• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan lift barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan lift barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan lift barem 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan lift barem 70 m2" pronađeno 818 nekretnina - prosečna cena 2.689 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. U cenu je uključen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan troiposoban stan – kod hotela Šeraton 🏙️ ✨ Osnovne informacije: 📐 Površina: 70 m² 🏢 Sprat: 3. sprat (nova zgrada) 🔥 Grejanje: kalorimetri – plaćanje po potrošnji 📅 Useljiv: 01.09.2025. 🐾 Pet friendly 🛋️ Raspored i opremljenost: 🛏️ Dve spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 194.600 €, 70,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra lux stanovi u Šumicama , u blizini parka, škole, obdaništa, prevoza, marketa , sportskog centra, dva dečija bazena, Sc Šumice i zelena oaza Šumice. Visok nivo gradnje : Drvo-aluminijum stolarija sa aluminijumskim roletnama na elektro pogon , široki parket , etažno grejanje-podno,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan lift barem 70 m2'
350 €
309.200 €
245.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 198.531 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo luksuzni stambeni objekat u izgradnji, koji spaja moderan dizajn, vrhunski kvalitet i savršenu lokaciju u mirnom delu Zemuna. Stanovi nude vrhunsku opremu: Rehau Sinego stolariju, Villeroy & Boch sanitarije, Tarkett parket, sigurnosna vrata i fasadu od kamena, demita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 258.390 €, 70,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 299.000 €, 70,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan čeka na vas! Novogradnja na lokaciji Savada III u Tošinom Bunaru, trosoban lux stan u izuzetnom stanju. Nalazi se na četvrtom spratu u jako održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Sastoji se od lepe dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika koji vodi do....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 70,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan dizajnerski stan površine 70 m2 u novogradnji u mirnom i prijatnom delu u Boleču. Stan je po strukturi dvoiposoban i nalazi se u prizemlju zgrade. Koncipiran je tako da se sastoji od open space-a, dnevnog boravka sa kuhinjom i kuhinjskim ostrvom, koje je ujedno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.700 €, 70,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Popovica - Izgradnja sa mogućnošću povrata PDV-a - LUX Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Sava Centar, 283.000 €, 70,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan Sava centar U ponudi prelep, renoviran stan na fantastičnoj lokaciji! - Blizina vrtića, igrališta, teniskih terena, škola - Odlično povezan sa svim delovima grada -Stan je kompletno renoviran pre 6 meseci! -Jugozapadno orijentisan i izuzetno svetao -Za svaku preporuku!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje Vracar, Kalenic-Lux stan, parking, cena sa svim troskovima 1500Eura Luksuzno namešten stan na odličnoj lokaciji u kvalitetnom objektu. Objekat je obezbeđen video nadzorom. Struktura stana je sledeća: antre, dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, toalet, terasa, predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 228.050 €, 70,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX stan na jednoj od najlepših lokacija na Voždovcu, u Bulevaru oslobođenja. Stan je trosoban sa kvadraturom od 70m2. Struktura: dnevna soba koja je dvostrano orijentisana, dve spavaće sobe sa ugaonim plakarima, potuno opremljena ugaona kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux troiposoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Izvršnog veća, na 1. spratu bez lifta,stare luksuzne zgrade ,useljiv odmah.CENA 650E,dogovor za ljubimce.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 226.752 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u srcu Beograda – savršen spoj elegancije i komfora. Predstavljamo vam vrhunsku stambenu zgradu projektovanu u modernom arhitektonskom stilu, koja nudi idealan dom za one koji traže luksuzan i udoban život u samom centru Beograda. Ova ekskluzivna zgrada odlikuje se prostranim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 258.390 €, 70,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan kopleks u samom centru Novog Sada. Rok izgradnje mart 2026. Pronađite idealnan stan za vas na vreme. kontaktirajte nas za više informacija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 257.500 €, 70,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PROSTRANI TROSOBAN STAN NA KEJU.Smešten na samom keju, sa spektakularnim pogledom na reku. Ovde ćete pronaći sve što vam je potrebno za udoban i luksuzan život. Stan ima prostranu dnevnu sobu, kuhinju sa modernim aparatima, dovoljno prostora za celu porodicu. Dva kupatila dodaju praktičnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 305.900 €, 71,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam svetao lux trosoban stan na lokaciji budućnosti. Stan je dvostrano orijentisan, adaptibilan u četvorosoban tako da ne gubi na prostoru i svetlosti. Lokacija je idealna za investiciju, zato što se ceo društveni život koncentriše upravo na ovoj lokaciji. Ulaganjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 195.250 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja na Učiteljskom naselju. Trosoban stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. U blizini Cvetkove pijace, Doma zdravlja Zvezdara, Aviv parka i Bulevara Kralja Aleksandra. U gradnji su korišćeni savremeni materijali, uvozna keramika, parket, Alumil stolarija,grejanje na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 255.000 €, 71,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u najlepšem delu Lekinog brda, smešten u mirnoj i lepoj ulici, u neposrednoj blizini parka Šumice, sportskog centra i crkve. Idealna lokacija za porodičan život u urbanom, a mirnom okruženju. