• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan do 330000 eura 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan do 330000 eura 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan do 330000 eura 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan do 330000 eura 70 m2" pronađeno 256 nekretnina - prosečna cena 2.674 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • dvorište
    • klima
    • prizemlje
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 258.390 €, 70,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan kopleks u samom centru Novog Sada. Rok izgradnje mart 2026. Pronađite idealnan stan za vas na vreme. kontaktirajte nas za više informacija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan do 330000 eura 70 m2'
144.600 €
258.390 €
150.200 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan troiposoban stan – kod hotela Šeraton 🏙️ ✨ Osnovne informacije: 📐 Površina: 70 m² 🏢 Sprat: 3. sprat (nova zgrada) 🔥 Grejanje: kalorimetri – plaćanje po potrošnji 📅 Useljiv: 01.09.2025. 🐾 Pet friendly 🛋️ Raspored i opremljenost: 🛏️ Dve spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 228.050 €, 70,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, komforan, dvosoban stan kod Katoličke porte. Odlična lokacija, u samom centru Novog Sada (pešačka zona). Stan je opremljen novim i modernim nameštajem. Sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Pored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.500 €, 70,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, na "Zemunskom Dedinju" u ekskluzivnom naselju "Tri nove", u najlepšoj zgradi - vili prodaje se 3.0 lux stan na drugom spratu od tri. Stan je uknjižen, sa dva parking mesta, dvorištem iza zgrade koje je mirno i tiho. Od prostorija ima hodnik, trpezariju, kuhinju, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 226.752 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u srcu Beograda – savršen spoj elegancije i komfora. Predstavljamo vam vrhunsku stambenu zgradu projektovanu u modernom arhitektonskom stilu, koja nudi idealan dom za one koji traže luksuzan i udoban život u samom centru Beograda. Ova ekskluzivna zgrada odlikuje se prostranim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 141.200 €, 70,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.700 €, 70,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Popovica - Izgradnja sa mogućnošću povrata PDV-a - LUX Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 70,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan dizajnerski stan površine 70 m2 u novogradnji u mirnom i prijatnom delu u Boleču. Stan je po strukturi dvoiposoban i nalazi se u prizemlju zgrade. Koncipiran je tako da se sastoji od open space-a, dnevnog boravka sa kuhinjom i kuhinjskim ostrvom, koje je ujedno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX stan na jednoj od najlepših lokacija na Voždovcu, u Bulevaru oslobođenja. Stan je trosoban sa kvadraturom od 70m2. Struktura: dnevna soba koja je dvostrano orijentisana, dve spavaće sobe sa ugaonim plakarima, potuno opremljena ugaona kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Sava Centar, 283.000 €, 70,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan Sava centar U ponudi prelep, renoviran stan na fantastičnoj lokaciji! - Blizina vrtića, igrališta, teniskih terena, škola - Odlično povezan sa svim delovima grada -Stan je kompletno renoviran pre 6 meseci! -Jugozapadno orijentisan i izuzetno svetao -Za svaku preporuku!....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 148.100 €, 70,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se četvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa parking mestom oznaka broj 6 u garaži na prvom spratu. Vlasnik je suinvestitor,ima građevinsku dozvolu I ugovor o suinvestiranju,treba da se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux troiposoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Izvršnog veća, na 1. spratu bez lifta,stare luksuzne zgrade ,useljiv odmah.CENA 650E,dogovor za ljubimce.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 309.200 €, 70,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja, na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Za izgradnju stanova koriste se visokokvalitetni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.600 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.280 €, 70,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban stan na drugom spratu u urbanoj....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 157.150 €, 70,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna ponuda nekretnina LUX kvaliteta, za više informacija nazovite naše ažurne agente prodaje!! Srećna kupovina... Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 299.000 €, 70,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan čeka na vas! Novogradnja na lokaciji Savada III u Tošinom Bunaru, trosoban lux stan u izuzetnom stanju. Nalazi se na četvrtom spratu u jako održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Sastoji se od lepe dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika koji vodi do....