• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs luksuzan opremljen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen" pronađeno 1 175 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 305.000 €, 83,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 83m2(terasa), inverter klima, lift, telefon, interfon. Upotrebna dozvola Lep, luksuzno opremljen stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini Gradske bolnice, odlična povezanost sa ostatkom grada. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinjom, terasom, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 1.236.000 €, 762,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna vila sa smart home sistemom- savršen spoj komfora i tehnologije. Ova ekskluzivna vila nudi vrhunski komfor uz najmoderniju tehnologiju. Opremljena smart home sistemom, omogućava ulazak na otisak prsta, dok se u svaku prostoriju ulazi beskontaktno, putem šifre. Vrhunski je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 1.000 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN KEJ GARDEN 94m2 CETIRI SOBE KUHINJA MODERNA I OPREMLJENA SVIM UREDJAJIMA U JEDNOJ SOBI LEZAJ ZA DVOJE DVE TERASE GARAZNO MESTO ULAZI U CENU CENA 1000eur BLIZU DUNAV,KEJ,CENTAR KONTAKT 0692888507 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 298.888 €, 71,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA TRECEM....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 500.000 €, 450,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux kuća po plus vpr plus jedan, u osnovi 150m2, ukupno oko 450 m2, na placu od 288 m2 u blizini Šojke. Kompletno je izgrađena od kalitenih materijala i opremljena nameštajem. Unutrašnje stepenište vodi na visoko prizemlje koje se satoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.230 €, 43,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.009.400 €, 290,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova luksuzna kuća na Popovici nudi savršen spoj komfora i elegancije, idealna je za one koji traže mir i privatnost, a istovremeno žele biti blizu grada. Smeštena na prostranom imanju, kuća se ističe modernim dizajnom i pažljivo odabranim detaljima. Unutrašnjost je prostrana i svetla,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 246.170 €, 78,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan porodičan stan u novogradnji na Podbari. Troiposoban stan od 78m2 modernog koncepta-dvostrano orijentisan. Komforan dnevni boravak sa ugradnom kuhinjom (po meri) i trpezarijom- izlaz na ulično orijentisan balkon, iz hodnika u tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 388.150 €, 105,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 161.300 €, 58,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam priliku da postanete vlasnik prelepog stana površine 58m², koji se nalazi u novoj, modernoj zgradi izuzetnog kvaliteta u delu Stari Majur, u srcu Petrovaradina. Ovaj luksuzno opremljeni stan ne samo da pruža udobnost, već i vrhunski estetski doživljaj, jer je pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 378.000 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo lux stan u A bloku, III faza. Funkcionalan 2.5 stan, sa 2 kupatila i velikom baštom od 35m2. Prodaje se kompletno namešten. Dnevni boravak u sklopu koga se nalazi moderna kuhinja sa novim elektro uređajima je celina open space prostora iz koga se izlazi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 2.500 €, 257,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzni, troetažni, komplet renoviran poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji, ugao Bežanijske i Glavne ulice u Zemunu. Ukupne površine je 257m2. Sastoji se od prizemlja, površine 32,78m2, koji čini vrlo komforan ulazni hodnik, sa prijemnim deskom sa jedne, i prostorije za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan troiposoban stan, lux opremljen, sa pogledom na Frušku Goru! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.940 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednoiposobnog u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.000 €, 115,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan u centru grada, u blizini Filozofskog fakulteta. Stan se nalazi u veoma mirnoj ulici na I spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 115m2 i sastoji se od ulaznog hodnika u kome se nalaze ugradni ormari, prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 290.000 €, 265,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična kuća bez ulaganja, strukture P+II, koja se nalazi na jednoj od trenutno najtraženijih lokacija u neposrednoj blizini parka Čair, Hitne pomoći, Kliničkog centra i ostalih vitalnih objekata koji olakšavaju svakodnevni život. Kuća se nalazi na placu površine 3 ara.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 253.700 €, 78,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Stanova u Novoj Zgradi u Zemunu Luksuzni Stanovi u Srcu Zemuna - Vaš Novi Dom Čeka na Vas! Tražite savršen dom na prestižnoj lokaciji? Naša nova stambena zgrada u Zemunu nudi luksuzne stanove koji kombinuju modernu arhitekturu, vrhunski kvalitet gradnje i idealnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 174.120 €, 47,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 927.000 €, 262,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUXUZNA KUĆA SA LUX APARTMANOM. Na samo 10 minuta udaljenosti od centra Novog Sada, u Bockama, nalazi se ova fenomenalna spratna kuća sa neodoljivim panoramskim pogledom na grad, Dunav i Petrovaradinsku tvrdjavu koji će vas ostaviti bez daha! Kuća je nove gradnje, bez ikakvih ulaganja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 313.840 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 107.500 €, 50,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo apartman na izuzetnoj lokaciji u samom srcu Kopaonika, na glavnoj ulici u blizini svih sadržaja i infrastrukture kao i hotela Mujen Lux i ski staza. Apartman je svetao i sunčan, odlično pozicioniran i dvostrano orijentisan. