• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan do 80 m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan do 80 m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan do 80 m2 dvorište

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan do 80 m2 dvorište" pronađeno 79 nekretnina - prosečna cena 2.629 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Cerak, 171.800 €, 80,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Cena: 171800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 80.48m2 Struktura: trosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje - kuhinja - dnevni boravak+ trpezarija - kupatilo - dve spavaće sobe - dve terase Ovaj prelep trosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1100633, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , prvi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. Blizu škole, vrtića i autobusa. Samo 10 min od NS.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1063786, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , drugi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan do 80 m2 dvorište'
109.200 €
321.001 €
375.000 €
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 301.200 €, 79,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan sa sopsvenim dvorištem od 3 ara u srcu Zemuna po ceni od 301200 sa uračunatim PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju i nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 112.500 €, 78,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Futog, četvorosoban stan u novoj LUX zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji .Dom za vašu porodicu – mirno, sigurno, blizu grada!Odlična cena i gratis parking mesto!. Agencijska oznaka stana 1100632, Futog. Četvorosoban stan savršenog rasporeda u maloj zgradi sa samo 6 stanova.Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 77m2, DVOSOBAN Prodaje se lux namešten stan na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini pijace, marketa, pošte, Promenade i Spensa. Stan je svetao, prostoran i namešten je sa ukusom, za uživanje i opuštanje. Poseduje veliku spavaću sobu sa američkim plakarom i kupatilom, velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 77,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekstra lux stan u kući od 2 stana sa zasebnim ulazom, u jednoj od najlepših ulica između ulice Vojislava Ilića i Bulevara kralja Aleksandra. Ovakva nekretnina se vrlo retko pojavljuje na tržištu. Stan je uknjižen na 77m2+terasa+galerija +garaža od 13m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 395.000 €, 76,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BW Libera se nalazi u Park distriktu Belgrade Waterfront-a i nudi najbolje od savremenog gradskog života, kao mesto susreta životnog stila, kvalitetne gradnje i prvoklasne lokacije. Ova vrhunska kolekcija stanova direktno je pozicionirana prema uređenom zajedničkom dvorištu sa dečijim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.100 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan površine 76m², smešten na visokom prizemlju u zgradi sa samo 6 stanova. Ovaj svetao i funkcionalan stan nudi udobnost i mir, a dodatnu vrednost čini pristup dvorištu koje omogućava opuštanje i uživanje na otvorenom prostoru. Struktura stana: Veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 309.999 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika 1850 AKCIJA-CENA JE SNIŽENA do 15.septembra 335 000 evra za stan i garžu -FIXNO-FIXNO 🏡 Opis nekretnine: Ekskluzivan trosoban stan na 4 spratu, 4/6, sa prelepim pogledom . Stan se prostire na 75.71 m², uključujući master....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 75,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse izvanredan. Kompletno opremljen sa svojim parking mestom, dvorišno okrenut i pruža mir kao da niste u gradu,a kamo li nadomak Sajma+++Agencijska oznaka stana 1099543, Novi Sad, Sajam, 75m2 stana i 75 m2 nestvarne terase, trosoban, šesti sprat. Izvanredna lux penthouse nekretnina....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0628978186 Na prodaju potpuno nova kuća u Surduku sa bazenom, završena u junu 2025. godine. Kuća je kompletno opremljena novim luksuznim nameštajem i tehnikom – spremna za useljenje, bez dodatnih ulaganja! 🏡 Karakteristike nekretnine: Privatno ograđeno dvorište Moderan bazen sa opremom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450.000 €, 81,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPEKTAKULARAN STAN - BW SKALA! Cena: 450000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Savski Venac, BW Površina: 81,22m2 Struktura: Trosoban stan u čiju strukturu ulaze: - hodnik - dnevni boravak - trpezarija - kuhinja - dve spavaće sobe - dva kupatila - vešernica - ostava - terasa OPIS:....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU – LUX STAN NA MIRNOJ LOKACIJI Zlatibor #nekretnine Rudine, Springs kompleks – elitna zona sa teniskim terenima i otvorenim pogledom na prirodu! TOP POGLED na Čigotu – uživajte u panorami svakog dana! Kvadratura: 73m² Južna orijentacija – maksimalna osvetljenost Struktura:....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

