• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan 60 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan 60 m2 što manji" pronađeno 261 nekretnina - prosečna cena 2.504 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • parking
    • lift
    • polunamešten
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, DIVČIBARE, 119.350 €, 55,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, lepo osvetljen stan u bloku 63, preko puta Immo centra, sa pogledom na zelenilo, što ga čini savršenim spojem urbanog života i mirnog okruženja. ✅ Odlična osvetljenost – stan je svetao tokom celog dana ✅ Centralno grejanje sa kalorimetrom – plaćate samo onoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan 60 m2 što manji'
249.900 €
450 €
66.000 €
  Stan, VRDNIK, 226.600 €, 55,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep apartman uknjizen kao stan u novoizgradjenom luksuznom kompleksu banje Vrdnik.Izuzetno funkcionalan dvosobni stan, sa pogledom na Frušku Goru, svetao, predstavljaće vašu oazu mira i beg iz svakodnevne gradske gužve.Prodaje se polunamešten, sa ugradnim elementima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 325.000 €, 55,00 m2 cca 5910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzno namešten dvosoban stan u novoj zgradi BW Kings Park. Strukturu stana čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo, terasa. Stan je dvostrano orijentisan. Stan će biti kompletno opremljen 1. Maja. Mogućnost kupovine garažnog mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117461, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA: SNIŽENA CENA . Kupac navedenog stana plaća 2% agencijsku proviziju od ugovorene kupoprodajne cene stana. Na prodaju odmah useljiv stan u zgradi BW ETERNA, od 55.42m2, na 4. spratu 4/8. U ponudi je komforan dvosoban, luksuzan stan u kompleksu....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 119.350 €, 55,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajemsauna, fitnes, restoranai, parking Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, lux stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na trinaestom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima, komplet posuđem i do sada neuseljavan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan u novogradnji u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra i Djeram pijace. Garaza ukljucena u cenu zakupa. Kucni ljubimci nisu dozvoljeni. Idealan stan za par . Stan je useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Za dodatne informacije kontaktirati....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 119.350 €, 55,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX pet friendly trosoban stan na Sajmu !!! Ulica Micurinova , 55m2, 600e Odmah useljiv Informatika 80e pet friendly Mogu stranci Veliki parking ispod zgrade Pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 247.500 €, 55,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prestižnoj lokaciji u srcu Novog Beograda, savršeno povezan sa svim bitnim infrastrukturnim sadržajem i glavnim saobraćajnicama, u izgradnji je luksuzni rezidencijalni kompleks Airport Garden. Ovaj kompleks se odlikuje modernim arhitektonskim rešenjima, elegantnim dizajnom i vrhunskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 142.500 €, 55,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 55m2 . 55m2, 3.0, 3/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOSTOLAC, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem luksuzno sređen lokal u centru Kostolca Lokacija: Strogi centar Kostolca, neposredno uz gradski park Osnovne informacije: Kvadratura: [55 m²] Tip prostora: Lokal / poslovni prostor ,Stanje: Lux sređen – useljiv odmah Karakteristike prostora: Kompletno opremljena kuhinja, Sanitarni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje stanova Beograd-A blok-Lux stan sa garažom. Luksuzni stanovi A blok - Lux stan sa garažom na Novom Beogradu. Izuzetan, luksuzan stan, na ekskluzivnoj lokaciji u najlepšem delu Novog Beograda- A blok . Lux stan , kompletno opremljen. Dvosoban, 55m2, terasa, klimatizovan,....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 211.150 €, 55,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vrdnik-Fruške Terme-Apartman komplet extra delux namešten - sa Garažom u suterenu zgrade. Opremljen je novim stvarima i lux tehnikom. Komforan, svetao sa prelepom terasom sa koje se pruža pogled na padine Fruške gore i na Banju Vrdnik. Apartman odiše stilom i elegancijom a u prirodnom....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 226.660 €, 55,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzno opremljen, nov, neuseljavan stan u novoizgrađenom kompleksu u Radničkoj ulici, Sity gradnja. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora.Garažno mesto. Zgrada je obezbeđena video nadzorom. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem fenomenalan LUX trosoban stan u Centru !!! Ulica Strazilovska , 55m2, 650e useljiv od 05.08 informatika-75e renoviran dupleks Pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 247.500 €, 55,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini West 65, optimalno udaljenoj od svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja i najvažnijih saobraćajnica, u izgradnji je arhitektonski impresivan, estetski atraktivan i funkcionalno superioran rezidencijalni kompleks Airport Garden.