• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan kablovska do 2400 eura/m2 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan kablovska do 2400 eura/m2 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan kablovska do 2400 eura/m2 90 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan kablovska do 2400 eura/m2 90 m2" pronađeno 84 nekretnina - prosečna cena 1.487 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 37, 1.250 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd,trosoban,lux za izdavanje! Cena: 1250 Kontakt: +381668091211 Lokacija: Novi Beograd, blok 37 Struktura: Trosoban, sa dve spavaće sobe Opis: Sjajan trosoban stan, nalazi se u odličnoj zgradi stare gradnje, okružen je zelenilom koje mu obezbeđuje mir, tišinu i privatnost.U....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.600 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan sa garažom u novogradnji kod Hrama. Apartmanski opremljen stan. Odmah useljiv stan. 063/ 82 11 760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 214.140 €, 90,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time jako msvetao.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan kablovska do 2400 eura/m2 90 m2'
1.650 €
203.940 €
196.500 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - IZDAJEMO 90 m2 BULEVAR OSALOBOĐENJA, LUX - NOV - TROSOBAN stan, ul.Bulevar Oslobođenja, 8 sprat od 10, namešten, 2 lifta, terase, cg, ktv, klima, tv, mašina za pranje suđa, vm. CENA 800 Evra + 800 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 BULEVAR....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.000 €, 90,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje – BW Simfonija 2, Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a – BW Simfonija 2. 🏡 Osnovne informacije: • Površina: 90m²....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U elitnom i najlepšem delu opštine Voždovac, u ulici Vojvode Stepe nalazi se ovaj luksuzan četvorosoban stan za izdavanje. Smešten je u zgradi sa liftom, koja je uredna i održavana. Nalazi se u mirnom i tihom delu. U blizini su fakulteti, škole, vrtići, marketi, tržni centri, bioskop....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 90,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzan četvorosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, smešten u tihoj i prestižnoj ulici na Vračaru. Stan se prostire na prostranom i funkcionalno organizovanom prostoru, idealnom za udoban porodični život. Struktura stana: Svetla dnevna soba sa izlazom na terasu koja nudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 90 m2 LUX – STAN, BULEVAR –ALEKSANDAR ZGRADA, ul.Bulevar Oslobođenja, namešten TROSABAN stan, 5 sprat, lift, cg, terasa, klima, vm, tv, telefon, kablovska televizija, useljiv, đakuzi, PARKING....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na TOP lokaciji, na Bulevaru Oslobođenja. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, garderober sobe, dva kupatila, hodnika i terase. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan se izdaje sa parking mestom u garaži.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.650 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novogradnji na Vracaru u neposrednoj blizini Hrama svetog Save, opremljen brendiranim namestajem i tehnikom visokog kvaliteta. Sastoji se iz hodnika, terase, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavace sobe, kupatila, toaleta. Zgrada sa video nadzorom. Stan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 192.060 €, 89,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, sobe za garderobu koja može imati funkciju spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 225.000 €, 89,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Vladimira Tomanovića, po strukturi četvorosoban, 89 m2. Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila, veliki dnevni boravak, kuhinja, ostava. Sedmi sprat od sedam. vStan ima prelep pogled. Na sedmom spratu od sedam, nadgradnja. Luksuzno renoviran. Opremljen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.400 €, 89,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.700 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzno opremljen stan od 90m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Enterijer odiše elegancijom i udobnošću, sa prostranim salonom, svetlom dnevnom sobom, trpezarijom i moderno uređenom kuhinjom. Dve komforne spavaće sobe i dva savremeno uređena kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 1.500 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan penthouse Vracar. Trosoban luksuzno namešten penthouse sa direktnim pogledom na Čuburski park, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i Hrama svetog Save. Stan je apartmanski opremljen,klimatizovan,prostran i svetao. Zakup na duži vremenski period. Za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 231.750 €, 89,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan i prostran duplex stan od 89 m² u modernoj zgradi sa liftom, izgrađenoj 2017. godine. Stan se nalazi na 5. spratu, u mirnom i uređenom okruženju, idealnom kako za porodični život, tako i za one koji žele komforan i funkcionalan prostor blizu svih sadržaja. Na donjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.840 €, 89,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u istoj takvoj zgradi! Poželjna lokacija u slepoj ulici okruženoj zelenilom. Samo nekoliko minuta hoda do škola, velikih trgovina i ostalih pogodnosti. Zgrada ima dvorište od oko 300m2, prekriveno zelenilom, koje je dostupno samo stanarima zgrade. Ukupno u zgradi ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno namesten stan na Vracarskom platou. Sastoji se od prostranog i svetlog dnevnog boravka koji vodi na terasu, trpezarijski deo je povezan sa dnevnim boravkom, kuhinja je odvojena, dve spavace sobe, jednog kupatila i jednog toaleta. Kontakt telefon za vise informacija: +381(0)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.400 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno namesten trosoban stan u novogradnji. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo sa kadom, toalet, terasa. Stan je apartmanskog tipa, klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade uz doplatu od 100Eura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najkvalitetnijih objekata na Dušanovcu od renomiranog i proverenog investitora. Sagrađen je u veoma modernoj formi i urbanom stilu. Zgrada je zidana klima (termo) blokom, PVC stolarija je iz Nemačke. Ova luksuzna novogradnja je opremljena video-interfonom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX penthouse, kompletno opremljen sa najlepsim pogledom na grad, direktno iznad Cuburskog parka. 063 82 11 760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 157.000 €, 92,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nov i moderan stan za luksuzno i udobno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, okružen zelenilom, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 176.130 €, 88,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je LUX stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, tri velike spavaće sobe, dva kupatila, dve velike terase i velikog hodnika.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 1.000 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX trosoban stan - Sajam !!! Ulica Branka Bajića, 88m2, 100e odmah useljiv mogu stranci 2 spavace sobe , u drugu se moze nesto ubaciti po potrebi sbb premijum paket internet i kablovska dvorisno orijentisan pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vracar, Hram, lux trosoban namesten stan u novogradnji, Izdajemo kompletno opremljen penthouse u nedavno zavrsenom objektu, 3. 0, 92m2, etazno grejanje, terasa, klima, lift, internet. 063 82 11 760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 202.312 €, 88,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno namešten luksuzan stan u zgradi PARKVIEW. Nalazi se na 21. spratu, sa fenomenalnim pogledom na Kulu i Savu. Fantastična spratnost i dvostrana orjentacija jugo-zapad. Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevnog boravka povezanim sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.650 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vracar, izdavanje lux namestenog trosobnog stana, novogradnja. Izdajemo kompletno opremljen penthouse u nedavno zavrsenom objektu, 3. 0, 92m2, etazno grejanje, terasa, klima, lift, internet. 063-8211760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima, U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 227.430 €, 92,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 239.750 €, 92,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

543109-Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna nekretnina na Vračaru u neposrednoj blizini Hrama svetog Save i Kalenić pijace. 063- 82 11 760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 88.000 €, 88,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Odličan, komforan, moderno i luksuzno namešten trosoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. Ovaj svetao i lep stan čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa manjom trpezarijom, dve spavaće sobe (druga....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan na Crvenom Krstu u novogradnji. prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje , dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, terasa, garazno mesto u sklopu zgrade. Stan se izdaje na duži vremenski period. Za vise informacija pozvati: 060 / 66 89 686 , 063 /....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 167.330 €, 93,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika. Parking....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 200.100 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX dupleks u samom centru Zlatibora površine 87 m2 za 200.100 e plus PDV (stan br.18 ). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa sa velelepnim pogledom na Zlatibor. Pored eksluzivne....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 184.900 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 196.400 €, 93,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549743-Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.000 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 1.600 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban stan, 93m2 sa velikim dvorištem - Dedinje. Ovaj luksuzno opremljen stan se nalazi u jedinstvenom kompleksu apartmana u neposrednoj blizini Belog Dvora na Dedinju. Ono što ga čini posebnim je stil života koji nude lokacija okružena zelenilom, i veliko privatno dvorište....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u novogradnji,garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. 060 66 89 686 , 063 82 11 760, Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vracar, izdavanje lux namestenog trosobnog stana, novogradnja,. Izdajemo kompletno opremljen penthouse u nedavno zavrsenom objektu, 3. 0, 92m2, etazno grejanje, terasa, klima, lift, internet. 063-8211760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima, U....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 220.320 €, 93,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 229.320 €, 93,00 m2 cca 2470 €/m2