LUX APARTMAN NA IDEALNOJ LOKACIJI. POSEDUJE SVOJE ZASEBNO DVORISTE KOJE JE UKNJIZENO I MOZE SE UTILIZOVATI NA RAZLICITE NACINE. VRHUNSKI OPREMLJEN APARTMAN U KOJEM NEMA ULAGANJA! IZUZETAN RASPORED. PARKING MESTA U OBJEKTU SU BESPLATNA I KORISTE IH VLASNICI I GOSTI! POSTOJI MOGUCNOST....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 379.900 €, 72,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan stan u prestižnom kompleksu Elixir Garden. Po strukturi trosoban, od prostorija poseduje predsoblje, komforan dnevni boravak za kuhinjsko-trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, dva kupatila. Iz dnevnog boravka se izlazi na predivnu prostranu terasu sa panoramskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 232.265 €, 72,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Telepu. Mirno okruženje, dobra povezanost gradskim saobraćajnicama sa centrom grada. U blizini se nalaze vrtići, škola, pijaca, domovi zdravlja, marketi, restorani. Stan se nalazi na visokom prizemlju urbane vile sa tri stana. Stan sadrži: prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 298.888 €, 71,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA TRECEM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, na "Zemunskom Dedinju" u ekskluzivnom naselju "Tri nove", u najlepšoj zgradi - vili prodaje se 3.0 lux stan na drugom spratu od tri. Stan je uknjižen, sa dva parking mesta, dvorištem iza zgrade koje je mirno i tiho. Od prostorija ima hodnik, trpezariju, kuhinju, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 70,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan dizajnerski stan površine 70 m2 u novogradnji u mirnom i prijatnom delu u Boleču. Stan je po strukturi dvoiposoban i nalazi se u prizemlju zgrade. Koncipiran je tako da se sastoji od open space-a, dnevnog boravka sa kuhinjom i kuhinjskim ostrvom, koje je ujedno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.000 €, 69,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Život u bajci na Dunavu ? Prodaje se luksuzan stan u elitnom naselju Kamenjar u Novom Sadu, gde se snovi pretvaraju u stvarnost! Zamislite se kako se budite pored Dunava, a pogled vam se pruža na zeleni pojas Fruške Gore. ? ️ Ovaj prelepi stan površine 69 m2, sa 3 sobe plus dnevnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 57.800 €, 68,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110972, PR/, klima, telefon, terasa, garaza, parking. Lux stan, u strogom centru grada kod Riblje pijace. Stan je dvorišno orijentisan tako da nema buke od saobraćaja. Parking prostor u dvorištu, daljinski, kapija. Velika terasa 20 m2 gleda na dvorište. Veoma lep stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118370, PR/PR, klima, telefon, terasa, luks renoviran, dvorište/bašta, podrum, dvorišna zgrada. Kompletno renoviran stan u kuci. Luksuzno opremljen. Postoji mogućnost iznajmljivanja i 2 parking mesta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 66.000 €, 66,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se luksuzno opremljen stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija. U neposrednoj blizini Knez Mihailove i Kalemegdana, svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Stan je orijentisan ka mirnom dvorištu, pružajući potpunu tišinu i privatnost. Stanari imaju na raspolaganju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 700 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je velicine 65m2 + 25m2 dvoriste u strogom centru Beograda na Kosancicevom vencu, ulica Srebrenicka . Sastoji se od recepcije, dve velike prostorije, kupatila, opremljene kuhinje, dvorista. Jedna prostorije je malo ukopana, pa dođe kao polusuteren, dok druga je u nivou i izlazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan dvosoban stan na drugom spratu od šest, u odlično održavanoj zgradi iz 1970.g. Od prostorija stan ima ulazni hodnik, dnevnu sobu, trpezariju sa kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu i terasu. Zahvaljujući dobroj orijentisanosti ima puno prirodne svetlosti tokom čitavog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 263.424 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacijaStan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće. Keš/kredit. Pozvati nase agente. https://www.trg-nekretnine.rs/property/501618....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacija...Stan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće . Keš/kredit. Pozvati naše agente. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 225.218 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini Sava promenade kao i ulice Kneza Miloša. Smešten je u predratnoj ornamentalnoj zgradi koja je pod zaštitom države, poseduje svoje dvorište i ima mali broj stanara što je čini posebno atraktivnom i intimnom. Infrastruktura....

 
 
 
  Stan, ŠID, 70.000 €, 59,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux dvosoban stan 59m2 na top lokaciji Karadjordjeva Šid. Stan se nalazi na drugom spratu od dva sprata bez kifta. Zgrada ima dvorište i parking u dvorištu. Idealna prilika za investiciju kao stan na dan da se izdaje. Stan je kompletno izrenoviran i instalacija struje je nova. U stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 229.999 €, 59,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika 1850 STAN 230.000 EVRA i GARAŽA 27.000 EVRA AKCIJA-CENA JE SNIŽENA do 15.septembra 257 000 evra za stan i garžu -FIXNO-FIXNO MAXIS GROUP – Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 AKCIJA – CENA SNIŽENA do....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 249.999 €, 59,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 DIREKTNA PRODAJA STANOVA U BEOGRADU NA VODI-Bez provizije za kupca (dinamika plaćanja u 7 rata) NAPOMENA: Maxis group doo Beograd je partner BELGRADE WATERFRONTA-a od 2024. godine vršimo direktnu prodaju stanova BW na rate bez provizije sa dinamikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 178.200 €, 59,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRATIS uz stan: OSTAVA 7 m2 u suterenu zgrade i PARKING MESTO! Luksuzna urbana vila u srcu Severnog Telepa budućim stanarima nudi kvalitet, udobnost i mir. Porodično stambeni objekat spratnosti Su+P+1+Pk nalazi se u mirnoj ulici nadomak bitnih saobraćajnica Futoški put i Bulevar Patrijarha....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 320.000 €, 84,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban stan sa garažnim mestom, stan je kompletno opremljen na 1. spratu u zgradi sa liftom koja ima lepo dvorište za stanare. Grejanje centralno po potrošnji, 2 terase, kupatilo, toalet. Ublizini autobuska stajališta , dom zdravlja, pijaca, škole, vrtići, prodavnice. Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 399.000 €, 84,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105194, I/I, terasa, uknjižen, luks renoviran, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN + DVORIŠTE**Porodičan, komletno adaptiran i luksuzno opremljen 4.0 stan sa dvorištem, daje osećaj života u kući. Uknjižen je na 84m2 i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, lux stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na trinaestom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima, komplet posuđem i do sada neuseljavan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA: SNIŽENA CENA . Kupac navedenog stana plaća 2% agencijsku proviziju od ugovorene kupoprodajne cene stana. Na prodaju odmah useljiv stan u zgradi BW ETERNA, od 55.42m2, na 4. spratu 4/8. U ponudi je komforan dvosoban, luksuzan stan u kompleksu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 79)

<< <1 2> >>