• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan klima što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs luksuzan klima što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan klima što veći

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan klima što veći" pronađeno 1 522 nekretnina - prosečna cena 2.365 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 3.300 €, 184,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban luksuzno namesten stan u novogradnji, 3 spavace sobe, 2 kupatila, toalet, terasa, duplex, 2 garazna mesta u sklopu zgrade uz doplatu . Odmah useljiv stan. 0606689686 , 0638211760 , Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 499.000 €, 183,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

063518546 Prodajemo LUX PAMETNU KUCU 181m Sremska Kamenica na Popovici u naselju zatvorenog tipa POPOVICA LUX Pr+2+krovna terasa sa djakuzijem. Kuca je useljiva odmah petosobna , u tri etaze,sa 4 kupatila,tri terase, jedna zelena u prizemlju oko 60m , jedna na krovu sa pogledom na....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 183,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

063518546 EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE . . . .na početku Popovice useljivo na parceli od 2000m 8 pametnih kuća u nizu NASELJE ERKER PLUS POPOVICA LUX PR+ 2 +garden terasa , Bruto površine oko 250m , za kniženje 181m , terase i zeleni krov ne ulaze u kvadraturu. Prva faza je odmah useljiva,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 182,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spoj najvišeg kvaliteta, modernog dizajna i lux stanovanja. Spoj odličnog dizajna, vrhunske arhitekture i tehnologije omogućio nam je da Vam ponudimo luksuzne stambene objekte na Popovici, na obroncima Nacionalnog parka Fruška gora. “Smart home” useljiva kuća sa....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 182,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je spoj najvišeg kvaliteta, modernog dizajna i lux stanovanja. Spoj odličnog dizajna, vrhunske arhitekture i tehnologije omogućio nam je da vam ponudimo luksuzne stambene objekte na Popovici, na obroncima Nacionalnog parka Fruška gora. “Smart home” useljiva kuća....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 306.000 €, 181,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 181m2 stambenog prostora sa terasama....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 181,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan prostran i svetao stan u mirnom, rezidencijalnom delu Vračara, u neposrednoj blizini Hrama. Stan je idealan kako za stanovanje tako i za Poslovni prostor. Za sve dodatne informacije kontaktirati: Telefon/Viber/Whats App +381(0) 638211760 , +381(0) 606689686 , www. elite.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 700.000 €, 181,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodje se luksuzna nekretnina na veoma atraktivnoj i traženoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Nekretnina poseduje svoj bazen kao i dvorište površine 150m2 sa malom delom koji je natkriven. Samu nekretninu čine i prostorije sledećeg rasporeda prostran dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 513.970 €, 181,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 3046691 Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m² na svega 7 km od centra Novog Sada sa prelepim pogledom na Dunav i Petrovaradinsku tvrđavu. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen: u prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, moderna kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 181,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prelep LUX PENTHOUSE nadomak CENTRU grada. 065 31 21 715 065 281 31 35 Stan se prodaje sa svim ugradnim stvarima po meri. U stan su radjena dodatna ulaganja, sto se tiče same keramike i stolarije, kao i sav stilski nameštaj. Fenomenalan enterijer koji krasi ovaj stambeni prostor,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 306.000 €, 180,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prva etaža prizemlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 648.000 €, 180,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82127, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, ostava. U ponudi za izdavanje je moderan i vrlo luksuzno opremljen stan na fantastičnoj lokaciji, nadomak Kalenić pijace. Stan se prostire na 180m², čine ga prostrani dnevni boravak povezan....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 378.000 €, 180,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Sremske Kamenice, među novim kućama i urbanim vilama, nalazi se prelepa, moderna dvojna kuća površine 180 m², idealna za one koji žele spoj komfora, luksuza i savremenog načina života. Unutrašnjost je pažljivo osmišljena da pruži maksimalan užitak – prostran i svetao dnevni....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 378.000 €, 180,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se LUX kuća sa bazenom useljiva od 01.10.2025. godine. Kuća se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje gde se trenutno grade nove kuće i urbane vile. Po strukturi dvojna. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dva kupatila, tri komforne spavaće sobe, garderobera, sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 332.800 €, 179,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,.. Nadomak su brojne institucije od značaja kao i strogi centar grada. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u lux poslovno-stambenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 595.000 €, 177,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Četvorosoban LUX stan u strogom Centru grada,blizina Dunavskog parka,Keja,Banovine . . stan ima kuhinju,trpezariju,veliki dnevni boravak,tri spavaće sobe,tri kupatila,veliku terasu,u ceni stana je i garaža,stan je uknjižen,odmah useljiv. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 792.000 €, 176,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Vracar , blizina Hrama Sv Save , 176,60m2 , 3 / 8 , lift , cg , ekstra luksuzna novogradnja , Alu stolarija Alumil , Hrastov parket - troslojni , ekstra klase , visina plafona 3m , dvostrana orijentacija ( istok - zapad ) , keramicka i granitna Italijanska keramika Marazzi , sanitarije....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 400.000 €, 175,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nova luksuzno opremljena i kvalitetno izgrađena kuća, jedna od najlepših u gradu. Nalazi se na Panteleju, u mirnom delu grada i pruža potpuni komfor za moderan i prijatan život višečlane porodice. Sastoji se od prizemlja u dva nivoa, koje čine ulazni funkcionalni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 609.000 €, 174,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA- SNIŽENA CENA DO KRAJ JUNA SPECIJALNA PONUDA AKCIJA -3500 EVRA U SRCU VRAČARA. DIREKTNO OD INVESTITORA-Povraćaj PDV-a. Petosoban soban stan od 174m2 na petom spratu, dvostrano orjentisan na ulicu Cara Nikolaja i ul. Vukice Mitrović u ekstra lux....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 609.000 €, 174,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzno neobičan stan na prestižnoj lokaciji. Stan je jedini na spratu što budućem kupcu omogućava dodatnu privatnost, dvostran sa otvorenim pogledom. Iskoristite ovu jedinstvenu priliku u srcu Vračara gde Vam lokacija pruža mir i dovoljno gradske energije.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 305.140 €, 172,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks,2PO+P+6, na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 172.6m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 172,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks stan od 172 m2, smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi se u mirnom, ali odlično povezanom delu grada, sa brzom dostupnošću škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza što ga čini savršenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 872.888 €, 172,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW KINGS PARK – Ekskluzivan penthaus sa panoramskim pogledom na Savski park 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Kings Park 🏢 Sprat: 15.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 565.000 €, 172,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

