• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji klima - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs luksuzan što manji klima - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji klima

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji klima" pronađeno 1 499 nekretnina - prosečna cena 2.365 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 47m2, DVOSOBAN Predstravljamo luksuzan dvosoban stan u odličnoj novijoj zgradi u mirnom delu podbare. Stan je u odličnom stanju i ne zahteva nikakva ulaganja, a u ovu cenu ulazi i nameštaj, kuhinja radjena po meri sa svom tehnikom i američki plakari radjeni po meri. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 31.020 €, 47,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov, lux, stan, kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, u novoj zgradi sa liftom. Zgrada poseduje recepciju, obezbeđenje, slobodan parking ispred i iza zgrade. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo, spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 168.850 €, 47,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 140.640 €, 47,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na izuzetnoj lokaciji, Kluz, Zvezdara. Stan je površine 48,30m2 i po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, kod Čaira. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina stana je 48 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 137.500 €, 48,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,137500+PDV(10%) eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma zdravlja,prodavnica,banaka,škole,obdaništa,restorana i autobuskog prevoza. Stan trosoban,48m2 17m2 terase, se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 179.000 €, 48,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2,0 Vracar , Kalenic , Pozarevacka , 48m2 merena povrsina , uknjizen bez kvadrature , 5 / 5 ( ravna ploca ) , bez lifta , eg / norveski radijatori , kompletno renoviran , luksuzan stan u blizini Kalenic pijace , SC Vracar , Bulevara Kralja Aleksandra i Tehničkih fakulteta , sjajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem luksuzan i izuzetno funkcionalan dvosoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu "Sajam korner". U sklopu kompleksa su market Maxi, apoteka Benu, restoran, kafeterija, banka Terasa ima pogled na unutrašnjost kompleksa gde su dva parka u dva nivoa. Završetak kompletnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 144.900 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 62.400 €, 48,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u vaš budući dom! Ovaj moderno opremljeni stan predstavlja vrhunac udobnosti i stila, idealan za one koji traže luksuzan životni prostor u srcu Novog Sada. Sa svojim pozicioniranjem na osmom spratu nove zgrade, ovaj stan pruža predivan pogled koji će vas očarati svakog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 43.200 €, 48,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu, kompletno renoviran, luksuzno opremljenu kuću u mirnoj ulici na Vračaru. Kuća je opremljena svim modernim kućnim aparatima. Moderno opremljena sa podnim grejanjem i klimom. Prostorije; dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Na spratu king....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, nov, lux stan, na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša. Nalazi se na trećem spratu u novoj stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan.. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 176.940 €, 49,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su moderno projektovani stanovi u ekskluzivnom stambenom objektu, gde je svaki detalj pažljivo biran da obezbedi udobnost, sofisticiranost i dugotrajan kvalitet stanovanja. Osnovne karakteristike objekta: Moderan ulazni hol sa granitnim pločama prvoklasnog kvaliteta u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 49,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi lep,funkcionalan,lux stan,na odlicnoj lokaciji,u novoj zgradi,u blizini sve neophodne infrasrukture.Svetao stan,odlicne komsije,miran kraj,za preporuku. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Novogradnja iz 2019. godine. Stan je sa ugradjenim kalilometrima. Plaćanje grejanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 158.750 €, 49,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj urbanoj zgradi koja kombinuje funkcionalnost, estetiku i komfor, smeštena u mirnom i zelenom okruženju. Projekat je koncipiran tako da obezbedi visok nivo privatnosti i udobnosti, sa svega 16 stanova i kompletnim sadržajem za savremeno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 99.220 €, 49,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novogradnji, površine 50m²+terasa 30m2. Ovaj moderan i funkcionalan stan je savršen izbor za sve koji žele da uživaju u udobnosti i kvalitetu života u prestižnoj lokaciji. Stan je kompletno namešten u apartmanskom stilu, sa pažljivim izborom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 194.000 €, 49,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118026, II/VI, klima, lift, uknjižen, nov luks, garaza, stambena zgrada. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran***, veoma komforan LUX dvosoban stan, nalazi se u objektu izgrađenom 2024. godine. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.700 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skoro pa nikad u ponudi, dvosoban LUX stan, direktno od vlasnika BEZ AGENCIJA - NEMATE PROVIZIJU! Stan je uknjižen, bez tereta , sa lux opremom u ceni, odmah spreman za overu kupoprodajnog ugovora, rentiranje ili udoban život i boravak. Od opreme izdvajamo BOSAL LUX model sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux Stan na Paliluli u blizini Palilulske pijace. Stan je na 5. spratu od 6 spratova u zgradi bez lifta, po strukturi dvosoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika sa kupatilom, veliki prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom kuhinjom i lodjom i velika spavaca soba.