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 213.000 €, 71,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u komplexu u izgradnji. ROYAL RESIDENCE LUX Popovica Novi Sad Stan je jedini preostali u komplexu koji ima pogled na Novi Sad Na prodaju i garazno mjesto. Vise informacija na 0038765637054 Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 177.980 €, 71,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1090694, Liman V Na vrlo lepoj lokaciji, izvanredan trosoban lux, stan površine 72m2, sa veoma bogatom i kvalitetnom opremom. Dva mokra čvora, španska keramika, aristonov bojler 120 l sa daljinskim upravljanjem, unutrašnje i vanjske roletne sa daljinskim upravljanjem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 340.000 €, 71,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 71m2(terasa 5m2), CG, lift, II/XV, telefon, interfon,garažno mesto. Građevinska dozvola. Retko lep pogled na promenadu i na reku. Funkcionalan, luksuzan dvoiposoban stan u najelitnijem delu Beograda. Nalazi se na drugom spratu ali je realna visina četvrtog sprata. Udobnost življenja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 298.888 €, 71,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA TRECEM....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.000 €, 71,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo NOV Trosoban LUX opremljen stan na početku Telepa,blizina Limana, Ribarskog ostrva,škole,obdaništa,više marketa,gradskog prevoza . . . stan ima kuhinju sa velikim dnevnim boravkom,dve spavaće sobe,dva kupatila opremljena kvalitetnim sanitarijama,španskom keramikom,Aristonov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.400 €, 71,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan u samom centru Novog Sada, u najelitnijem i najtraženijem delu grada. Zgrada je potpuno nova, građena po najvišim standardima savremenog stanovanja, a stan je opremljen modernim, pažljivo odabranim nameštajem koji odiše stilom i sofisticiranošću. Prostor je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.500 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

cena stana je sa izrazenim pdv-om Lux novogradnja, u sistemu PDVa, na odlicnoj poziciji u naselju Braće Jerkovic, moguca kupovina na kredit. Dvostrano orjentisan, sa dosta prirodne svetlosti, osuncan. Odlican raspored, maksimalno iskoriscena kvadratura. Prostorije dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 209.150 €, 71,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja,povrat PDV-a. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri), smart home koncept, multi split klimatizacija.Pozovite za više informacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 354.900 €, 71,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije. Savršena mikrolokacija, fenomenalna zgrada i ulaz, celodnevno obezbeđenje, video nadzor. Stan je dvostrane jugo-zapadne orijentacije, izuzetno svetao, sa lepim pogledom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 63.900 €, 71,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan na keju- Površine je 71m2, nalazi se na visokom prizemlju nove stambene zgrade sa liftom. Stan sadrži sve što je potrebno: lepo organizovan i dobro iskorišćen prostor, puno svetlosti i mešavinu različitih komada nameštaja koji se uklapaju savršeno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 216.360 €, 72,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji na opštini Vračar, nedaleko od raskrsnice ulica Južni Bulevar i Grčića Milenka, gradi se moderan luksuzni stambeni objekat projektovan tako da svojom orijentacijom, funkcionalnom organizacijom i estetikom zadovolji potrebe savremenog korisnika U blizini se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 238.000 €, 72,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u novoj zgradi – Pregrevica, Zemun -Lokacija: Pregrevica, Zemun -Površina: 72 m² - Sobe: 2 odvojene spavaće sobe - Terase: 2 - Zgrada: Nova luksuzna gradnja -Cena: 230.000 eur plus Pdv Opis nekretnine: Ovaj moderno dizajniran trosoban stan smešten je u novoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - Košutnjak Stan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.600 €, 72,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110999, III/IV, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking. Na vrlo lepoj lokaciji, izvanredan trosoban lux stan sa veoma bogatom i kvalitetnom opremom. Dva mokra čvora, španska keramika, aristonov bojler 120 l sa daljinskim upravljanjem, unutrašnje i vanjske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 216.000 €, 72,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114514, V/VI, klima, lift. Na prodaju luksuzan stan od 72m2 u novijoj stambeno poslovnoj zgradi. Nalazi se u ulici Cara Dušana u blizini raskrsnice sa Bulevarom Cara Lazara. Atraktivan kako za stanovanje tako i za izdavanje u funkciji poslovnog prostora. Uknjizen, vlasnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 256.250 €, 72,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.600 €, 72,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najprestižnijih zgrada u Beogradu na vodi, BW Libera, nalazi se luksuzan stan koji pruža vrhunski kvalitet života. Prostran i svetao, osmišljen tako da zadovolji najviše estetske i funkcionalne standarde, ovaj dom odiše elegancijom i udobnošću. Već na ulazu dočekuje vas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo neuseljavan trosoban stan u okviru novoizdgrađenog kompleksa BIG Residences. Stan je orijentisan prema mirnom delu, iz kojeg se pruža prelep pogled na reku. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog prostora, dve spavaće sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.570 €, 72,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan lux trosoban stan 72m2 u novogradnji na koji imate povrat pdv-a, nalazi se na samom početku Telepa, pet minuta peške od kružnog toka. Fenomenalne nova zgrada, dvostrano orijentisan, poseduje terasu i lift. Stan urađen najkvalitenijim materijalima, španska keramika, pvc,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 430.000 €, 72,00 m2 cca 5970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Savski venac, BW Simfonija 1, Hercegovačka, 72m2 ----------------------------------------------------------------------- 72m2, 3.0, 12/16, CG, lift, terasa, lođa, garaža, parking, podrum, interon, telefon, lux Energetski pasoš, nije poslednji sprat. Klima, video nadzor. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 379.900 €, 72,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan stan u prestižnom kompleksu Elixir Garden. Po strukturi trosoban, od prostorija poseduje predsoblje, komforan dnevni boravak za kuhinjsko-trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, dva kupatila. Iz dnevnog boravka se izlazi na predivnu prostranu terasu sa panoramskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra. Objekat je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu, a dizajn zgrade zadovoljava najzahtevnije standarde moderne arhitekture. Stan je opremljen PVC stolarijom Rehau Synego velikih dimenzija sa električnim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 649)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>