• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan opremljen - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen" pronađeno 1 177 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.600 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan od 83m2 sa pripadajucim parking mestom u garazi zgrade. Luksuzan stan u Beogradu na vodi, opremljen brendiranim namestajem i tehnikom visokog kvaliteta. Sastoji se iz hodnika, terase, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavace sobe i dva kupatila. Zgrada poseduje....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 350.000 €, 350,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno, prvog sprata koji je u sivoj gradnji, sa ugrađenom PVC stolarijom i drugog sprata koji je takođe u sivoj gradnji i sa sprovedenim instalacijema.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux potpuno renoviran , dvosoban stan od 52m2, na samom početku Grbavice, ulica Miše Dimitrijevića, na 1.spratu.Stan je dvorišno pozicioniran(znači tiho i bez saobraćajne gužve), ogružen zelenilom. Sastoji se od dve prostrane svetle sobe, opremljene novim nameštajem, roletne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan, kompletno namešten stan površine 58 m² u novoizgrađenoj zgradi. Stan je opremljen sa stilom, dizajnerskim nameštajem i pažljivo biranim detaljima koji pružaju osećaj udobnosti i elegancije. Sadrži: Dve komforne spavaće sobe Otvoren dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 275.000 €, 62,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan na Crvenom Krstu, smešten u mirnoj ulici iza doma zdravlja. Stan je odmah useljiv, luksuzno namešten i pruža savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Struktura stana: Velika dnevna soba sa trpezarijom Dve spavaće sobe (druga manja – pogodna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo priliku da Vam ponudimo izuzetan petosoban stan ,luksuzno kompletno opremljen u novoizgradjenom kompleksu Wellporta na Novom Beogradu. Wellport je udobno smesten u idili privatnog parka kreiranog kombinacijom najsavremenijih tehnologija i pazljivo koncipiranog pejzaznog uredjenja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 279.600 €, 69,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan dvoiposoban stan u novogradnji na prestižnoj lokaciji na Novom Beogradu. Jedan od objekata renomiranog investitora koji odiše modernim stilom i arhitekturom. Mikrolokacija poseduje mnoštvo sadržaja za normalan i ugodan život, kao i više sadržaja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik. Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruženja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, četvorosoban stan na Matejevačkom putu. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i do sada nije useljavan. Površina stana je 77....

 
 
 
  Apartman, BRUS, 60.000 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen apartman od 27m2, kategorisan sa 4 **** .Apartman se nalazi u kompleksu Milmari resort Welneess& SPA u vikend naselju na Kopaoniku. Luksuzno opremljen za 4 osobe, Komplet opremljena kuhinja sa posuđem indukcionom pločom, mikrotalasnom pećnicom, frižiderom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 313.030 €, 85,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 120.900 €, 93,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-9189831 IZDAJE se POTPUNO OPREMLJEN I NAMEŠTEN trosoban stan u SAMOM CENTRU GRADA. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i malog toaleta. LUX opremljen. Kontakt 0638901299 Nataša Kekenj .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 379.000 €, 82,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. NA PRODAJU – Nov, luksuzno namešten stan, Blok 68 – Novi Beograd 🔑 Ekskluzivna ponuda – luksuz, udobnost i savršena lokacija u jednoj nekretnini! 📍 Lokacija: Novi Beograd,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 80.000 €, 36,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno namešten apartman od 36,07 m², smešten u srcu vikend naselja, samo 200 metara ispod Kraljevih Čardaka, u blizini kompleksa Milmari i stanice shuttle busa do centra Kopaonika. Enterijer je inspirisan tradicionalnim alpskim kućama – drvene grede, zidne obloge od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 28.600 €, 44,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno uređen dvosoban stan. U samom Centru Novog Sada. Opremljen modernim nameštajem i uređajima. Zgrada poseduje recepciju. Pogled na panoramu grada. Potreban je depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 192.060 €, 89,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, sobe za garderobu koja može imati funkciju spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 165.000 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan jednosoban stan od 43m2, na prizemlju male zgrade rezidencijalnog tipa, nadomak Belog dvora na Dedinju. Prostorije : veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava. Stan je kompletno opremljen nameštajem i Bosh tehnikom. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan i luksuzan četvorosoban stan na veoma lepoj lokaciji u centru, okružen obrazovnom i uslužnom infrastrukturom. Stan je površine 84m2, pozicioniran na V spratu stambene zgrade sa liftom. Kompletno, kvalitetno i do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 101.200 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 317.240 €, 112,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Telepu. Mirno okruženje, dobra povezanost gradskim saobraćajnicama sa centrom grada. U blizini se nalaze vrtići, škola, pijaca, domovi zdravlja, marketi, restorani. Stan se nalazi na I spratu urbane vile sa tri stana. Stan sadrži: prostranu dnevnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119618, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – u blizini centra grada, Valentina Vodnika Izuzetna lokacija između Bulevara oslobođenja i Socijalnog O lokaciji i zgradi: Novoizgrađena zgrada, lift, interfon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 450.000 €, 219,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena prilika, na prodaju dve prelepe vikendice u samom srcu Divčibara U neposrednoj blizini ski staze Centar, na samo 550m od centra, a opet izdvojeni od bilo kakve buke i okruženi prirodom Na savršenoj poziciji za aktivan odmor tokom zimskih meseci na samo 250m od ski staze....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, DUVANIŠTE, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan u kući, u Duvaništu u blizini OŠ Dušan Radović. Stan je u potkrovlju kuće, novije gradnje sa izuzetno dobrom izolacijom, površine 45m2. Sastoji se iz ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i modernom kuhinjom, spavaće sobe sa francuskim ležajem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 246.888 €, 53,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA PRVOM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan, luksuzan, potpuno nov stan, na odličnoj lokaciji, orijentisan ka reci. Kompletno opremljen visoko kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, povezani na sistem centralnog daljinskog grejanja i sa multi-split sistemom za klimatizaciju. Prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 75,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse izvanredan. Kompletno opremljen sa svojim parking mestom, dvorišno okrenut i pruža mir kao da niste u gradu,a kamo li nadomak Sajma+++Agencijska oznaka stana 1099543, Novi Sad, Sajam, 75m2 stana i 75 m2 nestvarne terase, trosoban, šesti sprat. Izvanredna lux penthouse nekretnina....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u naselju “Vidik” u ul.Stefana Prvovenčanog na 6 km od centra Kopaonika. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i etažnim grejanjem na struju, u kupatilu je podno gejanje. Uknjižena površina stana je 44 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 2.300 €, 209,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo vertikalu luksuzne kuće smeštene u mirnoj zoni Beograda, na Kanarevom brdu. Ova moderna porodična kuća izgrađena je po najvišim građevinskim standardima, idealna za one koji traže udobnost, privatnost i vrhunski kvalitet života. Kuća je uknjižene površine 209 m2, sve terase....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 227.790 €, 62,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 193.068 €, 125,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 124,56m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na prvom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 273.614 €, 124,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1005685 Luksuzni četvorosoban stan u Sremskoj kamenici, na samo 3 minuta od novog četvrtog mosta, u neposrednoj blizini autobuske stanice. Kvalitetno opremljen objekat, podno grejanje na toplotne pumpe, svaki stan ima svoju pumpu, mogućnost podešavanja grejanja u....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAC, 395.000 €, 380,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća u samom centru Kaća. Dve stambene jedinice, ulični poslovni prostor, radionica, dve garaže, veliko dvorište i bašta Super komforna i opremljena Izuzetno povoljno Internet, Klima, Terasa, U blizini gradskog prevoza, U blizini centra, Tavan, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 685.000 €, 110,00 m2 cca 6230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan četvorosoban stan na 14. spratu u zgradi Aria u sklopu ekskluzivnog kompleksa Beograd na vodi, površine 110m², pažljivo dizajniran do najsitnijih detalja. Enterijer je u potpunosti rađen po meri, sa vrhunskim stolarskim radovima, italijanskom keramikom i prestižnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 81.900 €, 91,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u lux stanju, samo za probrane zakupce. Mogućnost zakupa garažnog mesta, potpuno opremljen. Minimum jednogodišnji zakup. Interfon, lift, pet friendly, obavezna dva depozita + jedna zakupnina unapred. PROSTORIJE: predsoblje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 253.895 €, 78,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Stanova u Novoj Zgradi u Zemunu Luksuzni Stanovi u Srcu Zemuna - Vaš Novi Dom Čeka na Vas! Tražite savršen dom na prestižnoj lokaciji? Naša nova stambena zgrada u Zemunu nudi luksuzne stanove koji kombinuju modernu arhitekturu, vrhunski kvalitet gradnje i idealnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 153.120 €, 46,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stepina Magnolija je objekat savremenog izgleda sa visokim standardima gradnje,na lepoj lokaciji na Voždovcu, koji zbog komercijalnih i rekreativnih sadržaja omogućava životni stil na zavidnom nivou. Cena je 3190 eur/m2+PDV(10%)--153120 eur +PDV (10%). Prostrane terase, najkvalitetniji....