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 339.900 €, 270,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu fantastičnu kuću koja se nalazi u centru Veternika. Ova čvrsto građena kuća pruža vam ne samo prostor i udobnost, već i luksuzni način života. Bilo da želite da se opustite u prelepom dvorištu ili da organizujete zabave sa porodicom i prijateljima, ovo je idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 394.500 €, 93,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pronađite svoje mesto pod suncem, LANDMARK RESIDENCE! Priuštite sebi život u centru Beograd, na Vračaru, na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu,na lokaciji bivšeg Depoa,u ul. Bulevar Kralja Aleksandra 142. Ne propustite jedinstvenu priliku za kupovinu eksluzivnog trosobnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – Square Garden | Potpuno nov | Useljiv odmah Na prestižnoj lokaciji u okviru Square Garden kompleksa , izdaje se potpuno nov, nikad useljavan stan sa jednom spavaćom sobom. Stan je upravo kompletno opremljen vrhunskim nameštajem i tehnikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 49.300 €, 58,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117460, I/I, klima, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 31,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman u blizini hotelskog kompleksa Kraljevi Čardaci (u okviru koga se nalazi spa centar i ostali zabavni sadržaj) u vikend naselju na Kopaoniku. Apartman je luksuzno opremljen i pogodan je za izdavanje tokom zimske i letnje sezone. Prodaje se sa nameštajem i svom pratećom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u naselju West 65, moderno opremljen, odvojena spavaca soba, klima, internet, terasa, idealan za poslovne ljude ili par. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 +381(0) 63 82 11 760 Agencijska provizija u skladu sa uslovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, luksuzno opremljen savršen porodičan stan od 78m2 ! Nalazi se na prvom spratu zgrade u ulazu sa samo 4 stambene jedinice što pruža veći komfor. Nekretnina odličnog raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri lepe svetle spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten opremljen novim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram, 1.800 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan stan za izdavanje na tržištu nekretnina, opremljen po najvišim standardima današnjice. Zgrada je smeštena u mirnu, jednosmernu ulicu u blizini Hrama Svetog Save. Odlična lokacija bogata komercijalnim sadržajima, kafeima, restoranima i zelenim površinama. tan predstavlja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 155.050 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzni dvoetažni četvorosoban stan bez kosina nudi savršen balans elegancije, komfora i funkcionalnosti. Prostire se na dve etaže sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, idealnim za porodičan život.Stan se nalazi u mirnom, a istovremeno urbanom okruženju, sa odličnom infrastrukturnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 156.110 €, 41,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan četvorosoban LUX stan na odličnoj lokaciji! Sa posebnom pažnjom projektovan, dizajnerski uređen i opremljen u ekstra klasi. Prodaje se kompletno namešten kao na fotografijama. Prostire se na dve etaže: u donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak povezan s trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.900 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera površine 27m², u mirnom delu Nove Detelinare, idealna za one koji traže udoban život u mirnom okruženju, a ujedno žele blizinu svih sadržaja koje grad nudi. U neposrednoj blizini nalaze se dve prometne ulice bogate kafićima, restoranima, prodavnicama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 463.500 €, 130,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo ovaj izuzetan stan koji vam pruža savršen spoj udobnosti, luksuza i praktičnosti. Nalazi se na privilegovanoj lokaciji u Novom Sadu, s predivnim pogledom na Frušku Goru i Dunav, pružajući vam sve što vam je potrebno za vrhunski životni stil. Stan od 130 m2 sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 194.000 €, 74,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Predstavljamo vam elegantan, trosoban dupleks stan na izuzetnoj lokaciji – Stari Košutnjak, jednoj od najtraženijih i najlepših rezidencijalnih zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti, luksuza i mirnog okruženja, idealna za sve koji žele kvalitetan život daleko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 309.000 €, 100,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U samoj blizini fakulteta, stan perfektan, zgrada luksuzno opremljena, sa velikim parkingom. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.790 €, 62,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 176.700 €, 93,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izdavanje dvoiposoban stan vrhunske estetike u okviru West Tower kule, najvišeg stambenog objekta u Srbiji, koja nudi vrhunski komfor, sigurnost i prestiž. Stan se nalazi na 15. spratu (od ukupno 40) i pruža panoramski pogled na Novi Beograd kroz velike staklene portale. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.063 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 407 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 619)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>