• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan dvorište do 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan dvorište do 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan dvorište do 110 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan dvorište do 110 m2" pronađeno 116 nekretnina - prosečna cena 2.676 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 494.999 €, 109,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 AKCIJSKA CENA: 495.000 EUR – DO KRAJA JUNA 2025! 💶 Cena po m²: samo 4.540 – FIXNO! 🏢 ODMAH USELJIV LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN Sa prelepim pogledom na park i reku Savu ________________________________________ ✨ OSNOVNE INFORMACIJE: • Lokacija: Beograd....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 400.000 €, 104,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitno se pridaje svetao, luksuzan stan površine 104m2 u Žorža Klemansoa, 2.sprat, dvorišno orijentisan. Zgrada ima čuvare 24/7, privatno dvorište/dečije igralište. Sastoji se od dnevnog boravka, zastakljene terase, tri spavaće sobe, kupatilo i gostinski toalet. Prodaje se polunamešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 460.000 €, 104,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo lux 4,0 stan u ulici Žorža Klemansoa, površine 104m2 u kvalitetnoj zgradi iz 2009. godine. Zgrada je sa liftom, obezbeđenjem 24/7, dvorištem, dečijim igralištem. Stan je uknjizen, dvostrano orijentisan, klimatizovan (klima uređaj u svakoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan dvorište do 110 m2'
390.000 €
160.000 €
190.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 104,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Dorcol , blizina crkve Aleksandar Nevski , Zorza Klemansoa , 104m2 uknjizena kvadratura , 2 / 7 , lift , cg, , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , Hrast parket 1. klase , Alu stolarija , sanitarije Geberit , Grohe , Italijanska keramika ,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 193.000 €, 100,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana na prodaju – Grbavica, Novi Sad Na prodaju luksuzan stan površine 100 m² u ulici Miše Dimitrijevića 70, u mirnom i traženom delu Grbavice. Stan se nalazi u zgradi izgrađenoj oko 2002. godine, a kompletno je renoviran 2024. godine. Karakteristike stana: Struktura: Dnevni....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu prirode, na svega nekoliko minuta od centra Barajeva, nalazi se kuća koja odiše mirom, stilom i udobnošću – autentična A-frame rezidencija savršena za život, odmor ili unosnu investiciju. Na prostranom placu od 28 ari, ova luksuzna kuća sa bazenom nudi potpunu privatnost i....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u luksuznoj Vili "Fantast", izuzetne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Južni Bulevar, Vračar – Trosoban stan 100m², retka prilika, 195.000€ Lokacija: Vračar, Južni Bulevar Površina: 100 m² Struktura: Trosoban stan (potkrovlje) Cena: 195.000 € (1.950 €/m² – skoro duplo manje od prosečne cene u kraju!) Ključne prednosti Vračar – prestižna lokacija, prosek....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen stan u lux zgradi koja se nalazi u Sremskoj Kamenici,u naselje Tatarsko Brdo. Od centra grada udaljena je 4 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada sadrzi tri posebne stambene jedinice, tri garaze i tri parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 267.300 €, 99,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85221, II/VII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je luksuzno i moderno opremljen stan u jednoj od impozantnijih novogradnji na izuzetno atraktivnoj....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 309.000 €, 112,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2022.,

www.oglasi.rs

* A57- 18698* Prodajemo u najlepšem delu prelepih Divčibara fantastičnu kuću opremljenu uređajima koji uz pomoć najsavremenije tehnologije za rezultat daju pametnu kuću. Većina komandi se šalje putem aplikacije sa mobilnog telefona. Naša ponuđena nekretnina se nalazi na prelepom ograđenom....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 432.000 €, 98,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ČARDAK, 38m2, KUĆA Na prodaju je prelepa porodična kuća sa velikim dvorištem, smeštena u mirnom i zelenom delu Sremske Kamenice, u naselju Čardak, opština Novi Sad. Kuća se nalazi na parceli površine 838 m², sa urednim vlasništvom (bez tereta i zabeležbi). Naselje Čardak je popularna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 302.000 €, 97,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Useljivi, lux stanovi na Lekinom brdu, izuzetnog kvaliteta, u mirnoj ulici na Lekinom brdu, u blizini ulice Maksima Gorkog i Druge ekonomske škole. Podno etažno grejanje, visina plafona 2.90m, klima sa jednom spoljnom i tri unutrašnje jedinice, podovi obloženi termotretiranim parketom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 370.000 €, 97,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u prizemlju nove zgrade na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Druge ekonomske skole,povrsine 97,35m,sa pripadajucim dvoristem od 52 m.Stan je projektovan za udoban j moderan zivot-opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i ssnitarijiom.Poseduje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.500 €, 96,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+P+6 na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 96,5m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 450.000 €, 96,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan, moderno sređen salonski stan sa dva ulaza, sam na trećem spratu sa liftom, u predratnoj četvorospratnoj zgradi sa ukrasnim kamenorezom na fasadi, u Molerovoj ulici. Odlično pozicioniran i tih, blizina Krunske i Kalenić pijace, a sto metara od Bulevara Kralja Aleksandra.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 460.888 €, 95,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ NA PRODAJU – NAJVEĆI TROSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI | BW ETERNA 📌 Lokacija: Beograd na vodi, zgrada BW Eterna 🏷️ Cena: Snižena (uz mogućnost dodatne korekcije u zavisnosti od načina isplate) 🚗....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 1.600 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban stan, 93m2 sa velikim dvorištem - Dedinje. Ovaj luksuzno opremljen stan se nalazi u jedinstvenom kompleksu apartmana u neposrednoj blizini Belog Dvora na Dedinju. Ono što ga čini posebnim je stil života koji nude lokacija okružena zelenilom, i veliko privatno dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana Centar Beograd - Dorćol. Trosoban, dvostrano orijentisan i svetao stan sa pogledom na dvorište i ulicu. Ima dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, dve spavaće sobe, veliku zastakljenu lođu, kupatilo, ostavu. Stan ima i drugu ostavu na spratu do ulaznih vrata. Odlična struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 191.470 €, 113,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzni troiposoban stan u zgradi od samo 3 stana što omogućava intimu i život u miru i komforu. Površine je 112,63m2, nalazi se na II spratu i čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, wc, kupatilo i terasa. Projekat ima za cilj da ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 283.250 €, 90,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

