• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji parket 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan što manji parket 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji parket 100 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji parket 100 m2" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 2.933 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo lux novogradnju na Vozdovcu proverenog investitora sa dugogodisnjim iskustvom. Navescemo samo neke karakteristike: Blizina vrtica, skole, fakulteta, autoputa, pijace Svaki stan ima terasu Podno etazno grejanje, inverter klima U procesu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 308.000 €, 91,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rezidencija luksuza. Vaš dom. Central Palace stvoren je za one sa istančanim ukusom i posebnim pogledom na svet. One koji primećuju i najsitnije detalje i spremni su za velike poduhvate. Vaš novi dom ima jedinstvenu poziciju: u centru grada, ali van vreve metropole; blizu svega što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 276.000 €, 92,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 92m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan stan. Stan ima fenomenalnu terasu sa pogledom koji gleda i na Frušku Goru, kao i na grad. Zgrada i svi stanovi su radjeni najkvalitetnijom opremom, poput keramike prve italijanske klase, granitne pločice visokog kvaliteta u kuhinji,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan što manji parket 100 m2'
161.400 €
420.000 €
323.000 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 95,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje. U blizini su fakultet umetnosti, OŠ, vrtić, brojni marketi, Trg Kralja Aleksandra , Trg Kralja Milana, kao i šetačka zona, udaljena svega 200m.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.500 €, 96,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+P+6 na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 96,5m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 450.000 €, 96,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan, moderno sređen salonski stan sa dva ulaza, sam na trećem spratu sa liftom, u predratnoj četvorospratnoj zgradi sa ukrasnim kamenorezom na fasadi, u Molerovoj ulici. Odlično pozicioniran i tih, blizina Krunske i Kalenić pijace, a sto metara od Bulevara Kralja Aleksandra.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 316.090 €, 96,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4.0 stana u izgradnji na lokaciji Crveni krst. Stan se nalazi na II spratu i ima 96.96m2. Lux gradnja! Balkonski prozori, alu stolarija sa troslojnim staklom, spoljne roletne sa elektro podizačima. Lux sigurnosnim vratima “Bosal”, parket ekstra klase, FAN coilsistem grejanja/hlađenja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 297.413 €, 99,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 3.0 stana u izgradnji na lokaciji Crveni krst. Stan se nalazi na IV spratu i ima 78.01m2 grejne površine i 21.55m2 krovne terase. Lux gradnja! Balkonski prozori, alu stolarija sa troslojnim staklom, spoljne roletne sa elektro podizačima. Lux sigurnosnim vratima “Bosal”, parket....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110833, I/II, lift, uknjižen, parking. Prodaje se LUX stan, 97m2, na TATARSKOM BRDU u Sremskoj Kamenici, sa pogledom na Frušku Goru. Jedinstven stan za uzivanje! Staklena terasa, parket i aluminijumski profili vrhunske proizvodnje. Komforan lift u zgradi koja ima II....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 458.000 €, 100,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,5 Savski venac , Senjak , Simiceva , rezidencijalna zona , 100m2 merena kvadratura , 85m2 uknjizena kvadratura , 1 / 3 , cg / gas , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan , Alu stolarija , parket Hrast 1. klase , sanitarije Geberit , Hans - Grohe , Italijanska keramika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 205.000 €, 100,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX RENOVIRAN 2025 god Duplex 64,49m2 u donjem nivou i potkrovlje 35,29m2 Rasveta ulayi u cenu nekrtnine PRODAJE SE RENOVIRAN STAN NA GRBAVICI 100m2 U CENU ULAZI I NOVA KUHINJA SA NOVIM UREDJAJIMA TV KAMIN NA STRUJU VES MASINA NOVE ROLETNE,SOBNA I ULAZNA VRATA , PARKET I KERAMIKA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 630.000 €, 100,00 m2 cca 6300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Vracar , Krunska , vrhunska lokacija , autentican , kompletno renoviran , luksuzan salonski stan , merena kvadratura 100m2 ( uknjizen opisno , bez kvadrature ) , 2 / 3 , bez lifta , cg - podno grejanje , uredna , lepo odrzavana dvorisna zgrada , gradnja 1928.godine ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 444.000 €, 101,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja, na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Za izgradnju stanova koriste se visokokvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 485.000 €, 