• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan do 80 m2 uknjižen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan do 80 m2 uknjižen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan do 80 m2 uknjižen Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan do 80 m2 uknjižen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 355.000 €, 80,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115840, V/V, klima, lift, terasa(2), uknjižen, garaza, stambena zgrada. Raskošan, dvostrano orijentisan 3.0 stan, modernog enterijera, sa predivnom terasom (9m2) i panoramom na grad, prodaje se kompletno namešten. Smešten je na 5. spratu novijeg stambenog objekta visokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 275.400 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108893, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz prosečan, fasada prosečna, parking, ostava, deljiv, stambena zgrada. CENS JE FIKSNA I VAŽI DO KRAJA JULA!!Bez lifta .Luksuzno opremljen stan na dva nivo .STAN SE PRODAJE SA NAMEŠTAJEM SVE PODPUNO NOVO. UKNJŽEN....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 399.999 €, 79,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban stan u zgradi Eterna sa parking mestom i baštom. Uknjižen i odmah useljiv! prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa, vešeraj, bašta. agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 77,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekstra lux stan u kući od 2 stana sa zasebnim ulazom, u jednoj od najlepših ulica između ulice Vojislava Ilića i Bulevara kralja Aleksandra. Ovakva nekretnina se vrlo retko pojavljuje na tržištu. Stan je uknjižen na 77m2+terasa+galerija +garaža od 13m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 75,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse izvanredan. Kompletno opremljen sa svojim parking mestom, dvorišno okrenut i pruža mir kao da niste u gradu,a kamo li nadomak Sajma+++Agencijska oznaka stana 1099543, Novi Sad, Sajam, 75m2 stana i 75 m2 nestvarne terase, trosoban, šesti sprat. Izvanredna lux penthouse nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan, 75m² – Slavija, Beogradska ulica Na prodaju luksuzno renoviran dvosoban stan površine 75m², u samom centru Beograda – Slavija, Beogradska ulica. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan i funkcionalno organizovan: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Telefon,KATV,internet, interfon Odmah useljiv Stan je kompletno i kvalitetno renoviran 2023 godine, uradjena je zvucna i termoizolacija, jugozapadno orijentisan, svetao, komforan, luksuzno dizajniran, americki plakari.. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi predstavljamo fantastičan lux renoviran stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom nadomak Slavije. Odlična struktura stana, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ulazi u prostrani dnevni boravak, spavaće sobe sa sopstvenim kupatilom, kuhinje sa trpezarijom sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119353, I/III, lift, uknjižen, nov luks, u izgradnji, garaza, parking. Luksuzni stanovi u srcu Lekinog Brda, završetak radova planiran za maj 2025. Vrhunska gradnja. ALU stolarija, roletne sa el.motorom, tarket široki, vrata "Bosal". Blizina prirode i crkve. Cena 3200....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs luksuzan do 80 m2 uknjižen (197)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>