• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan 4.sprat do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan 4.sprat do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan 4.sprat do 80 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan 4.sprat do 80 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 2.973 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 308.334 €, 78,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 274.925 €, 78,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Bez Provizije !!! Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo izvanredan stan na Crvenom krstu, u mirnom porodičnom delu sa predivnim pogledom. Na četvrtom spratu moderne zgrade s ukupno šest spratova, nalazi se ovaj elegantni trosoban stan u fazi izgradnje. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 530 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, svetao i luksuzno opremljen stan – U ponudi je trosoban stan površine 77 m², smešten na četvrtom spratu moderne stambene zgrade sa liftom. Ovaj stan nudi savršenu kombinaciju luksuza, funkcionalnosti i udobnosti, idealan za porodice, ali i za poslovne ljude koji žele miran,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan 4.sprat do 80 m2'
451.000 €
299.000 €
194.600 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 309.999 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika 1850 AKCIJA-CENA JE SNIŽENA do 15.septembra 335 000 evra za stan i garžu -FIXNO-FIXNO 🏡 Opis nekretnine: Ekskluzivan trosoban stan na 4 spratu, 4/6, sa prelepim pogledom . Stan se prostire na 75.71 m², uključujući master....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa garantovanim pogledom na reku – Beograd na vodi Na prodaju luksuzan, potpuno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada u Beogradu na vodi. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa 16 spratova i raspolaže dvema prostranim spavaćim sobama, velikom kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 440.000 €, 63,00 m2 cca 6980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude ekskluzivan stan u samom srcu Beograda, u ulici Majke Jevrosime, u epicentru Starog grada, gde se prošlost i sadašnjost spaja u skladnu celinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade bez lifta (nije potkrovlje – bez kosina), u potpunosti luksuzno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏙️ Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Centar grada U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada , površine 63m² , koji se nalazi na 4. spratu kvalitetne i uredne zgrade sa liftom. Stan je odmah useljiv i pruža idealan spoj komfora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 270.000 €, 83,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, Lux stan u jednom od najlepših krajeva Beograda, naselje Stepa Stepanović. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od sedam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, velike open space dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux renoviran stan u naselju Banatić. Smešten je na 4. spratu od 6, u zgradi sa liftom. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, ostavu i terasu. Idealan za porodičan život jer je smešten u mirnoj ulici sa dosta parking mesta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na svega par minuta od KNEZ MIHAILOVE ULICE I OBILIĆEVOG VENCA. Kompletno renoviran luksuzan stan, od ukupno 65 m2. Nalazi se u kvalitetnoj i lepo održavanoj zgradi na četvrtom spratu, u zgradi sa liftom stan ima veliku spavaću sobu sa ugradnim garderoberom, prostranu i lepo osvetljenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA: SNIŽENA CENA . Kupac navedenog stana plaća 2% agencijsku proviziju od ugovorene kupoprodajne cene stana. Na prodaju odmah useljiv stan u zgradi BW ETERNA, od 55.42m2, na 4. spratu 4/8. U ponudi je komforan dvosoban, luksuzan stan u kompleksu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 177.980 €, 54,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007115Prelep luksuzno opremljen stan površine 54m2, koji se nalazi na 4. spratu novoizgrađenog stambenog objekta lociranog na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu kuhinja, 2 spavaće sobe, kupatila i prostrane terase zatvorene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100608 Na prodaju uknjižen KOMPLETNO RENOVIRAN I LUX OPREMLJEN dvosoban stan na Grbavici, u neposrednoj blizini Limanske pijace i Bulevara Oslobodjenja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojenom kuhinjom, odvojene prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, BANJA, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, neuseljivan stan u naselju Sunnyville – Pogled na Dunav U ponudi je potpuno nov, neuseljivan stan na četvrtom spratu moderne zgrade sa centralnim grejanjem, u mirnom i atraktivnom delu naselja Sunnyville. Stan se prostire na optimalno iskorišćenoj kvadraturi i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 292.000 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzni penthaus na ekskluzivnoj lokaciji U neposrednoj blizini Hrama Svetog Save Idealno pozicioniran, u samom srcu Vračara i nadomak svih potrebnih sadržaja Stan je površine 86 m² i dvostrano je orijentisan (sever-jug) Po strukturi je trosoban dupleks....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 132.870 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nov, luksuzno namešten dvosoban stan sa pripadajućim garažnim mestom na Avijaciji. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi sa liftom (ukupno 5 spratova) u novom stambenom kompleksu izuzetnog kvaliteta gradnje i opreme. Stan se prodaje isključivo zajedno sa garažnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 31.500 €, 42,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 45 m2 CENTAR ul STRAŽILOVSKA, LUX – NAMEŠTEN dvosoban stan, 4 sprat od 5, lift, terasa, cg, klima, vm, - u blizini centra, Dunava, fakulteta i škola - ODMAH USELJIV CENA mesečno 750 Evra + 750 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CENTAR....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 389.000 €, 87,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji na Zvezdari, na Crvenom krstu, nalazi se ovaj troiposoban stan. Smešten je na četvrtom spratu u pametnoj zgradi sa bazenom, video nadzorom i dvadesetčetvoročasovnim obezbeđenjem. Svi infrastrukturni sadržaji: škole, vrtići, pijace, kafei, restorani, TC Beo....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA PRILIKA - na prodaju luksuzan stan u na fantastičnoj lokaciji u strogom centru Zlatibora U neposrednoj blizini jezera, hotela Mona, parka, pijace, početne stanice Gold gondole, Avantura parka mnogih drugih turističko - ugostiteljskih sadržaja u ponudi Zlatibora Stan ima komfornih....