6,0 Centar , Stari Grad , blizina Kalemegdana , Knez Mihajlove , TC Rajiceva , vrhunska lokacija , 172m2 uknjizena kvadratura , terasa , III + IV , bez lifta ( postoji projekat za ugradnju lifta ) , eg , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , izrazito....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 388.570 €, 171,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzna planinska kuća u novogradnji površine 171 m2 u atraktivnom kompleksu koji se nalazi na Zlatiboru, na par minuta vožnje od samog centra. Čitav kompleks se sastoji od 16 predivnih kuća, okružen netaknutom prirodom Zlatibora i rekom Rzav. Kuća je koncipirana tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 450.000 €, 170,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj penthaus na sedmom spratu ima 5 soba, 3 kupatila, luksuzno opremljen. Mogućnost kupovine garaže. 3 velike terase. Agencijska provizija 2% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 490.000 €, 170,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Đeram, Preševska ulica. Luksuzan petosoban penthaus na sedmom spratu, površine 170m². Poseduje tri kupatila i tri terase. Centralno grejanje, klima, kamin, internet, KATV, video nadzor. Postoji mogućnost zakupa parkinga i garaže. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450.000 €, 169,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se satoji od 169m2 stambene površine + 120m2 dvorišta....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 450.000 €, 169,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 168,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude luksuzan, blistav penthouse na tri nivoa .Stan ima 138m2+100m2 terasa. Smešten u srcu šume u Košutnjaku, renoviran u januaru 2024. godine, u perfektnoj zgradi u nizu, sa tri ulaza. Ukupna površina koja pripada stanu je 270m² od čega je uknjiženih 138 m²,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 206.000 €, 168,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Prodajemo u centru Temerina u mirnoj ulici fantastičnu lux nekretninu. Kuća ima ukupno sa nus prostorijama 168m2. Tri spavaće sobe , dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Sama kuća ima 160m2. Kuća je prizemna i kompletno renovirana a nalazi se na placu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 450.000 €, 168,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 297.000 €, 165,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118029, III/V, klima, lift, telefon, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Hitno se izdaje namešten luksuzan stan i dva garažna mesta na Filmskom gradu. Zgrada u kojoj se nalaze restorani, saloni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 2.500 €, 165,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan sa bazenom u novogradnji na Vračaru. Stan je spreman za useljenje, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Stan se izdaje na duži vremenski period, idealan je za poslovne ljude, parove ili sve one koji traže savremeni i luksuzni prostor za život. Kućni ljubimci....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 397.400 €, 164,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUKSUZNA URBANA VILA u mirnoj ulici. Predstavljamo vam stan u izgradnji u zgradi sa svega 4 stambene jedinice na najatraktivnijojj lokaciji za porodični život. Nalazi se u blizini hotela Šeraton, a u najužem okruženju je obdanište, osnovna škola, muzička škola, prodavnice, drogerije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 687.500 €, 163,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Danas, s velikim poštovanjem više od jednog veka istorije, nekadašnji “Depo” dobija stambenu namenu, nudeći Landmark Residence ograničenu kolekciju ekskluzivnih stanova dizajniranih za neuporediv komfor i jedinstveno iskustvo stanovanja. Ovaj poseban izbor sastoji se od izuzetno planiranih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, Na upit, 162,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Najprestižnija lokacija u gradu nudi luksuz na svetskom nivou! Cena: 687500€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Bulevar Kralja Aleksandra Površina: 162,39m2 Struktura: petosoban stan koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa - kuhinjom i - trpezarijom - četiri spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 436.400 €, 161,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ključne prednosti Jedinstven penthaus u ponudi, sa dodatnom opremom i 4 spavaće sobe Energetska efikasnost top klase: termo-klima blok + kamena vuna + Baumit fasada; PVC-ALU stolarija sa trostrukim niskoemisionim staklom punjenim argonom i ALU roletnama Komfor 365 dana: podno etažno....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 290.000 €, 161,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 544.000 €, 160,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban luksuzno namešten stan u novoj zgradi u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija i kuhinja u sklopu dnevnog , 3 spavace sobe, 2 kupatila, toalet. 2 garažna mesta u sklopu zgrade. U mesečnu cenu zakupa uključeni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 674)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>