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan,moderan dizajn, kompletno opremljen u novoj zgradi,grejanje na kalorimetre,mali troškovi.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo, terasa,dvorišno orijentisan mirno,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 750 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje stanova Beograd-A blok-Lux stan sa garažom. Izuzetan, luksuzan stan, na ekskluzivnoj lokaciji u najlepšem delu Novog Beograda- A blok . Lux stan , kompletno opremljen. Dvosoban, 56m2, terasa, klimatizovan, internet konekcija, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 310.000 €, 55,00 m2 cca 5640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 NA PRODAJU – LUKSUZAN STAN 55m² SA NAMEŠTAJEM | BW ARCADIA, – BEOGRAD NA VODI 19. sprat-prelep pogled na KULU i reku.🌟S obziorom da je stan uknjižen , isti može da se kupi preko stambenog kredita. STAN JE UKNJIŽEN NA 55m2 i prodaje se sa stvarima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prvom spratu prestižnog Wellport kompleksa u Beogradu izdaje se luksuzno renoviran stan površine idealne za komforan život. Ovaj stan je potpuno opremljen i sastoji se od: Prostrane dnevne sobe Velike, savremeno uređene kuhinje s trpezarijom Jedne komforne spavaće sobe Modernog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan na Grbavici,TOP Ponuda !!! stan je spreman odmah za vaše useljenje informatika-80e stranci su dobrodosli zgrad ima lift za sve informacije pozovite ili pisite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namešten stan + terasa od 30m2, apartmanski opremljen. Dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaća soba, kupatilo, ostava. Stan je odmah useljiv, zakup na duži vremenski period. U mesečnu cenu zakupa su uključeni svi troškovi osim interneta i kablovske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 195.700 €, 56,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

LUX nekretnina, na najtraženijoj lokaciji u gradu - Limanu 1. Stan je kompletno renoviran i opremljen najkvalitetnijom opremom i tehnikom. Vrhunski, dizajnerski osmišljen i uradjen. Veoma svetao. Svaki detalj u stanu pažljivo odabran, po najvišim standardima. Fasada, ulaz zgrade -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 800 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan u Centru !! Ulica Zmaj Jovina, 56m2, 800e (informatika ukljucena u cenu) odmah useljiv stranci dobrodosli pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.999 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD 📌 Broj u registru posrednika: 1850 🔑 Ne čekajte da cena poraste – ovo je Vaša šansa da ugrabite najtraženiji stan u Beogradu na vodi po sniženoj ceni! -POČEA JE PRIMOPREDAJA STANOVA OD STRANE BEOGRADA N VODI. 🔥 HITNA PRODAJA – SNIŽENA CENA DO 15. AVGUSTA!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 219.000 €, 56,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska investicija , odlican za izdavanje / zivot , retko u ponudi ! 2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 52m2 + 2 terase ( 4m2 ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , eg / mermerni radijatori , izuzetno kvalitetno , luksuzno , kompletno renoviran stan , izrazito suncan i svetao , dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan, kompletno, luksuzno renoviran i kompletno opremljen novim nameštajem i novom tehnikom. Veoma svetao i prijatan, za udoban i opušten život. Fizičko obezbeđenje zgrade 24/7. Izdaje se sa parking mestom u podzemnoj garaži zgrade. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović Tel....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1057670 - Uknjižen LUX dvosoban stan na Grbavici u kvalitetnoj gradnji. Prodaje se komplet namešten. Pogodan za izdavanje, treći sprat, terasa, mogućnost kupovine garaže. Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan, LUX opremljen stan u jednom od najpoželjnijih delova grada za porodičan život, na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe.Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 228.888 €, 56,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO 15. JULA! Useljiv za dva meseca! Kako se bude približavalo useljenje i primopredaja ključeva, cena stana će rasti. 💰 CENA I USLOVI Akcija traje do 15. jula 2025.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.370 €, 56,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen trosoban stan, na veoma traženoj lokaciji, na Bulevaru Patrijara Pavla.Stan je odličnog rasporeda i veoma svetao. Ono što ga posebno izdvaja je što je dodatno adaptiran spram ličnih zahteva vlasnika nakon završetka izgradnje,pa to osigurava kvalitet i dugotrajnost.(....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX opremljen I neodoljiv stan u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada,stan za uživanje na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe. Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one koji traze mir i tišinu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 261)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>