U stanu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.999 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux jednoiposoban stan na III spratu novosagrađene zgrade (zgrada useljena jula 2021. godine). Sastoji se od prostranog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Po podovima postavljen parket i keramika, grejanje na norveške radijatore, stolarija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo lux apartman u najlepšem delu Zlatibora! Panoramski pogled na Tornik i Karaulu. Južno orijentisan, idealna spratnost ( 3 od 6 spratova, sa liftom-Kaleman). Zgrada je rađena visokokvalitetnim materijalima, hrastov parket, Rehau stolarija sa elektro-podizačima, Italijanska....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA: ZA KUPOVINU OVE NEKRETNINE KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU. Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku izmedju Kraljevih čardaka i MUJEN LUXA nalazi se zgrada sa stanovima koji će do 10. decembra biti useljivi . Na prodaju luksuzan stan (studio-garsonjera) od 31m2 u prizemlju zgrade koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u prestižnom V12 Smart Building kompleksu, jednoj od najmodernijih i tehnološki najopremljenijih zgrada na Novom Beogradu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan kako za porodičan život, tako i za poslovne ljude koji žele sigurnost, komfor i prestižnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom kompleksu V12 Smart Building na Novom Beogradu, u ulici Vojvođanska kod Bloka 63, izdaje se luksuzan dvosoban stan površine 53 m². Smešten je na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i već na prvi pogled odaje osećaj elegancije i komfora. Svetla dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 5.900 €, 293,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno renoviran poslovni prostor na Savskom Vencu, u jednoj od najlepših zgrada u Beogradu, iz 1934. godine, nagrađenoj za arhitekturu, sa autentičnom fasadom i restauriranim detaljima. Prostor se nalazi na odličnoj lokaciji u centru Beograda, ali izdvojen od gradske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje / Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase, ostava. U cenu su uračunati troškovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban lux stan, 3 garazna mesta, bazen. Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, 2 kupatila. U cenu su uračunati troškovi domara, tople vode, održavanja bazena i....