• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan 60 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan 60 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan 60 m2 Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.100 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan 2. 0 stan u Westu 65 sa garaznim mestom. Moderno namesten stan za izdavanje u novoizgrađenom naselju West 65 na Novom Beogradu. Stan se sastoji od jedne odvojene spavace sobe, kupatila sa kadom, dnevnog boravka sa trepezarijskim delom i opremljene kuhinje. Uz stan ide i jedno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Elitnom naselju Novog Beograda "Belville". Stan je luksuzno opremljen , apartmanskog tipa, tako da ne može svako da se pronađe u njemu, već samo ljudi koji znaju da se prepuste hedonizmu i urbanom načinu života. Terasa, cg. Na duži najam. Garaza uz doplatu od 100Eura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 167.890 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LUX RENOVIRAN TROSOBAN STAN ULICA GAGARINOVA SPRAT 4 IMA LIFT 60m2 CENA 167890eur NOVA KUHINJA SA UGRADNIM UREDJAJIMA ULAZI U CENU KONTAKT 0692888507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux renoviran stan u naselju Banatić. Smešten je na 4. spratu od 6, u zgradi sa liftom. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, ostavu i terasu. Idealan za porodičan život jer je smešten u mirnoj ulici sa dosta parking mesta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 348.000 €, 60,00 m2 cca 5800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno - renovirani salonac u zgradi UK "Parobrod" Prodajemo potpuno renoviran i jedinstven dvosoban stan u samom srcu Beograda, u Gospodar Jevremovoj ulici, čuvena zgrada Parobrod koja je proglašena za spomenik kulture 2019 godine. Dvostrano orijentisan, izuzetna prirodna svetlost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.050 €, 60,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se ekskluzivni stanovi u modernoj i luksuzno opremljenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, na Telepu, u blizini Limana. ✅ Lokacija: Mirno i porodično okruženje, sa brzim pristupom svim ključnim sadržajima – škole, vrtići, marketi i rekreativne zone na svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Dvosoban stan 60 m² – Blok 28 (kod “Televizorke”) – 5. sprat Lokacija: Blok 28, Novi Beograd – u neposrednoj blizini čuvene “Televizorke” (Bulevar Arsenija Čarnojevića), odlična povezanost i kompletna urban infrastruktura - Osnovne karakteristike: Površina: 60 m² – standardna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 208.000 €, 60,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji. Bulbuder,Ljubljanska ulica. Blizu skola,vrtici,parkovi. Lux,dvostrano orjentisan. Spavaci blok i kupatilo odvojeni od dnevnog boravka. Od prostorija poseduje: hodnik,lodja,kupatilo,kuhinja,trpezarija,dve spavace sobe i dnevna soba. Posrednička....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 212.555 €, 60,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ukazana nam je prilika da predstavimo izuzetno kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom objektu, smeštenom na odličnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor spaja urbanu dinamiku i savremeni dizajn, pružajući idealne uslove za udoban i luksuzan život. Prostran i elegantan, stan odiše....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs luksuzan 60 m2 (352)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>