****LIMAN , LUX, TROSOBAN. Agencijska oznaka 1100970. Retko u prodaji ovako lep trosoban stan na Limanu . Orjentisan je ja dvorište sa zelenilom i južnom stranom sveta. Stan je praktičnog rasporeda za stanovanje . Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.840 €, 89,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u istoj takvoj zgradi! Poželjna lokacija u slepoj ulici okruženoj zelenilom. Samo nekoliko minuta hoda do škola, velikih trgovina i ostalih pogodnosti. Zgrada ima dvorište od oko 300m2, prekriveno zelenilom, koje je dostupno samo stanarima zgrade. Ukupno u zgradi ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 450.000 €, 114,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na prestižnoj lokaciji u blizini Belog dvora Luksuzna rezidencijalna zona pažljivo odabrana posebno uzimajući u obzir mikroklimatske uslove određene topografijom terena i povoljnom ružom vetrova. Komforan trosoban stan koji se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u naselju Stevan Sinđelić. Površina stana je 85m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, velike spavaće sobe, radne sobe sa krevetom, ostave, kupatila, WC-a i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 320.000 €, 84,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban stan sa garažnim mestom, stan je kompletno opremljen na 1. spratu u zgradi sa liftom koja ima lepo dvorište za stanare. Grejanje centralno po potrošnji, 2 terase, kupatilo, toalet. Ublizini autobuska stajališta , dom zdravlja, pijaca, škole, vrtići, prodavnice. Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 399.000 €, 84,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105194, I/I, terasa, uknjižen, luks renoviran, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN + DVORIŠTE**Porodičan, komletno adaptiran i luksuzno opremljen 4.0 stan sa dvorištem, daje osećaj života u kući. Uknjižen je na 84m2 i....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacijaStan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće. Keš/kredit. Pozvati nase agente. https://www.trg-nekretnine.rs/property/501618....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacija...Stan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće . Keš/kredit. Pozvati naše agente. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450.000 €, 81,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPEKTAKULARAN STAN - BW SKALA! Cena: 450000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Savski Venac, BW Površina: 81,22m2 Struktura: Trosoban stan u čiju strukturu ulaze: - hodnik - dnevni boravak - trpezarija - kuhinja - dve spavaće sobe - dva kupatila - vešernica - ostava - terasa OPIS:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 171.800 €, 80,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Cena: 171800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 80.48m2 Struktura: trosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje - kuhinja - dnevni boravak+ trpezarija - kupatilo - dve spavaće sobe - dve terase Ovaj prelep trosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1100633, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , prvi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. Blizu škole, vrtića i autobusa. Samo 10 min od NS.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1063786, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , drugi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 301.200 €, 79,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan sa sopsvenim dvorištem od 3 ara u srcu Zemuna po ceni od 301200 sa uračunatim PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju i nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan u izgradnji,cena od 1400e po m2 GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samom ulasku u Futog na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 321.001 €, 78,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA ,SNIŽEN CENA -321001 EVRA-FIXNO-FIXNO-FIXNO MAXIS GROUP DOO BEOGRAD-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 CENA JE SNIŽENA (POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE OD NAČINA ISPLATE) Mogućnost kupovine garažnog mesta uz ovaj stan-cena garaže je 25 000 evra 🏙️....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 375.000 €, 78,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850-SPECIJALNA PONUDA-SNIŽENA CENA-Specijalna ponuda -STAN I GARAŽA 400 000 EVRA. NAPOMENA: Slike u oglasu prestavljaju realno stanje u kome se nalazi zgrada, stanje stana od 15.06.2025. godine i pogled iz stana (zbog izrade fasade skele zaklanjaju pravi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 112.500 €, 78,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Futog, četvorosoban stan u novoj LUX zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji .Dom za vašu porodicu – mirno, sigurno, blizu grada!Odlična cena i gratis parking mesto!. Agencijska oznaka stana 1100632, Futog. Četvorosoban stan savršenog rasporeda u maloj zgradi sa samo 6 stanova.Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 77m2, DVOSOBAN Prodaje se lux namešten stan na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini pijace, marketa, pošte, Promenade i Spensa. Stan je svetao, prostoran i namešten je sa ukusom, za uživanje i opuštanje. Poseduje veliku spavaću sobu sa američkim plakarom i kupatilom, velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 77,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekstra lux stan u kući od 2 stana sa zasebnim ulazom, u jednoj od najlepših ulica između ulice Vojislava Ilića i Bulevara kralja Aleksandra. Ovakva nekretnina se vrlo retko pojavljuje na tržištu. Stan je uknjižen na 77m2+terasa+galerija +garaža od 13m2....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 116)

<< <1 2 3> >>