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan stan u mirnom naselju. - Blizina prevoza - povezan sa celim gradom. - Prodavnice, kafići, supermarketi, parkovi, škole – sve na 15 minuta od stana! - Potpuno renoviran i luksuzno opremljen. - Ima saunu i đakuzi – idealan za stan na dan – odlična investicija! Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 158.750 €, 50,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su moderno projektovani stanovi u novoj urbanoj zgradi sa svega 16 stambenih jedinica, što garantuje privatnost i miran život u zelenom okruženju. Objekat kombinuje funkcionalnost, estetiku i vrhunski kvalitet gradnje, savršen za porodični život ili investiciju. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan, lux jednoiposoban stan na izuzetno traženoj lokaciji. Stan se proteže na površini od 50m2, opremljen potpuno novim, kvalitetnim nameštajem, sam stan je bez trunke ulaganja. Stan se nalazi u potpuno novoj ,,pametnoj,, zgradi, jednog od najpoznatijih i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux dvosoban stan u Micurinovoj ulici sa velikom dnevnom sobom u kojoj je ugaona garnitura sa tv bela kozna fotelja bar radni sto sa pokicama trpeezarija kuhinja potpuno opremljena . Kupatilo poseduje tus kabinu I masinu za pranje I susenje vesa U spavacoj sobi su 2 placara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.088 €, 50,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan, površine 50m2, na Dorćolu, u prizemlju starije zgrade, u Dositejevoj ulici. U neposrednoj blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za udoban život i rad. Stan je luksuzno opremljen i sastoji se od antrea, dve odvojene sobe i toaleta. Dodatna prednost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Lux dizajnerski opremljen stan u Zemunu, centar Altine. Godina gradnje 2022, završen u julu. Dvorišno orijentisan sa terasom. Nov stan. Parking mesto za auto i motocikl u dvorištu zgrade. 50 m2. Preko puta prodavnice Gomex, vrtića Detlić, Pekare Altina, Pored restorana Stefan....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 107.500 €, 50,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo apartman na izuzetnoj lokaciji u samom srcu Kopaonika, na glavnoj ulici u blizini svih sadržaja i infrastrukture kao i hotela Mujen Lux i ski staza. Apartman je svetao i sunčan, odlično pozicioniran i dvostrano orijentisan. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux sređen stan od 50m2 u mirnom delu Vracara, na 50m peske od trga Slavija, na uglu sa Njegosevom ulicom. Nalazi se na 2/6 spratu. Zgrada ima interfon. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, dnevni boravak sa trpezarijom, velike terase, spavace sobe i kupatila. Grejanje po utrosku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban lux namešten stan u Zemunu. CG se plaća po utrošku. Useljiv od 15.marta. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kompletno namešten, renoviran u kvalitetnoj zgradi sa parking mestom u dvorištu zgrade. LUX namešten stan za kvalitetan život na idealnoj lokaciji u blizini prodavnica, restorana, kafića, linija gradskog prevoza. Stan se izdaje za poslovne ljude, zaposlene, par,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, dvosoban stan u centru Niša, kod Filozofskog fakulteta. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 50 m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na idealnoj lokaciji porodičan stan, lux, kompletno namešten. Mirno okruženje, blizina svih sadražaja neophodnih za svakodnevne aktivnosti. Sastoji se od dnevog boravka, kuhinje sa tpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Parking je obezbeđen. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah pored KK Vizura.Jedan od najlepsih delova Zemuna. Luksuzna lokacija. Kvalitetna novogradnja. Pogodan za rentiranje ili stan na dan. dvostrano orjentisan. Od prostorija poseduje hodnik,kuhinju,trpezariju,dnevni boravak,kupatilo,spavaću sobu i lodju. Posrednička naknada 2% Parking,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banjica, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv dvosoban stan površine 50 m², na 3. spratu, u luksuznoj novogradnji u mirnom okruženju u blizini Banjice i Banjičke šume. Osnovne karakteristike: stan je potpuno namešten sa svim potrebnim nameštajem i uređajima, klimatizovan, sa centralnim grejanjem, aluminijumska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na Vracaru na uglu Prote Mateje i Njegoseve. Nov namestaj i bela tehnika u novogradnji mirne ulice. Poseduje predsoblje, dnevni boravak koncipran kao otvoreni prostor sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo, hodnik, lepu terasu, kao i garazno mesto u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoba stan sa pogledom iz snova na I spratu od 50m2 u samom Centru grada na Trgu Slobode,poseduje yettel kablovsku i internet kompletnu belu tehniku(sudomašinu mašinu za pranje i sušenje veša) posuđe,posteljinu sve što je neophodno za udoban i luksuzan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Strogi centar, Novi Sad 🏙️ U ponudi je ekskluzivno opremljen dvosoban stan površine 50m², koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne zgrade u samom srcu Novog Sada – na svega nekoliko koraka od Katedrale i pešačke zone. 🏛️🚶‍♀️ 🛋️ Stan je kompletno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 651)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>