• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan 2.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan 2.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan 2.sprat pala cena

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan 2.sprat pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 249.000 €
27.02.2026 - 261.800 €
11.03.2026 - 250.000 €
03.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen,lux,2.5- soban stan na drugom spratu novije zgrade. Sastoji se iz dnevne sobe sa kaminom,2 spavaće sobe,kuhinje,kupatila,gostinskog toaleta i dve terase od kojih je jedna zastakljena. Stan ima centralnu klimu,etažno grejanje na struju kao i elektronski nadzor (G4). U neposrednoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 788.000 € na 749.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 749.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 850.000 €
17.10.2025 - 795.000 €
25.03.2026 - 788.000 €
22.04.2026 - 749.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora , Americke ambasade , 170m2 ( 96m2 uknjizena kvadratura ) , lepo uredjeno dvoriste povrsine 1,1ar , cg / gas , luksuzna vertikala kuce , gradnja 2014. godine , viseslojni bukov parket 1. klase , Alu stolarija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900.000 € na 850.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 850.000 €, 159,00 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 900.000 €
11.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzna kuća na jednoj od najlepših i mirnih lokacija na Zvezdari, u ulici Lukijana Mušickog nadomak Zvezdarske Sume. Nekretnina je izuzetno kvalitetne gradnje, sa velikom kvadraturom, funkcionalnim rasporedom i privatnim dvorištem. Ukupna površina objekta iznosi oko 298m2,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 695.000 € na 632.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 632.000 €, 110,00 m2 cca 5750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 695.000 €
10.04.2026 - 632.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux novogradnja na Vračaru , blizina Njegoševe ulice, Hrama Svetog Save. Zgrada odlična sa liftom, kvalitetna gradnja. Stan je na drugom spratu koji ima visinu kao treći sprat. Sobna i ulazna vrata Bosal. Ulazna vrata poseduju sigurnosnu bravu sa zaključavanjem u 3 smera i šest tačaka.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 65,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.09.2025 - 412.000 €
23.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno mirna Mišarska ulica, poznata po lepoti, ušuškana je u epicentru grada, između Resavske ulice i ulice Svetozara Markovića. Zbog svog položaja,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 450.000 € na 435.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 435.000 €, 113,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2026 - 450.000 €
16.04.2026 - 435.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja jednu od najelitnijih i najreprezentativnijih lokacija u užem centru Beograda. Mirna gradska zona sa mnogo zelenila, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 370.000 € na 345.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 345.000 €, 59,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 370.000 €
22.04.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je dvosoban stan površine 59m², smešten u luksuznom kompleksu Novi Dorćol. Stan se nalazi na drugom spratu, jednostrano je orijentisan, sa otvorenim pogledom koji ne gleda direktno u drugu zgradu, što pruža dodatnu privatnost i osećaj komfora. Raspored je odličan i funkcionalan:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LESKOVAC, Centar, 239.000 €, 360,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 260.000 €
03.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 420.000 € na 410.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 410.000 €, 123,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 420.000 €
26.04.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, lux, 4.0, 123m2, II/IV, 3 terase, gas, 2 kupatila, komplet namešten. Luksuzan stan, mirna lokacija, blizina Košutnjaka. Uknjižen, luksuzan, prostran izuzetno komforan i moderno opremljen četvorosoban stan površine 123m² na drugom spratu kvalitetne manje zgrade. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux stan sa parking mestom u strogom centru grada 2.0, uknjižen 60m2 , 2/5, CG, klima, interfon Prodajemo dvosoban luksuzno renoviran stan u dobroj posleratnoj zgradi sa liftom u mirnom delu ulice Majke Jevrosime i Kondine. Orjentisan je zapadno prema unutrašnjem dvorištu na drugom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan 2.sprat pala cena (37)
  • oglasi.rs luksuzan 2.sprat (195)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>