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 226.750 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ekskluzivan stan u luksuznoj novogradnji koja se gradi po najvišim standardima kvaliteta, estetike i energetske efikasnosti. Idealan izbor za kupce koji traže udoban, moderan i dugoročno vredan dom u Beogradu. Osnovne karakteristike stana: Visok kvalitet gradnje i savremena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93329, IV/IV, luks renoviran, ulaz mermerni, podrum. U ponudi za izdavanje je kompletno namešen, upravo renoviran i luksuzan stan u strogom centru grada. Dvostrano je orijentisan, salonskog tipa, sa italijanskom i španskom keramikom, sanitarijama. Pored sigurnosnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 194.600 €, 70,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra lux stanovi u Šumicama , u blizini parka, škole, obdaništa, prevoza, marketa , sportskog centra, dva dečija bazena, Sc Šumice i zelena oaza Šumice. Visok nivo gradnje : Drvo-aluminijum stolarija sa aluminijumskim roletnama na elektro pogon , široki parket , etažno grejanje-podno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 257.500 €, 70,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PROSTRANI TROSOBAN STAN NA KEJU.Smešten na samom keju, sa spektakularnim pogledom na reku. Ovde ćete pronaći sve što vam je potrebno za udoban i luksuzan život. Stan ima prostranu dnevnu sobu, kuhinju sa modernim aparatima, dovoljno prostora za celu porodicu. Dva kupatila dodaju praktičnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.200 €, 70,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 198.531 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo luksuzni stambeni objekat u izgradnji, koji spaja moderan dizajn, vrhunski kvalitet i savršenu lokaciju u mirnom delu Zemuna. Stanovi nude vrhunsku opremu: Rehau Sinego stolariju, Villeroy & Boch sanitarije, Tarkett parket, sigurnosna vrata i fasadu od kamena, demita....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.700 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan porodični stan sa garažom - vaša oaza mirnog života! Dobrodošli u vaš san o savršenom porodičnom stanu koji kombinuje komfor i eleganciju+++Agencijska oznaka 1060015, Novi Sad, Telep, prvi sprat, 70m2. Ovaj stan na prvom spratu očaraće vas svojom lepotom i pogodnostima. Nudi....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 475 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 2-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje Vracar, Kalenic-Lux stan, parking, cena sa svim troskovima 1500Eura Luksuzno namešten stan na odličnoj lokaciji u kvalitetnom objektu. Objekat je obezbeđen video nadzorom. Struktura stana je sledeća: antre, dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, toalet, terasa, predsoblje,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, 350 €, 70,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM LUX poslovni prostor 70m2 u centru Zrenjanina u PC "MALA VAROŠ". PP ima tri odvojene prostorije i kuhinju. PP ima dva ulaza. Idealan za sve kancelarijske delatnosti i ordinacije. Ima lift. Centralno grejanje. Depozit obavezan. Žitni trg, Sprat, Namešten, Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan, luksuzno opremljen dvosoban stan u najtraženijem delu Novog Naselja. Stan je kompletno renoviran, kompletno namešten i opremljen – idealan za par, poslovnu osobu ili mirnog podstanara koji želi komfor i stil. Stan se nalazi u mirnoj i uređenoj ulici, ali u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 340.000 €, 71,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 71m2(terasa 5m2), CG, lift, II/XV, telefon, interfon,garažno mesto. Građevinska dozvola. Retko lep pogled na promenadu i na reku. Funkcionalan, luksuzan dvoiposoban stan u najelitnijem delu Beograda. Nalazi se na drugom spratu ali je realna visina četvrtog sprata. Udobnost življenja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 63.900 €, 71,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan na keju- Površine je 71m2, nalazi se na visokom prizemlju nove stambene zgrade sa liftom. Stan sadrži sve što je potrebno: lepo organizovan i dobro iskorišćen prostor, puno svetlosti i mešavinu različitih komada nameštaja koji se uklapaju savršeno.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 209.150 €, 71,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja,povrat PDV-a. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri), smart home koncept, multi split klimatizacija.Pozovite za više informacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 305.900 €, 71,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam svetao lux trosoban stan na lokaciji budućnosti. Stan je dvostrano orijentisan, adaptibilan u četvorosoban tako da ne gubi na prostoru i svetlosti. Lokacija je idealna za investiciju, zato što se ceo društveni život koncentriše upravo na ovoj lokaciji. Ulaganjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 248.740 €, 69,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imate lično preduzeće i u potrazi ste za poslovnim prostorom, imamo sjajnu ponudu za vas. U pitanju je luksuzna nekretnina, stan pretvoren u kancelarijski prostor koji funkcioniše po sistemu ,,automatizacija pametnog doma". Poseduje 3 kancelarijska prostora, wc, kuhinju i terasu.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 256)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>