• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan 100 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs luksuzan 100 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan 100 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan 100 m2" pronađeno 274 nekretnina - prosečna cena 2.507 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • duplex
    • dve lođe
    • 4.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Spens, 384.920 €, 101,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samoj blizini fakulteta, stan perfektan, zgrada luksuzno opremljena, sa velikim parkingom. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 101,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Odličnog rasporeda i prostora pagodan za savrseno udoban život u njemu. Stan je u dva nivoa : veliki dnevni boravan sa odvojenom kuhinjom, fantastičnom zatvorenom terasom, ostavon i kupatilom, dok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 495.000 €, 101,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan trosoban stan na svega minut hoda od Hrama Svetog Save u tek izgrađenom stambenom objektu renomirane građevinske firme. Stan se nalazi na poziciji trećeg sprata i ulično je orijentisan. Sastoji se od širokog ulaznog hodnika, kuhinje otvorenog plana sa ostrvom koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 2.000 €, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan stan u srcu Vračara, u blizni Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj, jednosmernoj ulici. Lokacija obiluje komercijalnim sadržajima, zelenim zonama, stazama za šetnju i odmor. Stan za izdavanje se nalazi u novoj "pametnoj" zgradi sa fizičkim obezbeđenjem na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 485.000 €, 101,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110623, III/IV, klima, lift, terasa(2), uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, ostava, stambena zgrada. **HRAM, 3.0, LUX NOVOGRADNJA, 101m2**Izuzetan nov 3.0 stan sa dve terase, uknjižen na 101m2, na trećem spratu luksuznog novoizgrađenog objekta, nadomak Hrama Svetog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 198.000 €, 99,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95466, I/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan stan u srcu Vračara, koji se nalazi na prvom spratu sa terasom (izlaz iz svih soba). Stan poseduje centralnu klimatizaciju +....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 363.220 €, 99,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 277.200 €, 99,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan u novogradnji u lux kvalitetu, rok za završetak radova oktobar 2024. godine. Cena je sa PDV-om. Odlična pozicija zgrade, blizina Ade, kao i centralnog dela Banovog Brda, odlična infrastruktura (blizina prevoza, doma zdravlja, škola, vrtića, pijace, itd). Neposredna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 212.100 €, 101,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban poslovni prostor na odličnoj lokaciji – u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Spensa i Suda. Nalazi se u kvalitetnoj, novijoj zgradi, idealan je za kancelarije, ordinacije, advokatske ili IT firme. Osnovne informacije: Površina: 101 m² Struktura: 4....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.350 €, 101,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Odličnog rasporeda i prostora pagodan za savrseno udoban život u njemu. Stan je u dva nivoa : veliki dnevni boravan sa odvojenom kuhinjom, fantastičnom zatvorenom terasom, ostavon i kupatilom, dok su na spratu tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.830 €, 101,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Ovaj prostrani stan nudi izvanredan raspored i udobnost, idealan za savršen životni stil. Na dva nivoa prostiru se brojne mogućnosti: veliki dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom, fantastična zatvorena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 305.000 €, 101,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Južni bulevar, Šumatovačka, 101m2 .. 101m2, 2.5, 3/5, CG, lift, terasa, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: lux. Svetao i komforan stan, veoma prijatan za stanovanje. Veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 101,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 334.000 €, 101,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vozdovac , FON , Bilecka , vrhunska lokacija , 101m2 , 5 / 6, lift , cg / gas , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , visina plafona 2,6m , Pvc stolarija , Hrastov parket 1. klase , uvozna keramika i sanitarije , uknjizen Struktura - dnevna soba sa....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Centar, 363.220 €, 99,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 444.000 €, 101,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja, na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Za izgradnju stanova koriste se visokokvalitetni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 363.220 €, 99,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 305.000 €, 101,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Svetao i moderan dvoiposoban stan na Vračaru Ovaj izuzetan dvoiposoban stan, smešten na 3. spratu novogradnje, nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i stila. Stan sadrži otvoreni dnevni boravak sa modernom, kompaktnom kuhinjom i trpezarijskim delom, sa direktnim izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 305.000 €, 101,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Svetao i komforan dvoiposoban stan na Vračaru (101 m²) Prodaje se luksuzan, izuzetno svetao dvoiposoban stan od 101 m², smešten na 4. spratu kvalitetne zgrade iz 2008. godine (ukupno 5 spratova, iznad je duplex). Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini Južnog bulevara i svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 267.300 €, 99,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85221, II/VII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je luksuzno i moderno opremljen stan u jednoj od impozantnijih novogradnji na izuzetno atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 297.413 €, 99,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 3.0 stana u izgradnji na lokaciji Crveni krst. Stan se nalazi na IV spratu i ima 78.01m2 grejne površine i 21.55m2 krovne terase. Lux gradnja! Balkonski prozori, alu stolarija sa troslojnim staklom, spoljne roletne sa elektro podizačima. Lux sigurnosnim vratima “Bosal”, parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 311.580 €, 101,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 148.500 €, 99,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 . 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 339.900 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lux nekretnina na top lokaciji u samom Centru Novog Sada. Trosoban komplet renoviran stan, uknjižen 1/1. Stan poseduje podrumsku prostoriju kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Sama zgrada je vrhunskog kvaliteta, na odličnoj poziciji. Retko u ponudi. Pogodono i za kancelarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.700 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novogradnji, garaza Luksuzan stan na Vracaru. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije, nova ugradna kuhinja, 2 spavace sobe, 2 kupatila, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade uracunato u cenu zakupa. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 1.300 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem,LUX cetvorosoban stan sa GARAZNIM MESTOM i svim računima-Liman 4 ! Ulica Bulevar Patrijarha Pavla, 102m2, 1300e sa svim troskovima (informatika, struja, grejanje ) 7.sprat, grejanje gas odmah useljiv 3 spavace sobe (jedna je garderober), 2 terase, 2 klima uredjaja Mogu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 309.000 €, 98,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏡 LUKSUZAN DUPLEKS NA SLAVUJEVOM VENCU – ODMAH USELJIV, SA DVA PARKING MESTA! 📍 Mirna lokacija, svega 5 minuta od Vukovog spomenika Na prodaju luksuzan četvorosoban dupleks stan u novijoj zgradi, kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan, sa uraćunatim svim troškovima (informatika, struja, gas, kablovska, internet), i garažno mesto u suterenu zgrade. Troiposoban, namešten stan, 102m2, na 7.spratu u zgradi sa liftom na početku Bulevaru Patrijarha Pavla.kod kružnog toka prema Limanu 4. Stan poseduje dnevni....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 175.000 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 98m2, terasa, lift, podno grejanje, klima, Telefon, interfon, garaža. Uknjiženo 98m2. Luksuzan stan od najkvalitetnijeg materijala , nalazi se na trećem spratu zgrade sa bazenom. Uknjiženo 98m2+ dve garaže (po 14m2). Dvostrano orjentisan (istok i jugoistok). Svi prozori su od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 390.000 €, 102,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude četvorosoban, luksuzan stan od 102m2, sa dve lođe na Vračaru Stan se nalazi na 3 spratu u zgadi od 5 spratova Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, špajza, trpezarije, dnevne sobe, dečije sobe, gostinjskog wc-a, ostave, kupatila i dve spavace....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1097931 Na prodaju LUX PENTHOUSE na Tatarskom Brdu. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije, terase. Iznad stana se nalazi panoramska terasa....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 432.000 €, 98,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ČARDAK, 38m2, KUĆA Na prodaju je prelepa porodična kuća sa velikim dvorištem, smeštena u mirnom i zelenom delu Sremske Kamenice, u naselju Čardak, opština Novi Sad. Kuća se nalazi na parceli površine 838 m², sa urednim vlasništvom (bez tereta i zabeležbi). Naselje Čardak je popularna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 362.500 €, 98,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, 4.0 lux stan, 98 kvm sa otvorenim pogledom. Zgrada pravljena od kvalitetnih materijala, 3 lifta, obezbeđenje 24/7, ulazak moguć samo vlasnicima i najavljenim posetiocima. Stolarija drvo-aluminijum, Klima u svim prostorijama sa jednom spoljašnjom jedinicom. Odlično saobraćajno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 98,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Predstavljamo odličan, nov četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje nadomak zgrade NIS-a, Merkatora i Bulevara oslobođenja. Kvalitetno i do najsitnijih detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 242.300 €, 98,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX NEKRETNINA u naselju organizovanog tipa osmišljeno sa ciljem da odgovori na potrebe savremenog načina života, a samim tim i na savremene tendencije u projektovanju stambenih kompleksa. Nalazi se na 10 min automobilom od centra Novog Sada i obezbeđuje lak i brz pristup svim gradskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 279.340 €, 98,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji! Rok izgradnje početak 2025 godine. Odlična lokacija - potez Bulevara patrijarha Pavla. Izuzetna oprema - odlična keramika, alu stolarija. Grejanje izuzetno ekonomično - podno grejanje na gas. Luksuzan stan na dve etaže! Na donjoj etaži dnevni boravak, dve....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 148.000 €, 102,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 345.050 €, 98,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400.000 €, 98,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom kompleksu Beograd na vodi, u luksuznoj zgradi Terra, prodaje se moderno opremljen stan na 7. spratu, koji pruža jedinstven spoj stila, funkcionalnosti i komfora. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao atraktivna investicija na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.300 €, 102,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan na Trošarini. Ukupna površina stana je 102m2 i nalazi se na VI (nije poslednji) spratu stambene zgrade sa lifom. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe, kancelarije i 2 terase, od kojih je jedna zatvorena i koja može da....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 274)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>