101,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110623, III/IV, klima, lift, terasa(2), uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, ostava, stambena zgrada. **HRAM, 3.0, LUX NOVOGRADNJA, 101m2**Izuzetan nov 3.0 stan sa dve terase, uknjižen na 101m2, na trećem spratu luksuznog novoizgrađenog objekta, nadomak Hrama Svetog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 334.000 €, 101,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vozdovac , FON , Bilecka , vrhunska lokacija , 101m2 , 5 / 6, lift , cg / gas , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , visina plafona 2,6m , Pvc stolarija , Hrastov parket 1. klase , uvozna keramika i sanitarije , uknjizen Struktura - dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 148.000 €, 102,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, korisne površine 104m². Stan se nalazi na četvrtom spratu (od 6) stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.200 €, 104,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 364.000 €, 104,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan salonskog tipa od 104 kvadrata sa dugackom terasom koja gleda na centralni gradski trg. Kompletno renoviran pre dve godine, uradjena zvučna i toplotna izolacija kamenom vunom i duplim gips pločama, vrhunski parket, talijanska keramika i sanitarije, ručno radjeni dekorativni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 298.990 €, 104,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu u Garibaldijevoj ulici prodajemo luksuzno opremljen troiposoban stan površine 104m2. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 3 sprata manje novije zgrade iz 2014.godine. Sastoji se iz velikog hodnika iz kog se ulazi u prostrani dnevni boravak koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 104,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Dorcol , blizina crkve Aleksandar Nevski , Zorza Klemansoa , 104m2 uknjizena kvadratura , 2 / 7 , lift , cg, , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , Hrast parket 1. klase , Alu stolarija , sanitarije Geberit , Grohe , Italijanska keramika ,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 375.000 €, 104,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo slonski stan na prvom spratu od 104 kvadrata sa terasom koja gleda na centralni gradski trg. Kompletno renoviran pre godinu i po dana, uradjena zvučna i toplotna izolacija kamenom vunom i duplim gips pločama, vrhunski parket, talijanska keramika i sanitarije, ručno radjeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 365.000 €, 104,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116130, I/II, klima, salonski, terasa, uknjižen. Prodaje se LUX salonski stan,104 m2, u centru. I sprat sa terasom koja gleda na centralni gradski trg i katolicku katedralu. Može se koristiti kao poslovni prostor. Kompletno renoviran, uradjena zvučna i toplotna izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.450 €, 105,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo LUX četvorosoban stan od 105m2, sa tehnikom i komplet nameštajem rađenim po meri od visoko kvalitetnog materijala, sa LED rasvetom, što smanjuje potrošnju električne energije. Nalazi se na odličnoj lokaciji, kod kružnog toka blizu Limana i Grbavice. blizina doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM LUX ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN OD 105m2, SA TEHNIKOM i KOMPLET NAMEŠTAJEM RAĐENIM PO MERI OD VISOKO KVALITETNOG MATERIJALA, SA LED RASVETOM, ŠTO SMANJUJE POTROŠNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI, BLIZU LIMANA 4 I GRBAVICE, NA UGLU BULEVARA EVROPE I PATRIJARHA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 105,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 370.000 €, 105,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.000 €, 107,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux stan u novogradnji u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 107m2. Nalazi se na visokom prizemlju u manjoj novijoj zgradi koja ima lift. Stan je troiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 363.000 €, 108,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan koji je stvoren za one koji uvek i u svemu teže najboljem,a projektovan je prema principima vrhunske gradnje i po meri savremenog života. Cena stana je 363000 eur +PDV(10%), a parking mesto u podzemnoj garaži je 20000 eur sa uračunatim PDV (20%).Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 310.000 €, 108,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan- penthouse na početku Bulevara P.Pavla u modernoj zgradi. Stan se nalazi u novijoj zgradi, iznad stana ima ostava od 8m2 koja pripada stanu i jedno garažno mesto sa dodatnom ostavom u suterenu zgrade. Takođe sa stanom se dobija na korišćenje velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114649, I/IX, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX stan, 108m2, u blizini centra, ugao Bulevara oslobodjenja i Novosadskog sajma. Stan je cetvorosoban, na I spratu sa 2 terase. Visina plafona 3.20 m. Osuncan i osvetljen stan. Terase okrenute....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 32)

<< <1> >>