• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan 4.sprat pala cena Zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan 4.sprat pala cena Zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan 4.sprat pala cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan 4.sprat pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 99,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 412.000 €
16.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzan stan na Lekinom Brdu, uknjižene površine 99m², merena površina je 115m2, na 4. spratu uredno održavane zgrade. Stan je uknjižen. Ova nekretnina se izdvaja po odličnoj organizaciji prostora i dodatnoj galeriji koja pruža osećaj komfora i dodatne funkcionalnosti.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 590.000 € na 555.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 555.000 €, 95,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 590.000 €
16.05.2026 - 555.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju luksuzan trosoban stan u West 65 Kuli, površine 95m², smešten na 4. spratu moderne zgrade sa portirnicom i teretanom. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od prostranog....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 550.000 € na 495.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 495.000 €, 158,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 550.000 €
15.05.2026 - 495.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održavane zgrade novije gradnje sa liftom, na samo par minuta udaljenosti od Đeram pijace. Stan se sastoji iz dva nivoa. Prvi nivo stana se sastoji iz ulaznog dela, toaleta, spavaće sobe sa kupatilom, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan 4.sprat pala cena zadnjih 14 dana (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>